PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

calvin clain

New Member
Reaction score
0
u ovom ratu PLEME je krivo za to sto ste vas 15 iz DORA sa ostalih 115 iz koalicije izgubili rat protiv nas 28-30?
 

francetic

Member
Reaction score
15
Auuuu moji dragi plemenaši , ne mislim na pleme PLEME već općenito na sve igrače ove igrice. Umjesto da igrate vi trošite tintu tamo gdje netreba. Što se tiče moje k.s.e.n.e., pokoj joj duši, bila je izvrsna igračica koja je dala danak zbog prevare i lažnih obečanja dobrog prijatelja Avanture, pokoj i njemu duši. Venera je bila na sittu od 7.00 do 17.00 kada su se večinom svi napadi odvijali a na sittu je bila afrodita (biby) koja vam je zapaprila kao i sada što to čini. Baltagazi pri prelasku u savez Dora preuzela je sitt afrodita koja je taj račun do gašenja držala , znate sami šta vam je radila :) , inzinjerica i nju je biby sittala i ni njoj ništa niste mogli, onda haad isto naša biby sitterica dok nije došao vlasnik koji je izgubio u roku mjesec dana naselja i moj povremeno k.s.e.n.a. je dolazila zbog obaveza koje imam. Znači 5 računa je aktivno sittala. U Dora savezu nikad više od 15 igrača nije igralo a tvrd orah smo bili a koliko vidim i sad su. Svaka im čast. I kad gledate naš savez i ostale saveze koliko je članova dobro smo se i držali. bog te neće, ovdje samo mlatite praznu slamu postavljate svoju slavu a ne znate priznat poraz , pa priznajte i njega je nije sramota. Čestitajte jedni drugima na dobroj igri jer to i je smisao igrica - zabava a ne prepirke ko u vrtiću : moj tata je veći od tvog tate . . .
I na kraju je pobjednik ko ima 20 tajni i drži ih 48 sati u svom vlasništvu, vidim daleko ste od toga nažalost jer afrodita vam vadi mast, šteta što nisam i taj račun predao vama pa da vam bude lakše u osvajanju svijeta.

LP pozdrav svima do skorog javljanja.

k.s.e.n.a.


p.s.

I dodili pozdravi mi svog i mog dobrog prijatelja veneru sa kojim piješ kavicu svako malo i koji Dori prenaša podatke potrebne za obranu, možda i tebe ostakli odnosno napravi ti zvonce pošto si nevina :) , ne znam šta cockmod misli o svemu tome valjda nije ljubomoran :)

Očigledno ne znate da "Sit" postoji da bi se pomoglo drugim igračima kad to zatreba, ovo što tvrdiš je posao za admine nije za mene.
Ako admin nije vidio da jedan igrač sita 5 računa.:ljut:
Moja račun je bio na situ 30 minuta u 1 godini, i nikad nisam sitao nikog duže od 2 sata.
Razmislite o nekoj drugoj igri jer ovo što radite ovdje je zabranjeno.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Da se i ja malo javim..
prije svega pozdravljaju vas biby i boki007
i da potvrdim da je istina što je napisao johny.....
Inače igrači na računima koji smo preuzeli na sitt jer su igrači odustali zbog privatnih razloga.
baltagazi.. Kod prelaska kod nas u savez
Inzernerica..skoro od samog početka servera
Haad ...od 9 mjeseca prošle godine sve do 11 mjeseca 2012 kad dolazi novi igrač na račun
Venera račun koji sam sittao dok je na poslu bio vlasnik računa

To su računi koji su na granici sa vama bili i jako dobro znate sve te račune da ne pišem dalje kako se igralo i kako ste prolazili..
afrodita69
Jezus, rekao bih, što reći.
Da odgovorim francetiću na njegov ne promišljeni odgovor o laganim selima koja je afrodita uzimala.
ovo je statistika samo moga računa protiv saveza Pleme:
afrodita69 DorA 87 98 5.066.621 23.899.538
Mogu ti i ja prebrojat sela, kad oduzmeš barbarska i prijateljska, malo toga ostane.
Ja sam svjestan da budem restartan jer prvenstveno malo nas je u savezu bilo a pogotovo sada.
Mogu vam napisati da smo lakše vama uzimali sela nego ta sela kako vi kažete u pozadini jer smo imali sukob sa NORTom (savezi koji su postojali do ljeta prošle godine na tim kordama).
Mogu ti i ovdje izvadit statistike, ali nema smisla, ja ne govorim ako nisam u nešto siguran.

