Patrioti

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
Gde da dodjem..na Hr ?! Pa jel treba opet da brises 680 gradova ?!

Sto bih ja dolazio na Hr...necu valjda sad da te jurim po serverima...a i sto bih te jurio..kad si vec jednom dobio batine...znas Djura ima tesku ruku...vidim da te jos boli.

Uostalom...stani u red...ima ih jos koji cekaju da "probaju" protiv nas...ti si vec probao...sta bi sada da te opet brukamo...kao da nisi dovoljan sam sebi.

Ajde sad...razguli...sta ja pricam sa tobom...ima da mi se obracas sa "VI".....nemoj da bijem opet...miran da budes....ili ces opet da :predaja: luzeru...:boks:


Evo idem...necu se pojavljivati vise...vidim da se jako uznemirs na pomen moga nicka...valjda te asocira na batine koje si dobio i pobegao podvijenog repa...igracino. :boks:




******************************************************


"Nemoj se svadjati sa budalom...ljudi mozda nece uvideti razliku"




...ja te pohvalim, a vidi tebe, pa nisi li rekao da se nisi dosao svadjati, jbg. a sta se batina tice, ovdje se igramo, a batine se dijele na ulici, ...ili u kakvom ringu, ...ocito si neka herojcina kad mjesas batine i igru, ...definitivno se vise nemoj ovdje javljati, ...ili dodji po svoju porciju...


lp. scapa:eek:k::pivo:
 

DeletedUser

Guest
qwq

Jeste Scapa...u pravu si...rekao sam sve lepo..da se necu svadjati i ostalo...ali eto...padoh na provokaciju...izvinjavam se zbog toga...lepo sam hteo da se javim drugarima...bar onima kojima je drago da me vide...i ocekivao sam da razgovor ide tim putem...i onda se pojavi on...i krene da provocira...valjda nema pametnija posla kuci...izvinite jos jednom sto sam ovako reagovao.
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Svi moji bivsi igraci??? Daj Gomy ne zezaj dzaba.
Ravka ima svoje misljenje,samo ne zeli u potpunosti i svima da ga iznese.
Sa stojketom i igorom sam uvijek bio i ostao dobar.
Pa Bida i Dino igraju sa mnom,Oblivion igra sa mnom,i jos brdo "mojih bivsih igraca".......

Jedini koji se evo nesto duri i istjeruje neku nevidljivu "pravdu" je Djordje.
Sjeti se da je SD cijeli trebao da udje u Pleme,ali si ti uskocio sa idejom o novom plemenu.
Da, licno ti Gomy.

Poslije je vodstvo Plemena(ciji sam ja samo jedan clan) odlucilo da ste previse losi kao pleme i da samo dio vas hoce da primi, dio koji je pokazao da hoce da igra. Vi to niste htjeli i presli ste u MH,i ok postovali smo to. Ali vi niste postovali diplomatiju svoga plemena, plemena MH.
Imali ste licne paktove o nenapadanju sa Insane, redovno surovali sa njima,i to vam se na kraju vratilo.

Daj mi reci sta je tu lose sto je Pleme procjenilo da nece sve da vas primi?
I ponudilo samo ovakav prelazak?Sta je tu nepravda?


Baci pogled sada sta je ostalo od smajlica.Ostalo je 7 igraca u PATu i 2 u MH !
To je 9 igraca!


I situacija sa ba 2 nema nikakve veze sa ovom situacijom. Ne znam sta se vracate na ba 2.Ovo je hr 4!

I da, trebali ste traziti moj blagoslov za pleme PAT.
Bi li tebi smetalo da ja nazovem pleme PWAR ???

@Boriss
Raspravu tvoju ipak nebih zeleo da cujem,ako zelis da popricamo kontaktiraj me u igri,doci cu na skype(posto i onako slabo provodim vremena za kompom,imao sam smrtan slucaj i neke probleme u RL-u...)

Za mene ovo nije mesto za rasprave,pitanje i odgovore...
Imas problem,resis ga direktno,a ne da vices na sva zvona.

Ipak vise zelim kad dodjem ovde da se opustim,a ne da citam raznorazne bljuvotine,vredjanja i ostalo....


skype: Gomybk
(ako se slucajno zagubio...)
 

DeletedUser

Guest
Gde da dodjem..na Hr ?! Pa jel treba opet da brises 680 gradova ?!

Sto bih ja dolazio na Hr...necu valjda sad da te jurim po serverima...a i sto bih te jurio..kad si vec jednom dobio batine...znas Djura ima tesku ruku...vidim da te jos boli.

Uostalom...stani u red...ima ih jos koji cekaju da "probaju" protiv nas...ti si vec probao...sta bi sada da te opet brukamo...kao da nisi dovoljan sam sebi.

