PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
Ovi sa svijeta 9 se razbahatili a šta smo mi lošiji od njih??? Evo, bu'm ja jednu odapeo, hehehehehhehe....
Scapa, Avantura ti rezervirao sela, lokot k'o kuća na par njih... Kaže da će tuda ići autoput do Dubrovnika a znaš brku, prvo će izgradit golf terene a onda tražiti odštetu...

...da mi je samo znati tko li su ovi drznici sto se odvazise krenuti na sela sto ih "veliki strateg" koalicije rezervirase, ...ali, jok "Bato" neces, ...e nedam ja sela od mog prijatelja, ...cuvam ih ja za njega, nema on o cemu brinuti, ...a drznici, e njih ceka zasluzena kazna cim isprazne vojsku, moj ce ih prijatelj kazniti u moje ime, ...znam ja to, poznam ja njega, svi ce oni biti noblani i bolje nego da sam ih ja noblao....

lp.:pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
iiiiiiiiiiii pleme polako uzima svoj drugi kontinent... polako ali sigurno i bez banova :eek:ok:

topktribes.png
 

DeletedUser

Guest
heheheh hvala at :D a čuj, mi ratujemo, drugi diplomiraju i spletkare i tako :D sve po starom :p
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Onu u pijesku,... kule, zidovi... pa poslije radim kolače...
Sretan ti rođendan, Spidi...
 

DeletedUser

Guest
Auuu, pa to su već ozbiljne igre. :D Treba znat kulu u pijesku sagradit i da stoji još. :D A ovo za kolače, ti si san svake žene onda. :p (jbga, sad sam odao ti tajnu :( )

Hvala vanjuha :) Polako ali sigurno nabijam godine hahaha :D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Auuu, pa to su već ozbiljne igre. :D Treba znat kulu u pijesku sagradit i da stoji još. :D A ovo za kolače, ti si san svake žene onda. :p (jbga, sad sam odao ti tajnu :( )

Hvala vanjuha :) Polako ali sigurno nabijam godine hahaha :D


...necije "kule od pjeska" se poprilicno tresu, a i ruse, .........do sad 32 sela plusa danas, ...mozda da ipak predju na kolace.



lp.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
...necije "kule od pjeska" se poprilicno tresu, a i ruse,
Lijepo sam im rekao da treba više vode ali jok, lijeno bilo donijeti...

Ekipa, svaka čast!!! I nema se tu šta više dodati osim - puno babica, kilavo dijete! Nikad nije bilo upitno da znate igrati, to vam nitko ne može osporiti! Kao ni nama da smo kilavi, hehehehhehehe! Ali ipak, ne možete vi biti toliko dobri koliko smo mi u stanju biti loši!!!
 

DeletedUser

Guest
ahahaha ovo me podsjeća na onu (i unaprijed isprike svim damama) - ne može ona biti toliko ružna koliko ja mogu biti pijan :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehehehe, dobra!!! Ali ne bi znao o čemu pričaš jer se nikad ne napih, a još manje jebavah...
Piše na jednom staračkom domu grafit:
Volim seks a još rađe ga se sječam! Nevezano ali mi se učinilo zgodnim...
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Dok sam ja živ, hehehehehe, barbari neće imati mira!!! Moram i ja ego hraniti nečim, osječati se osvajačem... I onda kad padne barbar, kažem ženi ponosno:
- Osvojio sam selo!
- Pa jel' bilo teško?- pita ona nezainteresirano.
- Ma jok, uhvato sam ga na spavanju,.. znaš da rasturam...
Šta žena zna šta je barbar!
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...hm, ja mislim da svaka zena zna sta je pravi Barbar, ...ponekad samo odglume suprotno
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Moja ne glumi, voli da sam muževan na gej način. Večera i masaža stopala... A ionako nisam dovoljno dlakav za barbara...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...opa, ponovo krece regrutacijski krug u NORTH-u, ...bit ce da se u zadnje vrijeme previse sela izgubilo pa je hitno potrebna nadopuna bodovnog salda, :zid::zid:;

...mada, cini mi se da ni to vise ne pomaze, nekako mi se sve blizim cini sjedinjenje sa DorA-ma, tako bi se bodovno prikljucili PLEME-nu, to mi izgleda jedini nacin jer kroz ovako traljave akcije poput ove danas to nece ici samo ce moral igraca plemena NORTH biti sve nizi i nizi a to je put za "kraj", dakle, ...Avantura i ekipa iz vodstva, hitno, put pod noge i k DorA-ma u pohode, ...buket cvjeca bi mozda pomogao, a i Zdravko Dren ako se potrudi, Avantura bi ga morao znati, to je drugi racun od Bokia iz DL-a bivsega, ovdje DorA...

lp

P.S. ...nemojte zahvaljivati na pp., ...kava bi bolje dosla, ...taman sam krenuo na posao, pa da se razbudim
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Posto vidim da igraci plemena NORTH postaju sve frustriraniji, te se sve vise i sve cesce njihove akcije na PLEME zavrsavaju totalnim fjaskom imam jedan prijedlog, ...mi smo, kao pleme spremni za vrlo malo PB-a iznajmiti vam nasu "Šeficu" da cjenjeno vodstvo plemena NORTH, na celu sa jos cjenjenijim "Velikim strategom" Avanturom, vec jednom uspije sloziti jednu suvislu akciju na nase malo PLEME te da pojedini clanovi vodstva plemena NORTH napokon shvate da i "suknje" mogu voditi plemena i biti vrlo cjenjene clanice nase male zajednice...

...molim cjenjeno vodstvo plemena NORTH da moj prijedlog uzme ozbiljno u razmatranje te da mi se jave u svezi pocetka pregovora o transferu gore spomenute igracice...

lp. scapa


P.S....u interesu ove igre i zanimljivosti ovoga svijeta kojeg igramo, neka cjenjeno vodstvo i ini koji je poznaju ne uzimaju previse u obzir njenu strogost u kaznjavanju igraca koji noblaju vlastite clanove i barbarska sela
 
Status
Not open for further replies.
Top