.prvenstveno afrodita kao i svi igrači oko afrodite na tom djelu...sve ostali savezi koji su bili na našem kontinentu a više ih nema jer su nestali..mislim da to dovoljno govori o računu afroditi i igračima iz DorA saveza .
Tu je ostaju samo oni kojima mi to dopustimo, sve ostalo Raus.

Igrača Mrkey podržavam u svemu što vam je napisao i sve je točno naveo a to što nekome ne odgovara njegov je problem.
On kao igrač ima punu našu podršku...
Znaš koliko to mene zanima, malo više od onog prelijepog lanjskog snijega.

Naš problem je što nas nikad više od 15 igrača u savezu nije bilo..
Opet sramota admina koji vam je dozvolio držati 28 računa.
što je dosta igrača predalo sela vama zbog nekoga razloga samo da napakoste nekome iz DorA saveza jer se nisu slagali ili od sadašnjih saveznika.
Vidim da se spominju sela pa malo pogledajte koliko je savez Dora imao najviše sela i koliko su igrači u savezu DorA imali sela osim moga računa a koliko vas ima u savezu i koliko vaši igrači imaju sela .
Vaših 5 igrača ima više sela nego što smo mi kao savez imali u najboljim vremenima ..
Nije bilo tako, igrala smo nas 4 protiv vas 28 + Mid + Neposlušni, pa se nismo žalili, naprotiv, svaki dan sam vam obećavao da će vaša sela jednog dana biti moja, i sad jesu.

pa kad krenete napadati to nije malo brojka a to dobro znate koliko ste samo napada poslali na mene u jednom napada..Isto tako moram spomenuti da sam morao pustiti najmanje 15 naselja uz savez MID...a njima je trebalo prazna naselja da preuzmu 15 dana a još sam i deff zakucao iz tih naselja jer jednostavno ne mogu braniti sela na više frontova jer su mi razbacana po cijelom kontinentu
Mid je takav, kad se brani i napada, dečki vole ovu igru ali ne rasturaju baš. Nije bilo teško ni uzimat sela od njih, jelte?


bila i što je najgore sam sam bio na jugu...vama svaka čast na uzetim selima od afrodite jer sa tom silom kojom ste išli i mojim naseljima koji su bili napadnuta po cijelom kontinentu, još ste i malo sela uzeli..
Vidim da nitko ne spominje koliko ste izgubili vojske,
Istina , North ima deffa.
ali ste se do tada svaki od vas hvalio a poslje toga su se počela izbacivati koliko tko posjeduje od saveza naselja a ne više OD ili ODD..opet čast izuzecima
pleme-rastura.jpg
Tu se više nema što hvalit, pleme ima i imat će uvijek najviše, ODD nas ne zanima, tajne nas ne zanimaju, ako ti treba prebacim ti 1 kad god želiš.
Zato vas molim da nastavite igrati a ostavite se piskaranja jer svaka strana može svoje argumente priložiti i na svoj način svaka strana je u pravu
lp i ugodnu igru žele vam biby i boki007
afrodita69[/QUOTE]
Hvala na lijepim željama, i vama ugodna igra.
 

DeletedUser

Guest
Da se i ja malo javim..
prije svega pozdravljaju vas biby i boki007
i da potvrdim da je istina što je napisao johny.....
Inače igrači na računima koji smo preuzeli na sitt jer su igrači odustali zbog privatnih razloga.
baltagazi.. Kod prelaska kod nas u savez
Inzernerica..skoro od samog početka servera
Haad ...od 9 mjeseca prošle godine sve do 11 mjeseca 2012 kad dolazi novi igrač na račun
Venera račun koji sam sittao dok je na poslu bio vlasnik računa

Šta hoćeš reć s ovim? Da admini nisu radili svoj posao? :woot: Ako je ovo istina onda je sve ovo sramota. Samo me zanima koliko će vremena proć dok admini ovo ne pobrišu. Jer koliko ja znam Wicked je napisao da se računi od sad mogu 30 dana sittat, sve što je preko smatra se multi računom.

To su računi koji su na granici sa vama bili i jako dobro znate sve te račune da ne pišem dalje kako se igralo i kako ste prolazili..

Kako smo prolazili? Ja te račune više ne vidim što znači da smo mi jako dobro prolazili. Pa normalno da su sva sela uz granicu nadefana i da nije lagano. Ali kad tad sve se probije što smo i dokazali.

