@P! - @P!!

Status
Not open for further replies.

wotaa

New Member
Reaction score
0
@P!! - asolcro danas u 16:37 satiZahvala Citat
cao nobovi kako ste :)

RaZ0R
V-T@2 - PivceBre danas u 16:39 satiZahvala Citat
aa ?
@P!! - asolcro danas u 16:40 satiZahvala Citat
RaZ0Rovde,zar stvarno mislite nobovi jedni da ce te osvojiti ovaj rat :)

SVAKO KO ZELI DA PREDJE NA NASU STRANU NEKA MI SE OBRATI.


1 igrač se zahvalio na ovom postu. (prikaži)Zahvala
@P!! - asolcro danas u 16:45 satiZahvala Citat
OVO JE SAMO JEDAN RACUN OD MNOGIH KOJIMA MI UPRAVLJAMO..

A,PLEME MALA I ŠALA VAS SAMO ZELI ISKORISTITI,EVO JA KAO ISKUSAN IGRAC VAM GOVORIM OKRENUCE SE KAD TAD NA VAS,SAMO DA MOGU NAS UNISTITI,JER NISU SPOSOBNI DA KRENU SAMI NA NAS,ZATO SU I POZVALI SVA OVA PLEMENA PROTIV NAS. LJUDI BUDITE NORMALNI I OTVORITE OCI SAMO VAS ISKORISTAVAJU DA GUBITE VOJSKU NA NAMA,DOK ONI IGRAJU SVOJU IGRU.. KRENITE NA NJIH NE BOJTE SE.

SVAKO KO ZELI DA PREDJE NA NASU STRANU NEKA MI SE OBRATI!


Razor inace poznat kao posten igrac :)
 

wotaa

New Member
Reaction score
0
V-T@2 - PivceBre danas u 16:51 satiZahvala Citat
Razor, jesi ti od pocetka na asolcro accu ?
@P!! - asolcro danas u 16:52 satiZahvala Citat
prijavi me :D

xxaxax,ako dobijem ban dam ti 1000 premiuma :)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
RaZ0R zar se plašite pozivate igrače kodvas obečajete im premium bodove za rese koje čete platit nekad u bodučnosti(običan acc pushinh)

Rekrutirate članove da si nabijate bodove jer vojske nemate pada bi novi gledali vaše bodove i prešli kodvas vidim kakvu igro vodate i vrhunski mjstori prevara bi se ponosili sanjom al vas ni to neče spasit bez vojske nemate šta tražit ovdje i to ču ti i dokazat

šta se tiče tvojih multi računa prijavljeni su podrški pa čemo vidjet kako če sve to proč

http://gyazo.com/4b29f31ac1973a6ae2278ac0d88ec109

vidi ovo slanje resa jačim računima nije dozvoljeno pa čemo sad vidjet kako če proč tvoji multi računi


http://gyazo.com/2d27844f6fe3d53a5fcebea347ca43ee

po celome serveru ima vaših pokušaja da mutite i spasite se to su potezi plačljive djece koja se boji da če ič ne restart

al samo vi nastavite nema problema svak se poslužuje svojih metoda mi radimo vojsku i farmamo vi multi račune i muljaža nek vam bude posreči
 

DeletedUser

Guest
uu ovdje se zahuktalo pravo :D
Ko koga dere ako se može znati, nisam upućen
 

DeletedUser

Guest
mali tehnicki problemi,al vraticemo u normalu sve kroz dan dva :)

fqyhdGt.png


I0TDy6V.png
 

DeletedUser

Guest
odvadite malo :D

trudimo se,vec smo 3x plemena ugasili.. sto je najgore mi ni jedan rat nismo biili objavili... ljudi nam samo poslali poruku "smeta te" i objavili rat.. i izgleda da im vise ne smetamo..
 
Status
Not open for further replies.
Top