Osmicevic Dino <3

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
tako je vule odjavi se foruma misu jedan, i opet si ispao koc ;)
rekao si pred svima u grupi ja molio nekog opet nemas dokaza nikakvog da sam molio osim da sam htio preci i pitao da predjem opet si koc ispao i ispast ces uvijek
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
momci
[9:29:26 PM] vule 9: samo da znate
[9:29:33 PM] vule 9: mene neće tamo na vanjskom prozivati
[9:29:44 PM] vule 9: radi nekoga da ne kažem šta
[9:29:50 PM] vule 9: meni toga netreba
[9:29:53 PM] vule 9: vjerujte
[9:30:02 PM] vule 9: mi da ovo igram već 9 godina
[9:30:09 PM] vule 9: i ovo je nešto šta još nisma dozivio
[9:30:22 PM] vule 9: da ja morma misliti
[9:30:25 PM] vule 9: o špijunu
[9:30:36 PM] vule 9: o infoima koji cure stalno
[9:30:41 PM] vule 9: da ja napišem netš
[9:30:44 PM] vule 9: i ovaj ima odmah




momci , de balavi malo hajde :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
momci zasto kopirate dini osmicevici moje postove :(
momci ja ovo igram devet godina i evo ovdje sam sjebo neke ljude hehehehe
momci ja ovo igram devet godina i evo ja sam uzeo tri grada od erorra kao vas vodja ja to imam pravo uzet

momciiii morate ici u akciju vi saljite sav svoj off ja cu poslati samo tri nuke
momciiii ja igram ovo devet godina da znate i ja sam glavni alo momciiii


vule lazove jedan, kad ispravis i kazes ljudima da si slagao sam nekog molio pustit cu te na miru , povuci svoju laz i bit cemo okej :D
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Dino, prvo u svoje ime ti zelim sve najbolje u zivotu, iako sumljam da je ovo definitivan kraj igre za tebe. Također primjetio sam da si poprilicno popravio ponasanje na forumu stoga molim da tako i ostane, zanemarit cu neke uvrede koje su bile na ovoj temi cisto radi tvog oprostaja, a i kad se jedan igrac oprasta od ove igre smatram da drugi nebi trebali pisati vlastite zivotopise. Ponavljam, sve najbolje i puno srece na privatnom i poslovnom planu (ili faksu).

Uvijek sjajno raspolozeni AT
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dino, prvo u svoje ime ti zelim sve najbolje u zivotu, iako sumljam da je ovo definitivan kraj igre za tebe. Također primjetio sam da si poprilicno popravio ponasanje na forumu stoga molim da tako i ostane, zanemarit cu neke uvrede koje su bile na ovoj temi cisto radi tvog oprostaja, a i kad se jedan igrac oprasta od ove igre smatram da drugi nebi trebali pisati vlastite zivotopise. Ponavljam, sve najbolje i puno srece na privatnom i poslovnom planu (ili faksu).

Uvijek sjajno raspolozeni AT

Hvala At, i hvala na tome sto ces progledati, a moram vas obradovati stvarno necu vise :(
nemam vremena, samo cekam da mi se oglasi Vule Bradonja, da povuce receno ili da nadje dokaz pa cu i njega pustim na miru, neka uziva svojim lazima, doslo vrijeme da penziju :D

Hvala jos jednom At.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ajde hoće li komentarisati ko više, ubismo se od čekanja

pa logicno da niko nece braniti vuleta i ovi sto sute a meni su pisali u porukama upravu si treba to drugacije se boje kicka i restarta, bit ce ljudi servera bit ce svega treba reci svoje misljenje :D

nije mogao da me pusti da odem da on ne ispadne faca, boild obican pa hajde
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mislim da je gotovo ovdje sve, nece se onaj obratiti a i bolje..
molim admine lock temu, hvala vam svima, i tjt, cut cemo se nekad , al samo nekad <3

molim lock temu , hvala.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Znaci nevera, macka ceka misa, a mis se sakrio u rupu i jede zuti sir trapist sa puno praznog prostora
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je gotovo ovdje sve, nece se onaj obratiti a i bolje..
molim admine lock temu, hvala vam svima, i tjt, cut cemo se nekad , al samo nekad <3