Da odgovorim francetiću na njegov ne promišljeni odgovor o laganim selima koja je afrodita uzimala.
ovo je statistika samo moga računa protiv saveza Pleme:
afrodita69 DorA 87 98 5.066.621 23.899.538

I koliko si sela od tih 87 što si uzeo prenoblavao samo? Ovo ti baš i nije neka okvirna statistika. Ti ako si PLEME-nu uzeo 10 sela ovako van prenoblavanja, ovo je samo prenoblavanje sela od tebe i od dore što su padala.

Vidim da se spominju sela pa malo pogledajte koliko je savez Dora imao najviše sela i koliko su igrači u savezu DorA imali sela osim moga računa a koliko vas ima u savezu i koliko vaši igrači imaju sela .
Vaših 5 igrača ima više sela nego što smo mi kao savez imali u najboljim vremenima ..pa kad krenete napadati to nije malo brojka a to dobro znate koliko ste samo napada poslali na mene u jednom napada

Ako vraćaš vrijeme vama za najveći broj sela onda taj isti broj nama oduzmi. Nemožeš zbrajat kruške i jabuke. A o broju sela smo vam to mi krivi? Pa tko vam kriv što ste vi, NORTH i SOUTH sve barbare pokupili na svojim kontinentima. To vas je i dovelo do takve igre.

jer jednostavno ne mogu braniti sela na više frontova jer su mi razbacana po cijelom kontinentu bila i što je najgore sam sam bio na jugu...vama svaka čast na uzetim selima od afrodite jer sa tom silom kojom ste išli i mojim naseljima koji su bili napadnuta po cijelom kontinentu, još ste i malo sela uzeli..

Malo sela su ti uzeli :confused:

Villages: 134
Most Villages: 210

S time se baš i ne mogu složit, ovo nije mala brojka za takvog "igračinu" kakvom se predstavljaš. Pa nas nije nitko pitao kad smo bili okruženi sa svih strana pa smo preživjeli. Očito je u pitanju nešta drugo onda.

Zato vas molim da nastavite igrati a ostavite se piskaranja jer svaka strana može svoje argumente priložiti i na svoj način svaka strana je u pravu

Pa sad je bilo mir što se tiče "piskaranja" i onda se vi pojavite sa ovakvim glupostima. :confused:


Auuuu moji dragi plemenaši , ne mislim na pleme PLEME već općenito na sve igrače ove igrice. Umjesto da igrate vi trošite tintu tamo gdje netreba. Što se tiče moje k.s.e.n.e., pokoj joj duši, bila je izvrsna igračica koja je dala danak zbog prevare i lažnih obečanja dobrog prijatelja Avanture, pokoj i njemu duši. Venera je bila na sittu od 7.00 do 17.00 kada su se večinom svi napadi odvijali a na sittu je bila afrodita (biby) koja vam je zapaprila kao i sada što to čini. Baltagazi pri prelasku u savez Dora preuzela je sitt afrodita koja je taj račun do gašenja držala , znate sami šta vam je radila :) , inzinjerica i nju je biby sittala i ni njoj ništa niste mogli, onda haad isto naša biby sitterica dok nije došao vlasnik koji je izgubio u roku mjesec dana naselja i moj povremeno k.s.e.n.a. je dolazila zbog obaveza koje imam. Znači 5 računa je aktivno sittala. U Dora savezu nikad više od 15 igrača nije igralo a tvrd orah smo bili a koliko vidim i sad su. Svaka im čast. I kad gledate naš savez i ostale saveze koliko je članova dobro smo se i držali. bog te neće, ovdje samo mlatite praznu slamu postavljate svoju slavu a ne znate priznat poraz , pa priznajte i njega je nije sramota. Čestitajte jedni drugima na dobroj igri jer to i je smisao igrica - zabava a ne prepirke ko u vrtiću : moj tata je veći od tvog tate . . .

Ovo je što točno? Ne razumijem ni A šta ti ovdje hoćeš dokazat? :confused:
 

biby

Member
Reaction score
0
Vidim da sam vas pogodio i da se sada pokušavate izvlačiti na bilo koji način samo da bude po vašem jer vas bole ćinjenice koje su iznjete..


ovo je statistika samo moga računa protiv saveza Pleme:
afrodita69 DorA 87 98 5.066.621 23.899.538
Mogu ti i ja prebrojat sela, kad oduzmeš barbarska i prijateljska, malo toga ostane.

