owners

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ime plemena: VŽ OWNERS
Oznaka: OWNERS
pozicija: sjeverozapad

30lyrdk.jpg


osnivac: hudek
diplomat: wonderkid

evo mi smo 4 lika iz varazdina koji smo poceli nedavno igrati plemena na svijetu 2 al sad se otvoril i s 3 pa ajmo ispocetka ko i svi ostali.. trazimo jos par ljudi koji ce zadovoljiti nase zahtjeve za ulazak u pleme.. i svima zelimo dobru igru ..
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
sretno nedajte se :eek:ok: iako bi ja vama ako smijem rec pocetnicima vise preporucio da udete u savez koji ima vise iskustva

sve u svemu sretno!

Gl hf ;)
 

DeletedUser

Guest
hvala hvala:)...ali naravno da bude nas više...samo polako i tron je naš :pP
 

DeletedUser

Guest
a cuj kad bi svi gledali tak da nebreju daleko dogurati niko nebi igral.. sve u svemu zahvaljujemo..
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
nitko ne kaze da nemozete! samo tesko cete samo vas cetvero! ali prvih 2-3 tjedna ako budete solidno razvijeni nece vas nitko dirat!
 

DeletedUser

Guest
a nadamo se dolasku jos barem 10 ljudi.. ne volim dok pleme ima po30,40 clanova.. make no sense.. 10 aktivnih igraca da dode i ja presretan :)
 

DeletedUser

Guest
evo samo da napomenem.. spojili smo se u savez s legendsima i kingdom of honor.. i sad se zovemo kingdom of legends and owners x) .. ili ti ga klo.. i trenutno ratujemo sa H/H-om..
 

DeletedUser

Guest
evo samo da napomenem.. spojili smo se u savez s legendsima i kingdom of honor.. i sad se zovemo kingdom of legends and owners x) .. ili ti ga klo.. i trenutno ratujemo sa H/H-om..

a mi vas onako usput cistimo i farmamo.. vise farmamo, jer ionako ste svi pointwhore-ovi(i to losi pointwhore-ovi) i nemate nista.. i onda govorite da cete u rat s nama kad smo vam vec ofarmali pola saveza.. hahhah

FAIL teski..
 

DeletedUser

Guest
O pleme postoji!!!

Pleme još uvijek postoji..i jača svakog dana..rast s H/H-om je objavljen i upravo zato jer su teške debilčine..a i ono kao "farmaju pola saveza"..heh da to sve naše slabije igrače..a na jače nisu imali muda...tolko o tom "opasnom" H/H plemenu!!!!
 

DeletedUser

Guest
Pleme još uvijek postoji..i jača svakog dana..rast s H/H-om je objavljen i upravo zato jer su teške debilčine..a i ono kao "farmaju pola saveza"..heh da to sve naše slabije igrače..a na jače nisu imali muda...tolko o tom "opasnom" H/H plemenu!!!!

Lol.
A koliko dugo već ratujemo ? Nešto nisam upućen u taj rat. Da li ga ima uopšte ?
Možda zato što to nije rat. Možda zato što ste samo farme ? Nema vas na mapi. Nešto vas ne vidim. Da li si siguran da postojite ?
Čestitam. Pobedili ste u ratu protiv "teških debilčina".
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top