Patrioti

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ne znam, eto, cujem tako se prica u MH pa reko da upitam.
A i bolje eto da se ovdje demantira nego da se bzvz siri dalje ako nije istina.

Treba upitati Ravku sta on misli o tome...?..... :kokice:
 

DeletedUser

Guest
A sta je s onim sto se u MH suska da ravka hoce da se vrati tamo? To trac neki ili?
Cisto informativno...

a zasto to tebe interesuje kad ne igraš više...

čisto informativno :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam do nedavno, uostalom, zar je zabranjeno komentirati ili pitati ako nisam u samoj igri vise? To znaci da ne smijem pratiti desavanja na svijetu?


Nego, par osoba mi spomenulo istu stvar. A ja se eto, povodljiv, navukao. Onaj fazon - gdje ima dima ima i vatre.
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam do nedavno, uostalom, zar je zabranjeno komentirati ili pitati ako nisam u samoj igri vise? To znaci da ne smijem pratiti desavanja na svijetu?


Nego, par osoba mi spomenulo istu stvar. A ja se eto, povodljiv, navukao. Onaj fazon - gdje ima dima ima i vatre.

Znamo da ti igras u MH, Disa. ;)
 

DeletedUser

Guest
Disa samo u INSANE igrao na s4. Ne igram nigdje vise, a pogotovo ne u neprijateljskom plemenu.

Kako neigras pa prorok Boriss sve zna ...:D:D

Ugodno je pratiti situaciju ... PAT nadam se da ne spavaju mirno od vas ..sretno vam :)


:kokice::kokice:
 

DeletedUser

Guest
Kako neigras pa prorok Boriss sve zna ...:D:D

Ugodno je pratiti situaciju ... PAT nadam se da ne spavaju mirno od vas ..sretno vam :)


:kokice::kokice:

Evo i momka koji je vikao na sav glas da je prejak igrac i da je njegovo pleme vrh vrhova! :hmm:

@ disa: Pa kazes suska se u MH, pa ja zakljucio da igras u MH.

P.S. Nije sramota pridruziti se protivnicima i nauciti nesto. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Cuo od par osoba. Neki su iz MH, neki nisu. Pa zato rekoh ono - gdje ima dima, ima i vatre..al na kraju krajeva, nije ni vazno. Ucinilo mi se interesantnim, upitao sam, i eto, ispostavilo se ili da je trac, ili da se info krije, sto je takodje sasvim u redu.
A s4, kao sta rekoh, ne igram vise.

p.s. po meni jeste sramota izdati ljude koje vodis i sa kojima mjesecima igras na istom mjestu, da se ne znam sta nudi kod nekoga drugog i da ne znam sta mogu da naucim tamo. Druga stvar da se otvara neki drugi svijet pa zaigras sa nekim drugim ljudima na istoj strani, ali na jednome svijetu igrati mjesecima u istome plemenu sa istim ljudima, i po zatvaranju plemena preci protivnicima je cista sebicnost i ganjanje sela i nekog poretka, pa samim time i sramota pred ljudima sa kojima si igrao cijelo vrijeme. :eek:k:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Neki jos uvijek ne razumiju da je ovo sve igra....

Koliko znam da je ovo strategiska igra i da je cilj sa svim sredstvima porazit protivnika.

Ali koliko vidim da su kod vecine Vas ta sredstva rijeci!

Ako gubite sela i ljutite se zbog toga na druge igrace, obrisite racun jer ovo nije za nabijanje kompleksa nego za opustanje.

Kad vec spominjete ba 2, igrao sam i ja u Patriotima i imao dobru poziciju, tako reci jedan od vodja PATa, i na kraju BIDA mi javlja da se povlace nasi igraci sa servera (period prije nove godine), ja ulazim na racun i brisem bez ikvog okljevanja multi-milionski racun.

Da bi nakon mjesec ili vise PartyBreaker me pozvao da igram sa njima, ja da sam bio bezobrazan prema drugim igracima mislite da bi se to desilo da me zove Party?

Opustite se ovo je sve samo igra, bez veze stvarate jedni drugima komplekse :)
 

DeletedUser

Guest
Evo i momka koji je vikao na sav glas da je prejak igrac i da je njegovo pleme vrh vrhova! :hmm:


Pa za mene INSANE i jest pleme vrh vrhova, bilo i ostalo..i dobar dio te ekipe...da su ostali ostao bi i ja..