Ajde sad...razguli...sta ja pricam sa tobom...ima da mi se obracas sa "VI".....nemoj da bijem opet...miran da budes....ili ces opet da :predaja: luzeru...:boks:


Evo idem...necu se pojavljivati vise...vidim da se jako uznemirs na pomen moga nicka...valjda te asocira na batine koje si dobio i pobegao podvijenog repa...igracino. :boks:




******************************************************


"Nemoj se svadjati sa budalom...ljudi mozda nece uvideti razliku"

Sve si rekao sa svojim postom, gospodine VI.

Ne uznemiravam se ja na spomen tvog nicka, nego tebe savjest malo zeza.
Pa i sada u plemenu na ba 8 spominjete borissa,zar ne? :D
Ako to nije kompleks, sta li je......

@ Djordje: Ti krenuo autobiografiju.

@ Domingus: Tebe bas sve zivo interesuje. Procitaj od ranije postove pa ces shvatiti vec.

@ Gomy: Nema ja nikakav problem Gomy. Djordje ima problem.
Prvo me prozivao na unutrasnjem forumu igre,a sad redovno na spoljnjem forumu.
i nisi mi odgovorio na pitanje.....
 
Last edited by a moderator:

Gomy

Member
Reaction score
0
Za mene ovo nije mesto za rasprave,pitanje i odgovore...
Imas problem,resis ga direktno,a ne da vices na sva zvona.

Ipak vise zelim kad dodjem ovde da se opustim,a ne da citam raznorazne bljuvotine,vredjanja i ostalo....


skype: Gomybk
(ako se slucajno zagubio...)

Eto ti odgovor....
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
@ Djordje: Ti krenuo autobiografiju.
Kako je teško pogledati istini u oči! Kome ti ovde i šta dokazuješ? Pa mi koji treba da znamo, znamo šta si uradio i kako a ove ostale to ne zanima tako da nemaš se kome šta pravdati a pogotovo nemaš potrebe napadati i biti tako sarkastičan. Sve se zna i sve je jasno tako da ne opterećuj ovu temu nepotrebnim unošenjem nervoza i nekih frustracija.
 

DeletedUser

Guest
Kako je teško pogledati istini u oči! Kome ti ovde i šta dokazuješ? Pa mi koji treba da znamo, znamo šta si uradio i kako a ove ostale to ne zanima tako da nemaš se kome šta pravdati a pogotovo nemaš potrebe napadati i biti tako sarkastičan. Sve se zna i sve je jasno tako da ne opterećuj ovu temu nepotrebnim unošenjem nervoza i nekih frustracija.

Djordje ti si stvarno.....

Navedi mi post u kojem sam ja prvi spomenuo ba 2, ti u svakom drugom postu.
Navedi mi post u kojem sam ja nekoga napao, dok ti napadas u svakom drugom, evo citiracu ti ako zelis.

Jedino sto sam rekao da ti zamjerim jeste sto si plemenu dao ime PAT.

I pricali smo na skypeu, ti si rekao sta si mislio,ja sam rekao svoje misljenje.
Sve je bilo med i mlijeko poslije.I ti opet krenes mene da provociras na forumu....

Frustracije imas ti prijatelju.
 

DeletedUser

Guest
Djuka

Evo...Ravka mi daje nekih 5 kaznenih poena...znaci toliko sto se tice moje grize savesti prema tebi...


A ti se dobro razmisli...koliku si mrlju sebi napravio tvojim bezanjem sa ba 2....vrlo dobro znas da kapetan zadnji tone sa svojim brodom...a da pacovi beze prvi.

Sad lepo uzmes tu tvoju "savest" pa je izlozi svojim drugarima ovde...zasto si ih napustio kad si im bio najpotrebniji....to malo ti vidi sam sa sobom...koga bi trebalo da grize savest...veliki vodjo-podvijenog repa.

Ovi momci su zaluzili da nose ime PAT jer su ostali i branili casno to ime odakle je i poteklo...a ti nisi zasluzio da igras plemena uopste...idi negde gde te ne razumeju...gde nisu culi za takvu sramotu...tim vise...sto je PAT bio veliko ime...i najmanje sto je to pleme zasluzilo od tebe je .... da potones zajedno sa njim.

Ne..nego pobegni na Hr...prosipaj mudrost...vrati se u stari ritam...budi onakav kakav jesi...budi govedo Borise.

Od nas imas rat kad god nas ugledas na karti...samo protiv tebe...drugi clanovi nas ne interesuju...znamo da si ti jedini krivac.

*******************************************************

Evo Ravka...stavi jos 5 tih bodova na moj racun...ja castim.
 

DeletedUser

Guest
Hvala gospodine VI.