molim lock temu , hvala.
nisi se mogo ni oprostiti,a da ne prozivaš i ne blatiš druge,isliš da si time više vrijedan,sreca da ja dino nisam pošten kao i ti i da sam lažom pa da mjenjam mišljenja kao neki svakih 5 minuta,neznam dali ima potreba i nisam htio da m ise nisi opet obratio na skaypu iako mislim da ti ovopišeš samo da si u centru pažnje,i naznam tko tebi moze vjerovati,ovo šta kopiram tu to je bilo prije tvog povratka u pleme za koje su me molili neki tvoji bivši suigrači iako sma imao ove poruke tada nitko ih nije znao do danas,uzivaj dino ja sma sa tobom zavrišio i nebi ovo stavio da nsii me počeo prvi prozivati,sretno:))
[12/1/2015 2:13:09 AM] Мићo: da bi bilo sta poceli pricati ja moram znati jednu stvar
[12/1/2015 2:13:14 AM] Мићo: koji igraci prelaze
[12/1/2015 2:13:15 AM] Dino Osmicevic: ?
[12/1/2015 2:13:23 AM] Мићo: sa tobom
[12/1/2015 2:13:23 AM] Dino Osmicevic: igraci koji su uz mene od pocetka
[12/1/2015 2:13:32 AM] Dino Osmicevic: Kublaj-Kan, Lord Pammy, Btr07
[12/1/2015 2:13:32 AM] Мићo: daj mi imena, jer stvarno ne znam ko su oni
[12/1/2015 2:13:35 AM] Мићo: aha
[12/1/2015 2:13:36 AM] Dino Osmicevic: i ne treba mi vise niko nista
[12/1/2015 2:13:42 AM] Dino Osmicevic: ima tu dager i avatar
[12/1/2015 2:13:46 AM] Dino Osmicevic: ali ova trojica
[12/1/2015 2:13:52 AM] Dino Osmicevic: aktivni uvijek, znaju sjeci, znaju sve
[12/1/2015 2:13:59 AM] Dino Osmicevic: sam djura je vidio
[12/1/2015 2:14:01 AM] Dino Osmicevic: kako pami i kublaj igraju
[12/1/2015 2:14:05 AM] Dino Osmicevic: sve im pokazao sto znam
[12/1/2015 2:15:03 AM] Dino Osmicevic: ako negdje predjem
[12/1/2015 2:15:05 AM] Dino Osmicevic: ja ginem do kraja tu
[12/1/2015 2:15:07 AM] Dino Osmicevic: i nema boga
[12/1/2015 2:15:11 AM] Dino Osmicevic: koji ce me nagovoriti na drugu stvar
[12/1/2015 2:15:13 AM] Dino Osmicevic: i idem do kraja
[12/1/2015 2:15:17 AM] Dino Osmicevic: znaci idem
[12/1/2015 2:15:19 AM] Dino Osmicevic: da uzmem server
[12/1/2015 2:15:54 AM] Мићo: ako sale pristane na taj prelazak, vi prelazite i to je kraj price. Ali ne znam da li se mozes pomiriti sa jednom stvari
[12/1/2015 2:16:03 AM] Мићo: a ta stvar je da od saleta dobijas naredbe i da ih postujes
[12/1/2015 2:16:53 AM] Мићo: sale je jedan od vodja plemena, ako postanes clan naseg plemena trebao bi da se ponasas kao i svaki drugi clan naseg plemena
[12/1/2015 2:17:09 AM] Dino Osmicevic: to mi nije nikakav problem..
[12/1/2015 2:17:09 AM] Мићo: a to je kad dobijes poruku da uradis nesto , to uradis bez dileme
[12/1/2015 2:17:10 AM] Dino Osmicevic: apsolutno
[12/1/2015 2:17:14 AM] Мићo: ma kakva god ta poruka bila
[12/1/2015 2:17:22 AM] Dino Osmicevic: nije to za mene problem
[12/1/2015 2:17:23 AM] Dino Osmicevic: nikakav
