owners

Status
Not open for further replies.

grimizni

Banned
Reaction score
0
Nazivanjem farmanja ratovanjem sigurno necete povecati reputaciju svog plemena,pricate nebuloze po forumu.Treba se pomiriti sa cinjenicom da uvijek postoji bolji od boljeg.

I da,molio bih admina da sankcionise ovakve bljuvotine:
...upravo zato jer su teške debilčine


:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Pleme još uvijek postoji..i jača svakog dana..rast s H/H-om je objavljen i upravo zato jer su teške debilčine..a i ono kao "farmaju pola saveza"..heh da to sve naše slabije igrače..a na jače nisu imali muda...tolko o tom "opasnom" H/H plemenu!!!!

Ajme ajme ajme.. da rat s H/H-om.. pokopajte se.. svi vas farmaju na veliko a vi se tu opravdavate na forumu kako ste ovo ili ono.. i jos nazivate nekog "debilcinama".. jadni ste.. na tvom mjestu bi raspustio savez i restarta i malo spustio glavu da se ne sramotis vise.. preporucavam ti da napravis to..

a evo koliko ste jaci svakim danom kako ti to kazes.. i evo kako "NEfarmamo i mi i vjerujem svi ostali vas CIJELI savez a ne POLA kako ti to kazes.."

Vjerujem da ces se sjetit ovog razgovora dok mi prvo prijetis, onda opet prijetis s ratom, onda me pozivas u savez, negiras kako ste mass-recruitersi a spojili ste 3 saveza u 1 ^_^ i jos par stvari(vjerujem cete uzivat u citanju):

Hudek 29.07. u 11:15 sati
Prestani napadati našeg člana jer ako ne prestaneš gotov si...smatraj se sretnim kaj te upozoravamo!!!

CroDragon 29.07. u 11:18 sati
Momce, meni nitko ne prijeti..

Hudek 29.07. u 11:21 sati
Gle ne radi se o tome nego vas je 7 a prcas naseg clana...ti si pocel..nisam ti ja kriv...lepo ti velim prestani ili si gotov...znas da nemas sanse!!!

CroDragon 29.07. u 11:23 sati
Nisam ja kriv, sta on ne radi vojsku.. dobra je farma.. a ti bi trebao gledat koga pozivas u svoj savez.. ja bi ga na tvom mjestu kicka iz saveza zato sta ide samo na bodove.. i onda kad je napadnut onda trazi pomoc od saveza.. to je jadno.. oprosti, al sam si je kriv.. i necu prestat napadat jer je dobra farma.. on si je sam kriv..

Hudek 29.07. u 11:28 sati
istina da si je on kriv..ali kao clanu naseg plemena duzni smo mu pomoc svi... ne želim rat s vama ali nesto se mora poduzet..i zakaj vas je samo 7..želite li ući u naše pleme...možemo vas pozvat ako želite da izbjegnemo rat??

CroDragon 29.07. u 11:33 sati
Gle, prvo.. svida mi se sta slusas Gorgoroth.. :)

Drugo.. mi smo grupa iskusnih igraca, organizirani smo vjerovatno bolje nego top 10 saveza skupa.. mi smo elita i blizu smo jedni drugima(tako smo startali S3)..

ako mislite da vam je pametno ic u rat s nama.. ok, nije problem, al budite spremni i na pobjedu i na i poraz, vise na ovo drugo..

Al nije mi u planu ic s vama u rat zbog jedne budale koja nezna igrat.. na tvom mjestu bilo bi ti pametno da ga kickas iz saveza.. osim ako nezelis imat mass-recruit savez bez ijednog iskusnog igraca, al ako to zelis.. propast ces isto ko i drugi mass-recruitersi..

Hudek 29.07. u 11:36 sati
Ma gle nisam ja mass recruiter...mi smo spojili 3 plemena u jedno...svi ti slabiji igrači su došli iz drugog plemena..ali nisam ja taj koji želi rat..ti našeg igrača farmaš a ne ja vašeg!!

CroDragon 29.07. u 11:40 sati
rekao sam ti vec.. farman ga jer nema vojske.. niti je ikad imao.. da je imao.. nebi ga farmao.. nisam ja kriv sta covjek nezna igrat..

a ako bas zelite ic u rat s nama, budite spremni na poraz, iskusni smo igraci s .net servera.. imamo masu veza i na hrv. serveru.. dobri smo s par top saveza.. tako da ako nama zapne, sta cisto sumljam.. imat cete s jos par saveza problema.. i onda kad svi lipo restartate, nemoj se meni doc zalit..

zato ti toplo preporucavam da lipo zaboravimo ovaj razgovor i da kickas svog Newbie-a iz saveza..

Hudek 29.07. u 11:46 sati
imamo i mi dosta alija i ima i nas po par iskusnih igraca...rat bo donesel sranja i nama i vama tak da istina da je bolje da ne zaratimo..al ajd pusti newbi-a :p..ajd pusti decka na igra...zali nam se da vise nemoze igrat kad ga neko stalna prca!!!
Ajd pusti ga na par dana pa ako mu nebude išlo ja ću ga kickat i doviđenja

CroDragon 29.07. u 11:49 sati
pustit cu ga ako mi ti svaki dan saljes onolko ressa kolko zaradim na njemu..

zasto bi pustio farmu na kojoj svakodnevno zaradujem masu ressa ?

kickaj ga odma.. nekuzim sta ce ti takav noob u savezu.. ako imalo imas iskustva.. kickaj ga.. i gotova prica..

Hudek 29.07. u 11:52 sati
Hah zbilja si tvrd orah:p..ajd vidjet ću kajm ću s njim!!!

Zatim prica s likom kojeg sam vec par puta ocistio i ofarmao..