A neznam gdje si ti procitao da sam ja vikao da sam prejak igrac(bas bih volio to procitati )...nikad se nisam hvalio ( samog sebe) pleme moje da ..i uvjek cu ga hvaliti , jer je vrijedilo biti sa njima , za kratko vrijeme sam upoznao i spoznao da i sad ima kvalitetnih i postenih igraca...samo im mogu rec hvala sto ste dozvolili da igram sa vama , i nadam se ponovnom okupljanju :))


Kao sto sam davno rekao Borise nebitan si ..zamene nikad neces biti igrac niti covjek..samo se nadam da ces se na sledec svjetu regati sa svojim nicom i da cu biti blizu tebe da mi pokazes tu svoju kvalitetu i umjece :) :)
 

retriver

Member
Reaction score
0
Mrtvilo na forumu a u pozadini, mogu reći, pleme razbija PAT. Izlazak iz MH je bio delimično zbog pritisaka delimično iz moje želje da doživim restart. Doduše, doživio sam takvu količinu napada na BA2 da 2 plemena ovde nisu u stanju da mi to prirede, mada sam zbog toga i izašao iz mh. Ono čega mi je žao jeste da su mnogi igrači koji su krenuli samnom sad na udaru ili će biti. Neke sam ovih dana sitao i odbranio im gradove i opet ću ako budem imao vremena ali zbog njih ova igrica i postoji. Ovim putem se zahvaljujem svima koji su se pridružili PAT-u. To je pleme koje je uvek skupo prodavalo svoju kožu sa ili bez vođe jer smo i to doživeli.Kad je vođa,koji je sad u pleme, napustio PAT to pleme je predao meni i ja ću dati svoj maksimum da ovo pleme zapne u grlu svakom ko krene na njega. Mislim da pojedinci imaju problem što je PAT 3 pleme servera i to žele da promene. Usput da napomenem da isto tako ne zameram svima koji se boje izazova i žele da napuste pleme jer je to razumljivo, kukavicama. Na žalost, istina je da se dosta fantastičnih igrača nalazi u PAT-u i toga su svi svesni ali opet na žalost i PAT ima svojih kukavica.To je realnost od koje malo koje pleme može pobeći. Šta se ovde može izgubiti? Par gradova, ili svi. Pa šta? Ostaju prijatelji, ostaje iskustvo za sledeću igricu. Ovo je igrica, zar ne? Pa igrajmo se onda!:festa:
 

DeletedUser

Guest
Mrtvilo na forumu a u pozadini, mogu reći, pleme razbija PAT. Izlazak iz MH je bio delimično zbog pritisaka delimično iz moje želje da doživim restart. Doduše, doživio sam takvu količinu napada na BA2 da 2 plemena ovde nisu u stanju da mi to prirede, mada sam zbog toga i izašao iz mh. Ono čega mi je žao jeste da su mnogi igrači koji su krenuli samnom sad na udaru ili će biti. Neke sam ovih dana sitao i odbranio im gradove i opet ću ako budem imao vremena ali zbog njih ova igrica i postoji. Ovim putem se zahvaljujem svima koji su se pridružili PAT-u. To je pleme koje je uvek skupo prodavalo svoju kožu sa ili bez vođe jer smo i to doživeli.Kad je vođa,koji je sad u pleme, napustio PAT to pleme je predao meni i ja ću dati svoj maksimum da ovo pleme zapne u grlu svakom ko krene na njega. Mislim da pojedinci imaju problem što je PAT 3 pleme servera i to žele da promene. Usput da napomenem da isto tako ne zameram svima koji se boje izazova i žele da napuste pleme jer je to razumljivo, kukavicama. Na žalost, istina je da se dosta fantastičnih igrača nalazi u PAT-u i toga su svi svesni ali opet na žalost i PAT ima svojih kukavica.To je realnost od koje malo koje pleme može pobeći. Šta se ovde može izgubiti? Par gradova, ili svi. Pa šta? Ostaju prijatelji, ostaje iskustvo za sledeću igricu. Ovo je igrica, zar ne? Pa igrajmo se onda!:festa:

u potpunosti se slazem sa tobom
ipak je ovo drustvena igra,sela i nisu toliko bitna
upoznao sam iz pata neke jako bitne osobe u RL i to je ono najbitnije
da sam htio ganjati bodove i sela igrao bi sam,kao što igram na hr? :festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top