[12/1/2015 2:17:27 AM] Мићo: mi igramo zajedno vec 7 godina
[12/1/2015 2:17:37 AM] Мићo: bilo koji grad
[12/1/2015 2:17:38 AM] Мићo: moj
[12/1/2015 2:17:39 AM] Мићo: tvoj
[12/1/2015 2:17:42 AM] Мићo: spidijev
[12/1/2015 2:17:48 AM] Мићo: ili pere djure ili koga vec
[12/1/2015 2:17:57 AM] Мићo: je plemenski grad
[12/1/2015 2:18:06 AM] Dino Osmicevic: mico
[12/1/2015 2:18:08 AM] Dino Osmicevic: sve to je okej
[12/1/2015 2:18:11 AM] Dino Osmicevic: ja inace ginem
[12/1/2015 2:18:15 AM] Dino Osmicevic: za plemenske ljude
[12/1/2015 2:18:17 AM] Dino Osmicevic: ti samo kad bi znao
[12/1/2015 2:18:26 AM] Dino Osmicevic: koliko sam nerminu i ostalim pomogao
[12/1/2015 2:18:27 AM] Dino Osmicevic: nije mi to problem
[12/1/2015 2:18:30 AM] Dino Osmicevic: i nije mi problem postovati
[12/1/2015 2:18:32 AM] Dino Osmicevic: vodstvo
[12/1/2015 2:18:34 AM] Dino Osmicevic: to sam radio i ovdje
[12/1/2015 2:18:37 AM] Dino Osmicevic: dok vule nije poceo da sere
ne brini nece biti nista sa moje strane
osim timske igre
inace i igram timski samo sto je vule prevrsio svaku mjeru
vec sam spdiju
obecao
bit cu lojalan i tjt
[12/1/2015 2:20:28 AM] Dino Osmicevic: ma necu da ti pricam
[12/1/2015 2:20:36 AM] Dino Osmicevic: ma spidi
[12/1/2015 2:20:39 AM] Dino Osmicevic: vule je se zajebao u vezi mene
[12/1/2015 2:20:43 AM] Dino Osmicevic: i to mnogo
[12/1/2015 2:20:48 AM] Dino Osmicevic: samo da mi je htio prepustiti vodstvo
[12/1/2015 2:20:49 AM] Dino Osmicevic: na ovom kontu
[12/1/2015 2:20:53 AM] Spidi: Ma znam sve kako i sta je bilo
[12/1/2015 2:20:59 AM] Dino Osmicevic: ja njemu fino kazem
[12/1/2015 2:21:03 AM] Dino Osmicevic: kad je isla akcija na vas
[12/1/2015 2:21:05 AM] Dino Osmicevic: reko vule sta ti je to
[12/1/2015 2:21:08 AM] Dino Osmicevic: kaze jel to moja akcija ne valja
[12/1/2015 2:21:12 AM] Dino Osmicevic: pa reko druze normalno da ne valja
[12/1/2015 2:21:14 AM] Dino Osmicevic: neces tako nista uzeti
[12/1/2015 2:21:17 AM] Dino Osmicevic: osramotit cemo se svi skupa
[12/1/2015 2:21:19 AM] Dino Osmicevic: i vjerovatno
[12/1/2015 2:21:24 AM] Dino Osmicevic: da slovenci nisu udarili ne bi ni uzeli
[12/1/2015 2:21:28 AM] Dino Osmicevic: ja sam gledao sta rade i fino govorim
[12/1/2015 2:21:29 AM] Dino Osmicevic: stanite
[12/1/2015 2:21:32 AM] Dino Osmicevic: ne mozte tako akciju
[12/1/2015 2:21:38 AM] Dino Osmicevic: i tad smo se prvi put zakacili
nista
do sutra navece rijesite
javite mi i eto
ako odgovor
bude pozitivan
ja necu odma prelaziti
niti cu odma
ove iz cm
voditii
napravit cemo plan
jer imam vam sto sta reci
ukoliko se dogovorimo.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Po meni si ti vule ispao sada glup i naivan. :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:


