Pitanja za velikog admina Wickeda

Punisher**

Member
Reaction score
4
Zanima me gospodine cijenjeni wickedu nas dragi admine,sta izvodis?
To sto ja ne trosim pare na ovu igru ti ne daje za pravo da zatvaras zahtjeve za podrskom bez ikakvog resenja.
Ti bi trebao da budes tu da rijesis probleme koje mi imamo a ne da se bahatis po svojoj volji.
Zatvaras zankuovo pitanje zasto otp nije bio blizu jedan drugom nakon pocetka svijeta a predregistrovo se a fino pise da ce ljudi koji se kao pleme predregistruju biti svi blizu jedan drugom.

Nije niko bio blizu i svi su se morali restartovati posto naravno nije bio ni predmet prenosenja sela blizu prijatelja.

4f21141192fd4bdd8ce810c557e6a849.png


Dalje ja sam ti piso na podrsku oko nagrada kojih kod mene nema,nego su zastekala dva paladina.
Nisam dobio ni nagrade maceve,ni nagrade izvidjace,niti nagrade put osvajanja i sve sto ide nakon nagrada/zadatka za maca.
Znaci zakinut sam za sve rese i jedinice koje te nagrade nose a to bogam na pocetku svijeta nije malo.

6b5b4c599d624a4ea70270a96bb8e2a3.png


Pre nego sto me banujes ili obrises ovo,ja hocu da mi javno das kontakt nekog ko je iznad tebe,dal u inno games ili sta znam gdje. Pa da pitam ja po kojoj logici se zatvara zahtjev za podrskom bez resenja ikakvog ili po kojoj logici se otp pleme baca na 4 razlicita kontinenta i ako su se predregistrovali.

b310867848734c3398219102169a8112.png


Ne shvatam koje su ti namjere i dal ih imas ili si jednostavno lijen da mrdnes guzicom ali mi nije ni bitno.
Ko sto rekoh nakon sto mi javis kontakt nadredjenog tvog obrisi ovo slobodno.
Ako obrises bez ikakvog odgovora,dicu svih 50 acc otpa na sv29 i 60 acc na sv28 i svi cemo cuture pisati inno gamesu i zaspamat ti ovaj forum i podrsku da neces znati gdje ti glava a gdje guzica ili u najgorem slucaju prestati igrati.

Nismo mi sad neka ekipa ali na serveru gdje imas 200 acc 50 acc je mnogo.
Na serverima gdje imas 500 igraca aktivnih 60 igraca je dobra cifra.
Ovo nam je drugi svijet zajedno i stvarno je ozbiljna ekipa na drugom kraju mape ali nece nas izgleda oni ukopati nego admin,ko sto je ukopo i old na sv28.

Cekam odgovor.
Dotad ugodno vece zelim.
 

Punisher**

Member
Reaction score
4
Meni se place na ovo. Proslo je 2 dana bez odgovora...
Ja i dalje sa dva paladina zaglavljen ali to ocigledno nije bitno.
Mozda sam trebo dic kredit i potrosit na pb pa da se malo uzme u obzir moje laprdanje. :)
 
Top