Paladin-Napredovanje u pronalaženju novog predmeta

DeletedUser

Guest
zanima me kako točno paladin napreduje u istraživanju novog predmeta....ide 3% dnevno(mislim da je tako,bar za brzinu igre 1.0)
ide i ovisno o OD bodovima,samo ne znam koliko % za koliko bodova i kako se uopće mijenja ta skala jer sigurno da neće napredovat isto za 500 OD sad i nakon mjesec dana....ovisi li to o vremenu provedenom u igri ili količini OD-a(mislim na situaciju da netko sa npr. 500 OD skoči na 700 dali je to isto kao da netko u isto vrijeme skoči sa 50 na 250) ? ili kombinirano? i ako da zna li netko točnu skalu napredka?

p.s. čuo sam i da napreduje kad paladin pogine,iako mi malo nerealno zvuči ne treba otpisat i tu mogućnost,pa ako netko zna nešto o tome nek pomogne
 

maltret

Member
Reaction score
0
U principu paladin ima fiksni rast procenta u zavisnosti od brzine sveta. Dodatni procenat se dobije na osnovu OD

E sad tu ima i razlika u bodovima . Pa nece biti isto ako sa 100 bodova pravis odredjeni OD i sa hiljadu.
Trazio sam po netu pravu formulu ali nisam nasao
U principu to ti je broj bodova i porazeno neprijatelja. I eto dobija se neki procenat pri istrazivanju predemta

Paladin ne dobija procenat ako pogine...Osim ako tom prilikom nije usmrtio neku jedinicu :)
 

DeletedUser

Guest
Mislim da paladin dobije određeni postotak i ako pogine... recimo tipa u supportu, znam da mi je uvijek skočio postotak brutalno - naravno pri iole malo jačim napadima...

e sad, ako pogine baš pri napadu... također mislim da ti naraste pototak ali nakon nekog vremena... isto kako bude i sa ODA bodovima... ako ti sva vojska pogine, neće ti narasti odmah nego nakon nekog određenog vremena... od par dana do tjedna... iz mog osobnog iskustva... e sad... ne mogu 100% garantirati
 
Top