PLEME vs DL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
kako da ti dam nešto što je bio razgovor u kojem su sudjelovali scapa nina pero blacky i ja
a reporte nemam jer gAasim račun i ne zanima me igrica više ni pod razno ali neću trpit laži i to ću rješit na drugi ne dobar način

Prvo nauci da je ovo igrica i da ne upucujes RL prijetnje.

A reporte nemas jer ne postoje.

Igrica te vrlo zanima inace ne bi ljudima prijetio da ces ih naci i prebiti,
a da gasis racun je novost buduci da si jos juce napadao Keldorna kome sam ja bio sitter.

Sve sto ti znas je bahacenje,prijetnje i laganje, umjesto da igras igricu i smanjis pricu.

Zao mi je sto je cijeli DL potonuo zbog inata dva covjeka.

Mi smo prekinuli savez sa savezom PLEME i sada bi nam netko dobro došao da nas popuni sa igračima ,a vi ste na njihovim kordama.
Imam jedan prijedlog ako želite a to je da se nama pridružite u savez Dl da budete naši članovi.Ako pristanete ja vas budem uputio našem vođi saveza da se dogovorimo oko pojedinosti.

A vidi da i biby pokusava okolo da vrbuje igrace. :andjeo:
 
Reaction score
0
borise
"ne brini se"
"nemaš zašto" :andjeo: ti si svetica

nije se pleme raspalo još je tu raspao se samo savez sa vama
igrači koji su izašli ionako su igrali za vas cijelo vrijeme

i sa boljim plemenom nikad neću ni igrati
i lažeš da sam ja napao jučer keldrona
napao sam samo jednog drugog igrača, zna on tko je
na računu sam bio samo da vidim kako vam skidam offove sa ovo malo vojske što mi je ostalo i sad kad vojske više praktički nema račun je na gašenju
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
borise
"ne brini se"
"nemaš zašto" :andjeo: ti si svetica

nije se pleme raspalo još je tu raspao se samo savez sa vama
igrači koji su izašli ionako su igrali za vas cijelo vrijeme

i sa boljim plemenom nikad neću ni igrati
i lažeš da sam ja napao jučer keldrona
napao sam samo jednog drugog igrača
na računu sam bio samo da vidim kako vam skidam offove sa ovo malo vojske što mi je ostalo i sad kad vojske više praktički nema račun je na gašenju

Sad je na gasenju, jer nemas vojske a bio si da vidis kako skidas offove.
Ma bravo. :eek:k:

Nemas reporta jer lazes.
Kad bi neki saveznik meni docekao napade i ja se svadjao sa njim oko toga,
definitivno bi sacuvao te reporte.

Ali nema veze, ionako brises racun... :ludilo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
kako da ti dam nešto što je bio razgovor u kojem su sudjelovali scapa nina pero blacky i ja
a reporte nemam jer gAasim račun i ne zanima me igrica više ni pod razno ali neću trpit laži i to ću rješit na drugi ne dobar način

...sto se ovoga razgovora tice, ima jos sudionika, ...nitko nema sjecanje identicno tvojemu, ...je, nina ti je postavila deff, istina, ali tek posto ju je napao tvoj vodja plemena, tad je za osvetu postavila deff u sela od pere koja su rezervirali clanovi plemena DL, ...tad ste i zvali mene da rjesim tu zavrzlamu, ...i ona je rjesena, no ni to vam nije bilo dosta, tad ste iscenirali jos incidenata ne bi li nas izazvali, ...za rat ste krivi uglavnom boki i ti, ...uzeli ste cjelo pleme DL za svoje taoce i mislili da cemo popustit, zato su i neki vodje DLa napustili DL i osnovali novo pleme, drugi su ostali ali ne sudjeluju u igri i pruzanju otpora, dio ih je ugasio racune, ...svima ste prouzrocili probleme i sad jos imas ovdje obraza pljuvat i lagat, a sto je najgore, niti znas nesta o ovoj igri niti si bio u stanju pruzit nekakvu igru, ...prijatelju, moras znati da si upravo ti kao izazivac i okidac ovoga rata trebao pruzit barem simbolican otpor a ne ovdje na forumu ratovat...

lp. scapa, :pivo:

P.S. ...sta se tvojih prijetnji u RL tice, javit cu ti se u Zadru za nekoliko dana, ...mozemo popit kavu, a mozes i pokusat........:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
pleme 48 članova
MH 72 člana
BOGNLP 48 članova
DL 67 članova

MH@ 53 člana
DL@ 48 članova

borise scapa dodili

zar nije ovo surova istina ???