Uvijek ce biti razlika izmedju tebe i mene. Ta razlika se zove kultura.
Ti nazalost to nemas.

Srecno u daljnjem igranju.
 

DeletedUser

Guest
djuka

Obratio sam se ja ovde lepo i kulturno...stvarno sam imao zelju da se "cujem" sa pojedinim ljudima odavde...sve fino..kulturno..bez tenzija...ti odmah pa provokaciju ..."sta se pravis fin"....vrati se unazad pa pogledaj ko je prvi provocirao...kad vidim tako nesto...onda kultura nestaje...takvi je ne zasluzuju...tako si i zapoceo sranje tamo.

Ocigledno je poraz...za tebe nepremostiva prepreka.

Izvinite svi sto ste citali ove teske reci ovde...ja sa njim jednostavno ne umem drugacije da razgovaram...i citav ovaj razgovor se odnosi na njega licno...rekao bih mu ja ovo negde nasamo...nego p..a pobegne.

Koja je razlika izmedju kulturnih tvojih uvreda...jel treba neko da popizdi ovde na tvoje kulturne provokacije..pa kad napise svasta ovde onda "budimo parlamentarni"...bolje je sprecavati tebe da ne provociras druge...nego posle leciti posledice toga....i sam rat je mogao tako da se izbegne...ali ti bi bio zrtva tog mira...nisi imao hrabrosti da zrtvujes sebe radi opstanka plemena...sto se kasnije i dokazalo.

Neka ovde bude kraj ovog "prozivanja"....a javicu se ja tebi opet...nekad...kad prodje malo vremena...javicu ti se isto ovako...kako se ne bi opustao previse...Isto ovako...krecem sa kulturnim i normalnim recima...ti zabacis provokaciju....dobijes uvredu...bez stida...bez kulture...odmah dobijas odgovor...sta si mislio da ce stalno neko da ti cuti...a ti ces da "jases" po drugima...kulturno.
 

DeletedUser

Guest
Napisao sam ti tamo,biraj malo riječi i imaš pravo na svoje mišljenje.

sljedeće vrijeđanje će biti strogo kažnjivo
 

DeletedUser

Guest
Obratio sam se ja ovde lepo i kulturno...stvarno sam imao zelju da se "cujem" sa pojedinim ljudima odavde...sve fino..kulturno..bez tenzija...ti odmah pa provokaciju ..."sta se pravis fin"....vrati se unazad pa pogledaj ko je prvi provocirao...kad vidim tako nesto...onda kultura nestaje...takvi je ne zasluzuju...tako si i zapoceo sranje tamo.

Ocigledno je poraz...za tebe nepremostiva prepreka.

Izvinite svi sto ste citali ove teske reci ovde...ja sa njim jednostavno ne umem drugacije da razgovaram...i citav ovaj razgovor se odnosi na njega licno...rekao bih mu ja ovo negde nasamo...nego p..a pobegne.

Koja je razlika izmedju kulturnih tvojih uvreda...jel treba neko da popizdi ovde na tvoje kulturne provokacije..pa kad napise svasta ovde onda "budimo parlamentarni"...bolje je sprecavati tebe da ne provociras druge...nego posle leciti posledice toga....i sam rat je mogao tako da se izbegne...ali ti bi bio zrtva tog mira...nisi imao hrabrosti da zrtvujes sebe radi opstanka plemena...sto se kasnije i dokazalo.

Neka ovde bude kraj ovog "prozivanja"....a javicu se ja tebi opet...nekad...kad prodje malo vremena...javicu ti se isto ovako...kako se ne bi opustao previse...Isto ovako...krecem sa kulturnim i normalnim recima...ti zabacis provokaciju....dobijes uvredu...bez stida...bez kulture...odmah dobijas odgovor...sta si mislio da ce stalno neko da ti cuti...a ti ces da "jases" po drugima...kulturno.

:woot:

Kallass i lazes i ne znas vise sta pises.

Prvi si napisao:

Necu komentarisati njegov interviju...nastavak vredjanja drugih ljudi...mislim da je toga bilo i suvise medju nama...mozda cak i preterano suvise...

To je na sestoj strani.

Moj prvi odgovor je post na sedmoj strani:

Ajde jos jednom da kazem.
Cestitke pobjednicima ba 2 servera. Kako ste dosli do pobjede znate sami, to je vas nacin.

Ovo je postalo sramota, da pleme PAT postoji na ovom serveru. Kaljate ugled i ponos nekada velikog plemena.

I sljedeci post je da ti kreces provocirati mene:

Djura ce ti oprostiti sto te je tukao...najvece zadovoljstvo bice mi misao da sam jednog coveka izveo na pravi put.

