pa sta ste uradili

DeletedUser

Guest
sv19

poslo sam 2000 farmanja 4 izvjestaja dobio


jos kliknem da vidim sta je koji k na taj izvjestaj kliknem pise nemate ovlasti da vidite izvjestaj i izbaci me iz igre


pa majku mu nerviram se a i nema mi sela u pomocniku :mad:


jos lc gine ko veliki guta ih nesto a nigdje reporta(nemojte mi govorit filteri ha hu, znam sve nisam malouman)


decki oce da se deffaju u akd -ne mogu zbog nekog kobajagi sitta a nikad se sittali nisu, nit ima tu mjesanih racuna koji vrse akciju na iste mete



poludio sam :mad: :ludilo: :zid: :zid: :zid:
 

DeletedUser

Guest
93d844e00e6b009d2db6ad31d0fa7e25.jpg


i sta ovo prestavljalo?
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Mir je traja do 18h sinoc,to ukljucuje i 18:00,jer treba vremena dok server to memorira i promjeni se automatski....

u vezi sitanja,to moze bit i problem zbog prevelikog sitanja racuna sto je protiv pravila pa se ip izmjesaju,budi sritan sta vas nije banalo u akad,a ne sto ne mozete def slat...(2 racuna po mjesecu dozvoljena sitati)
a moze bit i da odete u kafic i tako vatate wifi,kao i ostali,pa se ip pomjesaju...
 

DeletedUser

Guest
Mir je traja do 18h sinoc,to ukljucuje i 18:00,jer treba vremena dok server to memorira i promjeni se automatski....

u vezi sitanja,to moze bit i problem zbog prevelikog sitanja racuna sto je protiv pravila pa se ip izmjesaju,budi sritan sta vas nije banalo u akad,a ne sto ne mozete def slat...(2 racuna po mjesecu dozvoljena sitati)
a moze bit i da odete u kafic i tako vatate wifi,kao i ostali,pa se ip pomjesaju...

neki su prosli 18:00 neki ne
al to je u ms

a za sitt sto meni iskace? nit koga sittam nit me ko sita. nit ulazim sa moba
 

vrba011

New Member
Reaction score
0
Sto je sto se tice aplikacije preko google playa? Zasto se nemoze uci u igru?
 
Top