pleme i bognlp nema šanse da odbaci puno svojih članova jer su oni najmočnija sila trenutno na svijetu i svijet okreće nihovo vodstvo

znači ostaje MH i MH@
pitanje je koliko je računa i sela vodstvo MH i MH@ plemena spremno prenoblati da bi spasili sebe i nekoliko igrača koji će kad dođe vrijeme za to prijeći u BOGNLP ili PLEME a ostatak MH i MH@ bit prenoblan

ista sudbina i za DL i DL@
što stvarno mislite da ce svi igrači sudjelovati u pobjedonosnom trenutku servera, nakon travian s2 nisam mislio da su dictatovci lakovjerni igrači

znači trenutni plan je uz pomoć saveznika slistiti INSANE i jos pokoje manje pleme, a zatim ultimatumima i izmišljanjem razloga skidati saveznika po saveznika pokupit par igrača ostalo pretvorit u plava polja dok se ne dođe do stabilnosti pleme i bognlp da zavrse svijet

to više liči na trenutnu političku sliku vladajućih u RH a nikako ne liči na PLEMENA
____________________________________________________________________

to i jest bio plan na početku,skinuti INSANE(koji su bili jedina konkurencija) zajedno sa nama i MH.. onda polako poći objavljivati ratove nama..

pitanje je,šta će biti sa MH??? mi smo gotovi za možda 2-3 tjedna.. a vidit ćemo šta će biti sa MH.. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
plan bio ili ne bio od početka takav, je manje bitno jer ovo je igra u kojoj su mnogi nasjeli na štoseve no čak ni to nije najbitnije

najbitnije je to da se rl kao i prijetnje u rl ne povlače unutar foruma i unutar igre, meni se scapa stvarno zamjerio, čak smo se i upoznali u rl, ali nismo nikada ni jedan ni drugi uputili neku rl prijetnju jedan drugome, tako da Johhny payne 23 stani na loptu, razmisli malo o svojim postupcima i da li su takve stvari stvarno zavrijedile biti dio igre, razmisli malo dal je stvarno vrijedno nekome prijetiti u rl zbog virtualnih sela/pixela ako si vec ulupao pare u premium, na to te nitko nije tjerao, i nigdje nema garancije da će igra biti baš po tvom guštu i teći smjerom kojim tebi odgovara

ne branim scapu ali ovakve stvari su stvarno nepoželjne u ovakvoj zajednici i nebi smjele imati mjesta ovdje, čisto zbog odraza kulture naše gaming zajednice i ljudi koji prate sve ovo

lp
 

DeletedUser

Guest
Ja imam jedno pitanje za bilo koga iz vodstva PLEMEna.

Koliko sam shvatio, novo pleme DM je osnovano od nekih clanova DL-a koji podrzavaju PLEME. Zasto ne dati savez plemenu DM? Mislim, nakon svega sta se izdesavalo, zar nebi bilo fer da i oni sudjeluju u zatvaranju svijeta na pobjednickoj strani s obzirom da su toliko drugo uz vas?
 

DeletedUser

Guest
pa ostat će vjerovatno u napu do kraja servera i naravno nece prekrsiti taj nap nikada jer nemaju običaj da to rade :)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
@DISA

znam da ću sad razočarat mnoge , no u napu smo čisto iz poštovanja prema tim igračima. Naša politika je da saveznici preuzimaju našu diplomaciju, a obzirom da svi znate kako je nastalo pleme DM nismo htjeli tražiti da ulaze u rat sa bišvim suigračima.
Da se nas pitalo još bi bili u savezu sa DL-om, no neki ljudi tamo su željeli drugačije pa su unatoč nastojanjima nas a i svojih ljudi ostali pri svome. Jedino pitanje koje njima mogu uputiti je dali je vrijedilo?

@RAVKA
Ti valjda o savezima i napovima znaš najbolje, obzitom da si u vrijeme SD sa svima osim sa DL-om bio u savezu ili napu.:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
@DISA

znam da ću sad razočarat mnoge , no u napu smo čisto iz poštovanja prema tim igračima. Naša politika je da saveznici preuzimaju našu diplomaciju, a obzirom da svi znate kako je nastalo pleme DM nismo htjeli tražiti da ulaze u rat sa bišvim suigračima.
Da se nas pitalo još bi bili u savezu sa DL-om, no neki ljudi tamo su željeli drugačije pa su unatoč nastojanjima nas a i svojih ljudi ostali pri svome. Jedino pitanje koje njima mogu uputiti je dali je vrijedilo?

@RAVKA
Ti valjda o savezima i napovima znaš najbolje, obzitom da si u vrijeme SD sa svima osim sa DL-om bio u savezu ili napu.:andjeo:

ma da,bili smo u savezu i sa plemenima sa drugog servera :hahaha:

strasno,kako skrece temu...istina boli
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
ma da,bili smo u savezu i sa plemenima sa drugog servera :hahaha:

strasno,kako skrece temu...istina boli

Koja istina Ravka?
Da si se prodao za svaki NAP?
Da će se savez sa MH održat?
ili da si se podvijena repa iz PAT-a htio vratiti u MH?

Puno istine tu ima... istina :eek:ok: samo neznam koga boli
 
Status
Not open for further replies.
Top