Atila007 je okacio moj intervju na vas interni forum. I onda si ti dosao ovdje da mene prozivas i vrijedjas. Jel' se ja javljam i pozdravljam stare drugare na ba 8 i pretim batinama?

Ti covjece otidji kod psihijatra, treba ti pomoc.
 

DeletedUser

Guest
borise nevidim zasto damjan,ravka ili gomy nebi trebali tako nazvati pleme,ako se dobro sjecam oni su ostali dosta duze od tebe tamo i borili se dobro za pleme PAT posebno damjan,ti si pobjegao navodno nisi imao vremena pa ti je ukraden acc,pa si ga stavio na brisanje,dosta razlicitih prica imas za to a svi znamo sta je bilo tamo...
ali necu vise spominjati ba2 dosta o tome taj svijet je zavrsen...
kao sto je gomy rekao u ovoj igri je bitno druzenje i upoznavanje novih igraca i ljudi koje mozda nekad upoznas i u RL i postanete prijatelji...
ova igra je bila dosta zanimljivija bez ovakvih gluposti i svadja,smijesno je kako ljudi sa po 30 ili vise godina mogu spasti na ovako nesto i svadjati se na igri...
pustite to ako vam je to toliko bitno da vidte ko je bolji ili sta imate server neki kad se otvori okupite se tamo i ratujte nemojte dzaba se svadjati po forumu...
eto izvinjavam se ako sam nesto pogresno napisao ili uvijesio koga samo sam htio napisati sta mislim...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Obratio sam se ja ovde lepo i kulturno...stvarno sam imao zelju da se "cujem" sa pojedinim ljudima odavde...sve fino..kulturno..bez tenzija...ti odmah pa provokaciju ..."sta se pravis fin"....vrati se unazad pa pogledaj ko je prvi provocirao...kad vidim tako nesto...onda kultura nestaje...takvi je ne zasluzuju...tako si i zapoceo sranje tamo.

Ocigledno je poraz...za tebe nepremostiva prepreka.

Izvinite svi sto ste citali ove teske reci ovde...ja sa njim jednostavno ne umem drugacije da razgovaram...i citav ovaj razgovor se odnosi na njega licno...rekao bih mu ja ovo negde nasamo...nego p..a pobegne.

Koja je razlika izmedju kulturnih tvojih uvreda...jel treba neko da popizdi ovde na tvoje kulturne provokacije..pa kad napise svasta ovde onda "budimo parlamentarni"...bolje je sprecavati tebe da ne provociras druge...nego posle leciti posledice toga....i sam rat je mogao tako da se izbegne...ali ti bi bio zrtva tog mira...nisi imao hrabrosti da zrtvujes sebe radi opstanka plemena...sto se kasnije i dokazalo.

Neka ovde bude kraj ovog "prozivanja"....a javicu se ja tebi opet...nekad...kad prodje malo vremena...javicu ti se isto ovako...kako se ne bi opustao previse...Isto ovako...krecem sa kulturnim i normalnim recima...ti zabacis provokaciju....dobijes uvredu...bez stida...bez kulture...odmah dobijas odgovor...sta si mislio da ce stalno neko da ti cuti...a ti ces da "jases" po drugima...kulturno.



...zasto se ne ulogiras na neki od hr servera, ....cisto da vidimo sta znas, jbg, ....nisi li ti onaj koji je dobio acc. schtrucl, ....nisi li dobiveni acc.-e izvukao iz plemena, ....ovdje nismo tako nauceni igrat, ovdje je pleme svetinja, ...obraz, ...pa cak i cast, ...volio bih da se ulogiras, ne da ovdje izigravas pamet, moc, da "lajes" po forumu a da nismo oprobali koliko znas, ....ili RAZGULI i ne vracaj se vise, ...silo, ...:pivo:


lp. scapa
 

DeletedUser

Guest
A sta je s onim sto se u MH suska da ravka hoce da se vrati tamo? To trac neki ili?
Cisto informativno...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
A sta je s onim sto se u MH suska da ravka hoce da se vrati tamo? To trac neki ili?
Cisto informativno...


...čisti trač, ...ništa istinito, ....zašto uvijek netko pokusava neke dezinformacije proturiti...:predaja:
 

DeletedUser

Guest
Ne znam, eto, cujem tako se prica u MH pa reko da upitam.
A i bolje eto da se ovdje demantira nego da se bzvz siri dalje ako nije istina.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ne znam, eto, cujem tako se prica u MH pa reko da upitam.
A i bolje eto da se ovdje demantira nego da se bzvz siri dalje ako nije istina.


...znas da su dezinformacije ceste kod onih koji ne sudjeluju u necemu a htjeli bi o tome nesta znat.....
 
Status
Not open for further replies.
Top