Da nisam zelio da ovo vidis, nikad nebi vidio.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
A u sustini, Dino nikog nije molio da predje nego smo ljepo pricali o prelazku kod nas . To je sasvim druga prica.


A nisam mislio komentarisati tebe vule, posto smo zajedno igrali 2 svijeta. Mogu me admini sada banovat na forumu, makar cu ja biti banovan za razliku od neki. Ali ti si postao govno nevidjeno. Dino je za razliku od tebe COVJEK. Ne znam sta se desilo sa tobom, ali ovo tvoje izdanje je ravno klincu od 10 godina. Na sve si spreman bio samo da osvojis svijet i pobijedis -SB- .
Ono sto si pisao svojim igracima , i omalovazavao ih zbog jebene igrice ,nivo nekog djeteta.

Jednostavno mogu pricati o tebi do sutra, ali ti sto si pokazao na ovome svijetu je srusilo sve ono sto si bio. A bio si velika ljudina sa kojom bi svako pozelio da igra, iskreno se zapitaj da li ces na sledecem svijetu imati igraca koji ce htjeti igrati s tobom.

Ovo jeste igrica, ali ima i nesto sto se zove obraz. A tvoj je crn kao ugalj na ovom svijetu , a znamo da se on ne pere nikako.
 

DeletedUser

Guest
pusti bakho
osim da sam htio preci i pitao da predjem
osmičević je i sam to rekao,ništa vule tu nije novo donio nit to što on piše ima veze s pingvinima
riječ je o nekim drugim unutar cm/mc stvarima koje nas mogu zanimat,ali nemamo nikakve veze s njima
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A u sustini, Dino nikog nije molio da predje nego smo ljepo pricali o prelazku kod nas . To je sasvim druga prica.


A nisam mislio komentarisati tebe vule, posto smo zajedno igrali 2 svijeta. Mogu me admini sada banovat na forumu, makar cu ja biti banovan za razliku od neki. Ali ti si postao govno nevidjeno. Dino je za razliku od tebe COVJEK. Ne znam sta se desilo sa tobom, ali ovo tvoje izdanje je ravno klincu od 10 godina. Na sve si spreman bio samo da osvojis svijet i pobijedis -SB- .
Ono sto si pisao svojim igracima , i omalovazavao ih zbog jebene igrice ,nivo nekog djeteta.

Jednostavno mogu pricati o tebi do sutra, ali ti sto si pokazao na ovome svijetu je srusilo sve ono sto si bio. A bio si velika ljudina sa kojom bi svako pozelio da igra, iskreno se zapitaj da li ces na sledecem svijetu imati igraca koji ce htjeti igrati s tobom.

Ovo jeste igrica, ali ima i nesto sto se zove obraz. A tvoj je crn kao ugalj na ovom svijetu , a znamo da se on ne pere nikako.

Covjek nije upucen ni u sta pusti ga ;)
logicno da sam pricao sa tobom, igorom, i spidijem, i niko nikog nije molio, samo smo pricali i logicno je to, cak sam rekao igracima nekim da cu vjerovatno preci ista bude bude jebiga :)

a to vule sto pises da su mene neki moji izdali to necu da komentarisem nikako, Nermin i ja smo imali malu svadju, ja Nermina volim ko brata , cak i ako me je izdao ne interesuje me nista, a znam da nije ;)

Pricas i dalje gluposti, eto hajde svi procitajte taj gore razgovor i da jeste stvaran je hahahahah
i rekao sam da jesam htio da predjem

samo mi reci gdje vidis rijec MOLIM VAS PRIMITE ME U PLEME, samo reci gdje ko vidi tu recenicu ?
znaci lagao si Vule, sve si uradio da osvojis svijet i opet ce te pingvini dotuci jer su bolji , a bolji su samo zbog toga sto ti to pleme vodis i sto te igraci dzaba slijede, jer pojma nemas.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pusti bakho

osmičević je i sam to rekao,ništa vule tu nije novo donio nit to što on piše ima veze s pingvinima
riječ je o nekim drugim unutar cm/mc stvarima koje nas mogu zanimat,ali nemamo nikakve veze s njima

bravo rubo, jos malo i pocet cu da te volim, bas nista novo , to znaju i moji svi igraci iz cm mc s kojima sam igrao i rekao sam htio preci i pitao da predjem, i vule to ne shvata, ali on je rekao njima kako sam ja molio da predjem i htio da prodam svoje pleme i ja za to hocu dokaze vule i dalje pricas u prazno.
 