CroDragon 29.07. u 12:09 sati
E aj ucini i meni i sebi uslugu i restartaj.. tvoji iz saveza su ionako daleko.. a ovdje neces imat bas zivota sta se tice razvijanja..

to bi ti bilo najpametnije..

-YuGiOh- 29.07. u 14:12 sati
tog filma neces gledati...dosta mi je toga!!!!!!!!!!!!!!!!!

CroDragon 29.07. u 14:17 sati
Postedi sebi zivce, vrime i sve ostalo i pridi u neko drugo podrucje.. ode se neces razvit..

-YuGiOh- 31.07. u 16:29 sati
sta je sad a?! sad te [player]GALIB[/player] napo nemas vise vojske...

CroDragon 31.07. u 16:47 sati
hahhah.. imam vojske.. :) neka ti galib posalje izvjesce koje je dobio.. pa ces vidit ko nema vojske ^^

trenutno radim neke druge stvari.. ti ces doc za par dana na red, nebrini, nisam te zaboravio..

CroDragon 31.07. u 16:50 sati
al evo ako te vec zanima.. ^^


Napadači: GALIB
Porijeklo: Selo od GALIB (525|549) K55

Količina: 0 0 61 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Gubici: 0 0 61 0 0 0 0 0 0 0 1 0

CroDragon 31.07. u 17:25 sati
Samo se trebas malo strpiti dok dodes na red.. ima i drugih igraca koje posjecujem redovito..

samo polako.. :)




Btw. nemoj da te moram jos vise osramotit s izvjescima mojih clanova kako ti farmaju "najjace" clanove saveza.. naprimjer "KRISTIJAN IV"-a.. ako ces bas htjet.. nece mi bit problem post-at sva izvjesca i svu vojsku koju ste prilicno lako "ispusili" ^_^
 

DeletedUser

Guest
pusti newbi-a :p..ajd pusti decka na igra...zali nam se da vise nemoze igrat kad ga neko stalna prca!!!

:hahaha::hahaha::hahaha: Dobar
 

DeletedUser

Guest
izbjegavam temu i kaznjavanje na s3 temama jer igram, ali je sad morao pasti crveni

@hudek - pripazi na rijecnik, takvim nazivima nece biti mjesto nikada na forumu

druga stvar koliko ja vidim ovo pleme ne postoji, ukoliko zelite da vam teme ostane otvorena promjenite prvi post u temi sa pravim nazivom plemena, te cu ja onda naslov teme promjenit
 

bađo

Banned
Reaction score
0
ja protestujem :ljut: zbog toga sto vođe Ha Ha plemena nas nisu obavjestile da ratujemo......kakav propust:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
:p...hah čudim se ovim razgovorima...kaj tolko si u toj igrici da me nemreš niti zvređati kak spada na forumu da slučajno nebi dobil ban:p...ahh zbilja ste opasni!!
 

DeletedUser

Guest
:p...hah čudim se ovim razgovorima...kaj tolko si u toj igrici da me nemreš niti zvređati kak spada na forumu da slučajno nebi dobil ban:p...ahh zbilja ste opasni!!

Stvarno nekuzim koji je tvoj problem.. ^_^
 

DeletedUser

Guest
hehe...ma nemam nikakav problem...samo jedno pitanje još...dal ko uopče napada ove poljake,srbe i španjolce?
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Pleme još uvijek postoji..i jača svakog dana..rast s H/H-om je objavljen i upravo zato jer su teške debilčine..a i ono kao "farmaju pola saveza"..heh da to sve naše slabije igrače..a na jače nisu imali muda...tolko o tom "opasnom" H/H plemenu!!!!

a i ono kao "farmaju pola saveza"

Otkud znaš da ne farmamo?

heh da to sve naše slabije igrače..

Evo ovdje priznaješ da ti farmamo pola saveza,



Nego, da ja tebi nešto kažem...Sačekaj noble pa onda govori o situaciji...Ovaj početak je ništa, ubijem ja tebi vojsku ubiješ ti meni i onda za 3 dana isto...Sačekaj noble pa vidi ko će ostati u vrhu a ko neće, a sad nemaš pravo suditi kvalitetu nekog plemena. I da budem iskren, mi vas nemamo u diplomatiji, niti kao neprijatelje ni bilo šta drugo...Farmamo redom kao i ostala plemena...Ko zna koliko je nama plemena objavilo rat, samo što to nisu iznijeli na forum. :eek:ok:



th_klopa.gif
 

DeletedUser

Guest
nemam ja nist protiv srba..krivo si me shvail..samo kazem posto je ovo hr. server pa zašto se nebi riješili stranaca!!!
Samo zato sam napisal to..a ne da imam nekaj protiv srba!!!
 

DeletedUser

Guest
nemam ja nist protiv srba..krivo si me shvail..samo kazem posto je ovo hr. server pa zašto se nebi riješili stranaca!!!
Samo zato sam napisal to..a ne da imam nekaj protiv srba!!!

xexe, ja sam srbin, aj se probaj mene resiti, voleo bi to videti :boks::ludilo:

I verujem da barem 25% igraca na ovom serveru je iz srbije, ali posejano po drugim plemenima jer se ne pravi razlike da li je srbin ili musliman :ljut::zid:
 

DeletedUser

Guest
druga stvar koliko ja vidim ovo pleme ne postoji, ukoliko zelite da vam teme ostane otvorena promjenite prvi post u temi sa pravim nazivom plemena, te cu ja onda naslov teme promjenit

lock, odo ovo van teme
autor moze si stvoriti drugu temu ako je vodja nekog dugog plemena jer ovo pleme ocito vise ne postoji
 
Status
Not open for further replies.
Top