Osmicevic Dino <3

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nema potrebe Nermine sve znam, okej je sve.
Ja samo jedno znam a to znas i ti , da si napustio pleme ko bi sa tobom prvi izasao i podrzao te, ne pitajuci ko je kriv.
Sve je okej, ne brini necu ti se obracati zadnji moj post za tebe.
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
paznju daj pingvinima oni vole takve kao sto si ti, vole da imaju ciste guze... a dok je god osmicevica i slicnih njemu to ce i imati pozzz
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
paznju daj pingvinima oni vole takve kao sto si ti, vole da imaju ciste guze... a dok je god osmicevica i slicnih njemu to ce i imati pozzz

Tvoj post je se cekao, ovaj tvoj post je udario i mene i cijeli sastav Pingvina na vanjskom, sve si nas osramotio , ajde ne laprdaj, stani mi uz nogu, odlicno sam vidio kako i ti igras na svom rachunu ;)
Vjeruj mi, na skali od 1-10 ti si slaba petica, da imam racun sad bi nasao one poruke ono vece sa tobom kad sam te pitao za nuke, ti si previse smijesan da bi se ja sa tobom raspravljao, vjeruj bila ti je cast i tebi i Vuletu dok sam ja stajao na onom prostoro i drzao situaciju cvrsto u rukama, dajem vam 15 dana max, da uspijete sacuvati prostor koji sam ja cuvao, izuzev rachuna Katalonija, ekipa sa tog rachuna je odlicna , ovo ostalo sve okolo smijati se ;)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Tema je izgubila smisao i svodi se polako na vrijeđanja i obracune koji nisu u skladu sa pravilima. Dopustio sam daleko vise nego inace u cilju da normalno raspravljate. Ukoliko idalje zelite raspravljati o vasim odnosima to mozete prenjeti na spam temu. Ukoliko bilo tko nastavi sa vrijeđanjem bit ce kaznjen. Lock
 
Status
Not open for further replies.
Top