Da napišem o tim famoznim barbarskim selima (ja sam uzeo oko 20 barbarskih sela) dok smo bili neprijatelji sa Nortom da se ne uvale kod nas na naš kontinent .barbarska sela si i ti uzimao kao i svi vi u savezu Pleme tako da što se tiće barbarskih sela ne pišite više o tome ili vas možda bolje ta barbarska što niste vi uzeli pa se toliko žalite na njih.

Opet pišeš gluposti jer ovo su sela uzeta vama a ne barbarska a to dosta govori o vašem piskaranju po forumu..bilo ona uzeta u napadu na vas ili prenoblavanju izgubljenih sela jer svako selo koje je uzeto u napadu i držite barem jednu sek. je vaše selo ili mi ako držimo isto tako jer se zbraja u statistiku.

Vidim da vas je isto zabolilo kad se spominju igrači DorA saveza koliko nas je igralo protiv vas a niste mogli ništa napraviti i kad se zna kolilo je vas od početka servera igralo i kad ste krenuli na nas .

Šta hoćeš reć s ovim? Da admini nisu radili svoj posao? Ako je ovo istina onda je sve ovo sramota. Samo me zanima koliko će vremena proć dok admini ovo ne pobrišu. Jer koliko ja znam Wicked je napisao da se računi od sad mogu 30 dana sittat, sve što je preko smatra se multi računom.

Admini su odradili svoj posao i blokirali te račune (više ne postoje ti računi .. malo bolje pogledajte ili možda duhove vidite duhove od tih računa na karti )..na tim računima se igralo dok se moglo osim računa venera i k.s.e.n.a koja su vam predana

toliko od afrodite69 ... želim vas puno sreče u daljnoj igri kao i u životu jer je ovo samo igra uz koju se zabavljamo i družimo.
lp afrodita69
 

DeletedUser

Guest
Vidim da sam vas pogodio i da se sada pokušavate izvlačiti na bilo koji način samo da bude po vašem jer vas bole ćinjenice koje su iznjete..

U znaš kako me bole te vaše gluposti....u srce si me pogodio. Ja se iz ničega ne pokušavam izvlačit, samo pišem ono što je. Jedino koga tu boli istina ste vi, jer ne znam šta pokušavate iskreno dokazat.

ovo je statistika samo moga računa protiv saveza Pleme:
afrodita69 DorA 87 98 5.066.621 23.899.538
Mogu ti i ja prebrojat sela, kad oduzmeš barbarska i prijateljska, malo toga ostane.

Da napišem o tim famoznim barbarskim selima (ja sam uzeo oko 20 barbarskih sela) dok smo bili neprijatelji sa Nortom da se ne uvale kod nas na naš kontinent .barbarska sela si i ti uzimao kao i svi vi u savezu Pleme tako da što se tiće barbarskih sela ne pišite više o tome ili vas možda bolje ta barbarska što niste vi uzeli pa se toliko žalite na njih.

Gdje sam ja napisao da nismo uzimali barbarska? Jedina razlika je ako ćeš sada pogledat naš kontinent i sva ostala 3 pa se zapitaj tko je uzimao više barbarskih sela. I nisam nigdje napisao da si ti, nego VI. A to sve se lijepo vidi iz ove mape:

hr8


Opet pišeš gluposti jer ovo su sela uzeta vama a ne barbarska a to dosta govori o vašem piskaranju po forumu..bilo ona uzeta u napadu na vas ili prenoblavanju izgubljenih sela jer svako selo koje je uzeto u napadu i držite barem jednu sek. je vaše selo ili mi ako držimo isto tako jer se zbraja u statistiku.

Pa da, mi samo gluposti pišemo vi istinu :festa: A tu si me malo krivo shvatio, tj. malo više. Ja sam jedino što sam rekao da si ti od tih 87 sela koje si uzeo PLEME-nu uglavnom prenoblavao. I to nije isto. Jer ta sela su inako koliko vidim i dalje kod nas. Da je to pravi omjer onda bi još imao blizu 200 sela. To ti i nije neka statistika po čemu ćeš se ti mjerit i dičit. I daj nemojte bit smiješni, koji rat sa NORTOM? To je trajalo koliko, tjedan dva i to da skoro nitko nije nikom selo ni uzeo. Buhu, veliki rat je bio jako.

Vidim da vas je isto zabolilo kad se spominju igrači DorA saveza koliko nas je igralo protiv vas a niste mogli ništa napraviti i kad se zna kolilo je vas od početka servera igralo i kad ste krenuli na nas .