DeletedUser

Guest
A u sustini, Dino nikog nije molio da predje nego smo ljepo pricali o prelazku kod nas . To je sasvim druga prica.


A nisam mislio komentarisati tebe vule, posto smo zajedno igrali 2 svijeta. Mogu me admini sada banovat na forumu, makar cu ja biti banovan za razliku od neki. Ali ti si postao govno nevidjeno. Dino je za razliku od tebe COVJEK. Ne znam sta se desilo sa tobom, ali ovo tvoje izdanje je ravno klincu od 10 godina. Na sve si spreman bio samo da osvojis svijet i pobijedis -SB- .
Ono sto si pisao svojim igracima , i omalovazavao ih zbog jebene igrice ,nivo nekog djeteta.

Jednostavno mogu pricati o tebi do sutra, ali ti sto si pokazao na ovome svijetu je srusilo sve ono sto si bio. A bio si velika ljudina sa kojom bi svako pozelio da igra, iskreno se zapitaj da li ces na sledecem svijetu imati igraca koji ce htjeti igrati s tobom.

Ovo jeste igrica, ali ima i nesto sto se zove obraz. A tvoj je crn kao ugalj na ovom svijetu , a znamo da se on ne pere nikako.

vidis mico svi vi pricate o mom obrazu i ja vas ne diram ali vi u mene da i moj je crn i najgori,jedino sta vi ne pogedate prije svoj obraz jel tako,sta sam ja tebi mico ovdje rekao osim sta kopirao,jel vas prozvao,koliko znam ne i tu nitko nije rekao jednu rijec za pingvine nego rijec o dini,ali kad si me ljepo ovako pocastio i napisao da te podsjetim mico igracino sa velikim obrazom dal si mozda zaboravio kako si na hr11 izdao svoje siugrace jel jesi,posvadio se u vodstvu i TI SE SAM MENI JAVIO I DAO SVU CLAJM LISTU I TVOJI SE SUIGRACI ZAKUCALI DA IM VRATIS MILO ZA DRAGO,to je cist obraz jel tako,a kad ace meni itko nac od ba servera do ovdej da sma ikada ikoga izdao iili takvo nest,pogazio rijec slobodno neka napise i neka da dokaz:))
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Kada nekom gori pod nogama, i za slamku se hvata. Zar nije tako?

Hr11, nije mi jasno star si covjek , zasto lazes? nije te sramota lagat zbog igrice? Ili je cast i moralstvo davno zaboravljen pojam?

Ja i ti na hr11 smo stupili u kontakt tek kada sam ja izasao iz plemena M!LF, sto znaci da nikako nisam mogao imati claim listu. Jedini covjek sa kim sam imao kontakt je SalePG . Sve sam uradio, ali svoje pleme nikad izdao nisam .
A to koliko je meni bilo stalo da osvojim hr11 govori da ga cak nisam ni zavrsio. Nego sam sva svoja sela dao Lazi (Vitez Zamlata, belfabio, mamolovci) i mojoj dualki sa hr12 Niives.
 

mrs.mexico

New Member
Reaction score
0
Ja ne mogu da vjerujem sta ste napravili od ove igrice..malo cu biti vulgarna ali SRANJE bas pravo.
Nisam mogla a da se ne javim citajuci ove vase gluposti i prepucavanja.
Gdje je nestalo postovanje,bez obzira bio neprijatelj ili ne i sam adraz ove igre koju igramo.
Sada je samo stvar ko ce koga da ocrni,ko ce svoje pleme da izda i koje pleme ima vise spijuna u tome se mjere plemena koja igraju na svijetu.

Zelim vam dobru igru ako je ikaoo ima i uzivaj te...

LP Alma
 
Status
Not open for further replies.
Top