Pitanja i odgovori

Mumy311

New Member
Reaction score
0
ako ga pošalješ u barbarsko selo kao podršku i oni ga ubiju tako on najbrže dobije prvi predmet
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Pitanje iskljucivo za tim HR servera.

Sta ce se desiti sa premium poenima ako se desi ono sto je najavljeno i sto je ocekivano za vecinu a to je zatvaranje HR servera ?
Da li ce se moci prebaciti na neki od drugih servera ili ce jednostavno propasti :ljut:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pitanje iskljucivo za tim HR servera.

Sta ce se desiti sa premium poenima ako se desi ono sto je najavljeno i sto je ocekivano za vecinu a to je zatvaranje HR servera ?
Da li ce se moci prebaciti na neki od drugih servera ili ce jednostavno propasti :ljut:

Ne znam gdje je bilo najavljeno i ocekivano? S obzirom da smo tek otvorili server ne razumijem otkud pitanje ovog tipa. Jednog dana kad će se to i dogoditi (nemamo još nikakvih informacija kad, možda za godinu, možda za 10 godina ili 100 godina :)), će svakako biti i detaljne informacije vezane uz taj proces. Do onda se igrajte kao i obično, nema mjesta panici :)
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Neki su spominjali da se moze server lako zatvoriti a medju njima cini mi se da je bio i at animal
http://prntscr.com/7forgy

Koliko znam i svijet na ba serveru je otvoren par mjeseci prije nego sto je server konacno ugasen a nagrade su podijeljene na pola servera i po trenutnom rezultatu,zato i moje pitanje da nebi bilo iznenadjenja kao na ba serveru...
Hvala na odgovoru
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Davide kad se ba zatvorio svi premium bodovi su bili prebaceni na drugi server.. tako da bi i ovdje trebalo, valjda
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Nikakav premium sa ba servera se nije prebacivao nigdje i nikome, ako jeste daj mi slikaj transakciju ako postoji :)


Hr ne vjerujem da će se zatvoriti sve dok hr1 postoji :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
7P39BVv.png


Mene zanima sta izvodite s igrom ?!
Ja bi rade da se zatvori hr.server nego da u novac pretvarate ovaj server,sramotno!
Kupi miljon pb,ne moras niti znat igrat,mos zatvorit sam svijet.... :zid:
 

Witez

New Member
Reaction score
0
Pozdrav zasto sam dobio zastitu od botova i nemam nigdje za stisunut da nisam robot jbt igra
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
desava se cesto i neko vrijeme ne mozes nista uraditi, srecom jos se nije desilo da me omete u igri
 
Top