Opet me srce boli jako :( Koliko ja vidim jako smo mi vama dobro napravili. Pa već smo na više od pola vašeg kontinenta. Ne znam, možda ste vi pomiješali neke svijetove.


Admini su odradili svoj posao i blokirali te račune (više ne postoje ti računi .. malo bolje pogledajte ili možda duhove vidite duhove od tih računa na karti )..na tim računima se igralo dok se moglo osim računa venera i k.s.e.n.a koja su vam predana

Da se i ja malo javim..
prije svega pozdravljaju vas biby i boki007
i da potvrdim da je istina što je napisao johny.....
Inače igrači na računima koji smo preuzeli na sitt jer su igrači odustali zbog privatnih razloga.
baltagazi.. Kod prelaska kod nas u savez
Inzernerica..skoro od samog početka servera
Haad ...od 9 mjeseca prošle godine sve do 11 mjeseca 2012 kad dolazi novi igrač na račun
Venera račun koji sam sittao dok je na poslu bio vlasnik računa

Eto mi pišemo gluposti. Napisao sam ti da je Wicked lijepo rekao da sve što se sitta više od 30 dana da je multi račun. Ti kažeš tu jednog si sittao od početka svijeta, drugog 2 mjeseca (to ti je 60 dana ako ne znaš zbrajat). Nama je takav račun blokiran nakon 28 dana.

Da ne kažem za Inzernericu:
Name: Inzinerica
First seen: 2012-03-20 19:08:31
Last seen: 2012-08-17 05:05:16

Znači 5 mjeseci si ju sittao i nije banniran račun?
 
Last edited by a moderator:

biby

Member
Reaction score
0
Da ti odgovorim u vezi tih računa koje sam sittao ja ili biby..
na tim računima nisam stalno bio ali sam pomagao kad vlasnik računa nije mogao zbog terenskoga posla ili nekih drugih obiteljskih razloga tako da se ipravim jer nisam to naveo ali dok sam bio na tim računima sa tih računa ste imali napade .Kad se više vlasnici nisu pojavljivali na tim računima oni su bili blokirani kad je istekao sitt koliko je dozvoljeno na tim računima.
tako da ne možete tvrditi da admini nisu odradili svoj posao
A što se tiće barbara zašto nisi zaplavio barbare što ste uzeli na našem kontinentu ili na drugim kontinentima
da ne ispadne da smo mi pokupili sve jer po ovome je tako kao i nap.savez MID na našem kontinentu
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Da ti odgovorim u vezi tih računa koje sam sittao ja ili biby..
na tim računima nisam stalno bio ali sam pomagao kad vlasnik računa nije mogao zbog terenskoga posla ili nekih drugih obiteljskih razloga tako da se ipravim jer nisam to naveo ali dok sam bio na tim računima sa tih računa ste imali napade .Kad se više vlasnici nisu pojavljivali na tim računima oni su bili blokirani kad je istekao sitt koliko je dozvoljeno na tim računima.
tako da ne možete tvrditi da admini nisu odradili svoj posao
A što se tiće barbara zašto nisi zaplavio barbare što ste uzeli na našem kontinentu ili na drugim kontinentima
da ne ispadne da smo mi pokupili sve jer po ovome je tako kao i nap.savez MID na našem kontinentu

Pa da mi smo vam ubiti sva barbarska pokupili. Joj koje ti gluposti pišeš. :ludilo: I nisam ja rekao da mi nismo uzeli vama sela barbarska na vašem kontinentu kao ni MID da vam nije uzeo. MID je pokupio uz rub. A mi vam tamo na centru i na zapadu sigurno nismo uzimali barbarska sela. :eek:k: No uopće nebitno, jer ne vrijedi nekima pisat ništa.

A što se tiče ovog sittanja, el sam ti ja kriv što si se ti jako loše izrazio? Nigdje nisi napisao da si ti sittao povremeno nego samo si to napisao za veneru.

I šta hoćeš reć s time da samo kad si ti sittao njih mi smo imali napade? Hoćeš reć da ti tvoji igrači nisu valjali? Pa nije ni čudo što su vas neki izdali onda :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Auuuuu Gyorke vam je dao takvu mapu da bi mene bilo sram pisati više išta nakon toga.

2 KONTINENTA gdje su pokupljena gotovo sva barb sela. Na 1 KONTINENTU na pola ali da nismo tamo mi došli bi i to bilo pokupljeno.

