Osvajanje - spam tema

Status
Not open for further replies.

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
REBORN - Rocket Scientist danas u 11:07 satiZahvala Citat
Privremeno zadržavam mjesto Generala napada, jer sam u međuvremenu pozvao prijatelja s TW.net da nam pomogne da složimo akciju za sljedeći tjedan.

REBORN (489|453) K44 2,550 eXeCute [HILTI] THE BORG [REBORN] 2012-10-01 - 07:12:22

Cestitam REBORN-u na dobro odradjenoj akciji. :predaja:
 

miroje

New Member
Reaction score
0
a sta se ti javljas molim te oni bar igraju posteno a ne podmuklo ko vi a Shutter sta si ti njihov advokat ili je i to nick od penny
 

miroje

New Member
Reaction score
0
jedino tako i znaju igrati da im prodane duse javljaju sta se sprema uvijek su tako igrali nemoze se to promijeniti to su ti u ribama sve podmukli ljudi i jadni
 

DeletedUser

Guest
hahaha miroje , miroje mene samo interesuje dal ti imas preko 14 god ?

idi uci skolu zavrsi, a nemoj visiti na plemenima svaki dan pricas nama nesto smo vise od tebe a po cijeli dan
samo pises neke comp u svako vrijeme te ima vise neg mene haha
vidimo ko je ovisnik :p
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
jedino tako i znaju igrati da im prodane duse javljaju sta se sprema uvijek su tako igrali nemoze se to promijeniti to su ti u ribama sve podmukli ljudi i jadni

E moj Miroje, ne javljaš se više sa audijem, sad treći račun, ko više mulja i žulja nego ti :zzz:
 

miroje

New Member
Reaction score
0
stvarno ste bolesni pa imate admine pa neka provjere sta me stalno sa tim gnjavite od kad sam poceo igrati spominjete muljanje ali kolko vidim nisam baniran znaci da sve stima jeste jadni stvarno nisam ja ko vi da se budem sluzio time a to da sam stalno tu nisam povremeno sam tu da vidim sta i kakve gluposti pisete
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
A ti? Malo na calvinu, malo na avd atarb :hmm:

Jbga kad su dva "2" čoveka... :ludilo:

Problem je kad je jedan "1" čovek na više komada akaunta, da ti ne objašnjavam sad baš u detalje, znaš ti to odlično :hmm:
 

Shutter

Member
Reaction score
0
a sta se ti javljas molim te oni bar igraju posteno a ne podmuklo ko vi a Shutter sta si ti njihov advokat ili je i to nick od penny

Naravno, advokat sam, nešto protiv ?!

Sramota za tvoje godine kako se samo ponašaš i kako lupetaš po FORUMU.
 

DeletedUser

Guest
Jbga kad su dva "2" čoveka... :ludilo:

Problem je kad je jedan "1" čovek na više komada akaunta, da ti ne objašnjavam sad baš u detalje, znaš ti to odlično :hmm:


Dapače, ja se uopće nisam pronašao u ovom tekstu ;)
 

DeletedUser

Guest
stvarno ste bolesni pa imate admine pa neka provjere sta me stalno sa tim gnjavite od kad sam poceo igrati spominjete muljanje ali kolko vidim nisam baniran znaci da sve stima jeste jadni stvarno nisam ja ko vi da se budem sluzio time a to da sam stalno tu nisam povremeno sam tu da vidim sta i kakve gluposti pisete

hahhaha vidi se ko je bolestan hahahahahah
primas se lako mogu ti reci ,
a da i mi nesto muljamo na plem odma bi nas banovali a ja
koliko znbam do sad niko iz naseg plemena od pocetka nije banovan hahahha :p
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
hahhaha vidi se ko je bolestan hahahahahah
primas se lako mogu ti reci ,
a da i mi nesto muljamo na plem odma bi nas banovali a ja
koliko znbam do sad niko iz naseg plemena od pocetka nije banovan hahahha :p

zajebo si se :D
mislim da je neko bio banovan
 
Status
Not open for further replies.
Top