Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
u ovoj temi možete postavit pitanja u vezi igre.. kad vam je nesto nejasno i trebate brzi odgovor itd.:eek:k:

da vam iskusniji igraci i clanovi teama mogu cim prije razjasnit sto vas muci... :)

naravno spam ovdje ce se strogo kaznjavat:boks:




Pitanje:. pocetnik sam..o cemu se u ovoj igri radi?


Napravis svoj account, dobis svoje malo selo i pocnes ga izgradivati zajedno sa vojskom, kako tvoje selo raste rastu ti i bodovi naposljetku ces izgradit i akademiju u kojoj ces radit plemice i zauzimat druga sela.

Pitanje:.kako funkcioniraju bonus sela i sto dobim s njima??

dobis:
30% veca proizvodnja svih sirovina u tom selu;
50% brza proizvodnja u radionicama
30% brza proizvodnja u konjusnicama
30% brza proizvodnja u vojarni 100%
veca proizvodnja drva 100%
veca proizvodnja zeljeza
100%veca proizvodnja gline
10 % vise stanovnika mozes u selu imat

bonus se odnosi samo na to selo a ne na cijeli acc

Pitanje: Dali neko zna na koju foru paladin najbrže dobiva predmete?


Salji paladina u napad.Sto vise ubijes trupa sa paladinom brze ces napredovati u pronalazenju oruzja
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ako može pojašnjenje..
U vezi pronalaženja predmeta za Paladina
koji su uvjeti da Paladin može da nađe predmet?
Kamo ga treba poslati da bi uzeo predmet?
Postoji li nekakv izbor predmeta prije nego se uzmu ti predmeti...??

Hvala
 

DeletedUser

Guest
što više koristiš paladina u napadima to ti brže raste istraženost oružja a postotak istraženosti oružja možeš viditi kada klikneš na "Spomenik"

što više paladin sudjeluju u velikim bitkama gdje si porazio veći broj jedinica (makar paladin poginio) to ti istraženost oružja brže raste... dakle, što više koristiš paladina u većim bitkama to ćeš i brže razvijati oružje

oružje koje ćeš dobiti dok istraženost dođe do 100% je random, na to ne možeš utjecati i da bi predmet bio u funkcionalnosti kada odeš na "Spomenik" i na "Spremište oružja" tamo moraš odabrati predmet po želji (koji je istražen!) da ti paladin bude njime opremeljen.

to je sva mudrost :)
 

DeletedUser

Guest
Dijeljenje veze !

poZZZ kao prvo

kao drugo sorry ako ovo nije tema za moje pitanje ali me zanima samo jedna stvar ...

prijavio sam tamo na postavke - dijeli intern. vezu svog brata koji igra na istom comp kao i ja .....

pa sad zanima me dali jos negde treba da ga prijavim ili ... nesto slicno ... znam pravila napad na istu metu zabranje support istu metu takodje resi takodje ...

e samo me to zanima dali trebam dakle jos negde da prijavim ?

hvala unapred:pivo:
 

walterr

Member
Reaction score
0
ako is njega stavio na svom racunu da dijelis internet vezu s njim..
onda neka stavi i on tebe :D
 

DeletedUser

Guest
ej...

imam pitanje relativno sam novi u ovoj igri...kako da sklopim savez sa nekim ili prijateljstvo il tak nest???:
 

DeletedUser

Guest
malo ti je čudno pitanje... prijateljstvo sa nekime sklopiš tako da se "čuješ" sa njim preko skajpa ili poruka u igri a možeš ga dodati i za prijatelja tako da klikneš na "Prijatelji" u donjem desnom kutu i tamo gdje ti piše "Dodaj prijatelja" uneseš točan naziv (nick) prijatelja... nešto kao facebook :D

a što se tiče saveza, praktički isto vrijedi... moraš se dog. sa vođama nekog dr. saveza da budete u savezu ili ako pak ciljaš na to da osnuješ pleme samo klikni "Pleme" u gornjoj alatnoj traci i bit će ti ponuđena opcija da osnuješ pleme (ako već nisi u jednom) i onda možeš recimo slati pozivnice dr. igračima, uređivati profil plemena i sl.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Pitanje:

dali ovaj forum ima spoilere???

ili sam stvarno pregorio pa neznam naci ili ih nema ili je neka oznaka koju neznam koristiti :confused:

hvala
 

DeletedUser

Guest
da, ja sam isto često puta htio staviti spoiler a nigdje mu traga... bit će da ga nema, osim ako ne postoji neki dr. kod za prikaz spoiler-a? makar, šteta što ih nema... preglednosti radi
 

DeletedUser

Guest
da, ja sam isto često puta htio staviti spoiler a nigdje mu traga... bit će da ga nema, osim ako ne postoji neki dr. kod za prikaz spoiler-a? makar, šteta što ih nema... preglednosti radi

Ne,Net Serveru Ima.
 

DeletedUser

Guest
Ma da, i ja sam isto to vidio na stranim forumima, al izgleda da ovdje nema.. :(
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
da na tw netu ima zato i pitam ,,dobro je znaci nisam zgoren ipak ga nema tu iako mi nije jasno zasto kad na internom forumu postoji ,mozda adminima omaklo pa nisu ubacili u izbornik
 

DeletedUser

Guest
"Prijava nije uspjela. Ovaj svijet igre trenutno nije dostupan." S4

:eek:
 

DeletedUser

Guest
Radi se nekloliko sati na popravci :(
Mogli ste makar obavjestiti da se zna !!
sta sa onih koji su planirali neke akcije ili slicno...
Ili oni koji su pod napadima ? :woot:
 
Top