Pitanje za cijeli server

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Pošto ima jako kvalitetnih igrača, da li ste ikada igrali svi zajedno na nekom tw.net serveru, zanima me da li bi se moglo šta uraditi tamo kada bi se skupili.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pošto ima jako kvalitetnih igrača, da li ste ikada igrali svi zajedno na nekom tw.net serveru, zanima me da li bi se moglo šta uraditi tamo kada bi se skupili.
Neki igraci vec igraju tamo, a neki nemaju vremena za to..Net server je nesto sto ni pomocu trikova, asa u rukavu ne mozes zavrsiti za 6 mjeseci...dok je 90% igraca ovdje na hru naviklo za 6 mjeseci da zavrsi svijet jedan, tamo ne moze i vecina ih ne zeli tamo da predje, jer predugo traje i trebas imati acc bas 24h pokriven imati, znaci bez 3 ograca po accu ne moze se pokriti, tamo ima igraca iz cijelog svijeta, pa dok ti radis ili spavas, neko tek ustaje, pa to prestavlja ogroman problem za igrace sa naseg prostora..tamo po svijetu igra 10k igraca, dok ovdje jedva 100, pa ti vidi razliku
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Miskim ipak, pokazao sam znanje svoje od 1. Dana tribalwars.net svijeta 88 na accu Power ranger blue, top oda top oddtop ods, u top 10 na svijetu, gdje igra 10k igraca, gdje nema otkljucavanja sa pbom plemica.. i dodje jedan doktor ili adin i meni nesto pricaju...

Ja svoje znanje o ovoj igrici sam pokazao i na ba serveru gdje sam osvojio 4 svijeta od 11, na htu sam aktivan bio na hr16, pa hr19 na dalje, od kojih sam osvojio 16,19,20, 21 od seljaka ja i faree ostali zadnji, hr 23 bio u crncima ali me obaveze stegle tako da sam prepustio sela plemenu, hr25 osvojio, ma da ne igram vise, hr26 vodece pleme za osvajanje..i tako..

w88 u top 10 igraca u svemu, u TOP10 od 10k igraca, to je nesto za pohvalu, a ne osbojiti kao prvi 10k bodova ili osvojiti prvi selo na svijetu gdje igra ukupno 100 aktivnih igraca....i onda dodje neki doktorili adin i meni prica nesto, ili ljudima koje licno ja poszujem, a ne postujem ih mnogo na hr serveru, postujem samo one koji igraju duze od mene ili bolje, a oni znaju ko su...

Lijep poyydrav, augustiner je ucinio svoje Miga, pojma nemas sta je dobra piva :p
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
dosta je brate imat na onom svijetu i postavkama racun u plemenu kao sto je krigijevo AM ma taman da je i zadnje bolan et dosta to ne moras nista specijalno pokazat,al valja ostat tu aahhahahah
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
Bravo smayke evo ti banana zasluzio si ipak posle toliko igrackog iskustva

Kako tebe stid nije tako se ponašat, jesu li te tako roditelji odgojili, mislim da nisu, pa otkud toliko gnjeva prema drugima, ima igrača koji ni meni ne odgovaraju, ali ne ponašam se prema njima tako, svaki čovjek mora imati poštovanja prema drugima, bez obzira na starosnu dob, jer jedino tako ćeš zaslužiti i biti poštovan.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
http://www.twstats.com/en67/index.php?page=player&id=9906617

ja i showl udarali dual bili smo 8 na kraju svijeta al tad je bilo po 30 000 igrača na početku
inače ova dječurina nema tamo šta tražit tamo se bori a ne uzima đabe sela hehehe

al ima tamo fina hr ekipa koja dominira pa im čestitam na uspjehima
pa sta pises ova djecurija nema sta trazit kada nas ima i tamo ??? i u toj istoj ekipi kojoj cestitas na igri :D
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Hvala sandi na cestitkama

nema na čemu zaslužene su kad se tamo rezultati stvaraju onda čestitam jednom sam skoro zaigrao tamo sa vama na nekom svijeti neznam dali ste pobjedili tamo tada ste bili pola pola u zaključnoj fazi igrali ste protiv moga bivšeg vođa koji me učio igrat i ako ste sanjim došli na pola pola onda je to jako
a i komunista mi je pokazao da opet igrate jedan net server i opet ste super rangirani samo tako dlaje
 
Top