Plaćenik

DeletedUser

Guest
Kao što i naslov govori, da li su dopušteni plaćenici koji bi npr. napali ili obranili grad u zamjenu za neku cifru ressa ili protuuslugu?

P.S. nisam nigdje našao temu :p
 

DeletedUser

Guest
a ništa onda, a taman se ponado da ću zaraditi resse na taj način kad ne ide farmanjem :p

može lock
 

DeletedUser

Guest
ti oces da ti neko napadne grad za novce?
:woot: :woot:


Ne baš!

On misli da npr... netko mu pošalje resse, a ovaj njemu zauzvrat obrani ili napadne nekoga kog ovaj želi!:)

Možda je to i moguće jedino ako taj igrač kojem ti napraviš tu "uslugu" tj napadneš nekoga za njega ili ako njega netko napada obraniš mu selo od napada taj igrač mora imati više bodova od tebe inače ti ne smije poslati te ressurse...

Pravilo:

Kada slabije rangiran igrač pošalje veću količinu resursa jačem igraču, ovaj je dužan vratiti te resurse u roku od 48 sati, u protivnom se smatra pushingom i računi će biti blokirani


Al ono čisto sumljam da će te neki jači igrač od tebe molit da ga obraniš ili išta slično jer to može i sam napravit! :)


Najjednostvanije slabiji igrači od tebe ti nesmiju slat ressurse i to je to! FARMAJ kao i ostali...

Valjda!
 

DeletedUser

Guest
ma farmo bi ja al nemam sreće nema nikoga pored mene, a ako i ima pokupim jaaakooo malo ressa :(
 

DeletedUser

Guest
Ne baš!

On misli da npr... netko mu pošalje resse, a ovaj njemu zauzvrat obrani ili napadne nekoga kog ovaj želi!:)

Možda je to i moguće jedino ako taj igrač kojem ti napraviš tu "uslugu" tj napadneš nekoga za njega ili ako njega netko napada obraniš mu selo od napada taj igrač mora imati više bodova od tebe inače ti ne smije poslati te ressurse...

Pravilo:

Kada slabije rangiran igrač pošalje veću količinu resursa jačem igraču, ovaj je dužan vratiti te resurse u roku od 48 sati, u protivnom se smatra pushingom i računi će biti blokirani


Al ono čisto sumljam da će te neki jači igrač od tebe molit da ga obraniš ili išta slično jer to može i sam napravit! :)


Najjednostvanije slabiji igrači od tebe ti nesmiju slat ressurse i to je to! FARMAJ kao i ostali...

Valjda!

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
to ti tako, neki imaju dosta barb sela i neaktivnih igrača oko sebe a neki imaju jedno - dva barb selo koje dijele sa još 3 - 4 igrača... zato se riješi konkurencije i sve 5 :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ne baš!

On misli da npr... netko mu pošalje resse, a ovaj njemu zauzvrat obrani ili napadne nekoga kog ovaj želi!:)

Možda je to i moguće jedino ako taj igrač kojem ti napraviš tu "uslugu" tj napadneš nekoga za njega ili ako njega netko napada obraniš mu selo od napada taj igrač mora imati više bodova od tebe inače ti ne smije poslati te ressurse...

Pravilo:

Kada slabije rangiran igrač pošalje veću količinu resursa jačem igraču, ovaj je dužan vratiti te resurse u roku od 48 sati, u protivnom se smatra pushingom i računi će biti blokirani


Al ono čisto sumljam da će te neki jači igrač od tebe molit da ga obraniš ili išta slično jer to može i sam napravit! :)


Najjednostvanije slabiji igrači od tebe ti nesmiju slat ressurse i to je to! FARMAJ kao i ostali...

Valjda!


odgovor dat, potpisujem :eek:ok:
 
Top