Gospodo draga, da ste se više bavili neprijateljima, a ne barb selima sad bi vjerojatno bila dr. situacija. Dakle, ovo je samo vaš propust, ničiji drugi. Nama ste dopustili da se raširimo i sad htjeli-ne htjeli snosite posljedice.

A sve ostalo što se navodi je mlačenja prazne slame. Traženje kojekakvih izlika ili pitaj Boga čega. Priznali si vi to ili ne.
 

biby

Member
Reaction score
0
hahahaha..svaka vam čast..
sami sebe ukopavate..prvi koji ste uzeli barbarska naselja kad smo imali rat između dva plemena na našem kontinentu si ti Gyork i igrač šala ..toliko o tim famoznim barbarima .


slobodno pišite što želite naravno jer je to vaše pravo dok ne vrijeđate drugoga igrača a za to se zna što sljedi..
Rasprave su dobrodošle ali se trebaju tenzije smiriti i nastaviti igrati ..napominjem nastaviti igrati jer osobno nemam ništa protiv niti jednoga igrača iz pleme saveza ili bilo kojeg saveza sa kojim sam ratovao ili ratujem..Jako puno smo izmjenili poruka kad sam napadao ili bio napadan ako je taj igrač kulturan..u dobrim sam odnosima ostao sa dosta igrača iz Pleme saveza i uvijek budem dok je to u normalnim okolnostima .
Zato vas još jednom pozivam da igrate jer svaka strana ima svoju priču i može činjenicama baratati .
Napominjem još jednom da čestitam plemenu na igri i do sada ostvarenome jer je to igra vama donjela na razne načine ...
toliko od mene
lp afrodita69
 

DeletedUser

Guest
hahahaha..svaka vam čast..
sami sebe ukopavate..prvi koji ste uzeli barbarska naselja kad smo imali rat između dva plemena na našem kontinentu si ti Gyork i igrač šala ..toliko o tim famoznim barbarima .

Kad me već vučeš za jezik Gyorke sigurno nije prvi uzeo barbarsko selo na vašem kontinentu nego grifon2.

A i pošto eto imam slobodnog vremena na pretek evo ti informacije koliko smo mi a koliko vi uzeli barbara na vašem kontinentu:

PLEME - 52
DorA - 340

Sad možemo zaključit da smo vam mi pokupili sva barbarska sela na kontinentu.
 
Reaction score
0
Gyorke tko sad igra na tvom računu mislim da je francetić jedan od njih humor me ili spider ili kako se već naziva i koliko ja znam iz pouzdanih izvora iz vašeg plemena najmanje četvorca igraju na jednom računu no ako se mora zašto ne , treba se potpomagati :) ...
i ovo sa barbarima , a meni su oni najslađi nit pružaju otpor nit prenoblavaju uzmeš ga i tvoj je samo tvoj a ima ih ko g.... : ) . . .
ja sam za tu igru
a ovo izdaja .....
aj dečki pozzz i curice naravno
 

DeletedUser

Guest
Gyorke tko sad igra na tvom računu mislim da je francetić jedan od njih humor me ili spider ili kako se već naziva i koliko ja znam iz pouzdanih izvora iz vašeg plemena najmanje četvorca igraju na jednom računu no ako se mora zašto ne , treba se potpomagati :) ...

mislim da su scapa, boris, DODILI i još netko gore. Ni sam ne znam tko igra na tom računu. Ali nema ih četvero...jedno 10-ak ih je na tom računu :hahaha: :hahaha: :hahaha: Prave svađe izbijaju među njima, ne mogu se dogovorit nikako tko će bit na računu. Malo ih je previše. Al dobro nije samo to na tom računu. Na svakom uglavnom nas ima po 5,6.

P.S. Dobre pouzdane izvore imaš :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Yup, ja minimalno 2-3 računa igram... Jer igrati samo 1 je za amatere. :ludilo:

A ostali i više, šta ćeš...

Vi kad ga bubate onda ga bubate sa stilom. :kokice:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Fino ste jučer pokušali scapu sredit :boks: al neda se ribar stari . I mi smo ga ga se probali riješit al nikako :D
Da može, okačio bi i koji izvještaj. Ovako vam samo prenosim podrave ;)
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Krivi tajming napada na scapu, nismo uzeli u obzir da je on ribar, ružno vrijeme, brodovi u luci........:D
Bogme, Afro nije stari ribar (koliko znam), al isto se nije dao jučer :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top