Pleme

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ponosni član PLEME-na. Hvala svima na odličnom druženju i zabavi :)

Ljubomorci neka i dalje pljuju po nama koliko žele, ali ovakvo šta nećete nikada doživjeti na ovoj igri :pivo:

pleme.jpg
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ponosni član PLEME-na. Hvala svima na odličnom druženju i zabavi

Ljubomorci neka i dalje pljuju po nama koliko žele, ali ovakvo šta nećete nikada doživjeti na ovoj igri


Hehehehehehe, svaka čast ali ja ipak mislim da je 8.b. najbolji...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Nije to razred, ..., to je 8.b!!! Neki dan smo tukli ove iz a razreda u košarci, bilo je na kraju 19:12 za nas! Razvalili smo ih! Kad bježimo sa sata idu svi ili nitko, takvi smo.... 8.b. is the best!
 

DeletedUser

Guest
Nije to razred, ..., to je 8.b!!! Neki dan smo tukli ove iz a razreda u košarci, bilo je na kraju 19:12 za nas! Razvalili smo ih! Kad bježimo sa sata idu svi ili nitko, takvi smo.... 8.b. is the best!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Neki dan smo tukli ove iz a razreda u košarci, bilo je na kraju 19:12 za nas!

lako ti tako kad je nas u 8.a 3 muška i 24 cure....ali zato u bacanju kugle (za žene) rasturamo
doduše Đurđa se počela brijat u petom razredu,a Slađa treći put ponavlja osmi
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
:D a ja se baš pitala zašto igrate ko curice...

:festa:eto razloga


ajde vanjuha priznaj da voliš 8a ;)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
:D a ja se baš pitala zašto igrate ko curice...

:festa:eto razloga


ajde vanjuha priznaj da voliš 8a ;)

Da ali crice koje su na pragu sazrijevanja, pubertet već radi svoje... a jednom kad postanemo zmajevi, bit će gadno...
Iz 8a volim samo Darka,,.. otimat mu sendviće i davat' mu čvoke....
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Da ali crice koje su na pragu sazrijevanja, pubertet već radi svoje... a jednom kad postanemo zmajevi, bit će gadno...
Iz 8a volim samo Darka,,.. otimat mu sendviće i davat' mu čvoke....

...meni se ipak čini da vi ni Darka ne volite, ...uglavnom, koliko mi je vidljivo iz priloženog zadovoljavate se otimanjem "sendvića" izmedju sebe, ...a i "čvoke", očito djelite isključivo međusobno..., :ludilo:

sendvići i čvoke 8.b razreda

lp. :pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Drugačije ne znamo, jbga... Frustracija proizlazi iz činjenice da bi svi mi rado bili 8a...
 

DeletedUser

Guest
...meni se ipak čini da vi ni Darka ne volite, ...uglavnom, koliko mi je vidljivo iz priloženog zadovoljavate se otimanjem "sendvića" izmedju sebe, ...a i "čvoke", očito djelite isključivo međusobno..., :ludilo:

sendvići i čvoke 8.b razreda

lp. :pivo:

Ajd sto ne vole Darka, nego izgleda ne vole vecinu 8a razreda.

E moj Vanjuha, poceli ste isto kao RSW prije vas. Kad se ne moze neprijatelj, noblaju se svoji igraci i svoji multi racuni.
Ali nestace i toga brzo, eto pitajte BIK69a ako meni ne vjerujete.
 

DeletedUser

Guest
jbt. više ne možeš ni pošteno zaspamat temu-ovi iz plemena samo neku ozbiljnost i strogoću furaju
...mene baš zanimao nastavak osnovnoškolske priče,pa kako se vanjuha priprema za maturu,kad će mu se prištevi povuć,jel jebe kaj i zakaj ne?
 

DeletedUser

Guest
Tema je predstavljanje plemena PLEME, imate temu Spamroom.
Ili ako Vam je toliko prirastao ka srcu multi 8a razred, otvorite posebnu temu za njega.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Tema je predstavljanje plemena PLEME, imate temu Spamroom.
Mi smo ti kao oni delikventi malodobni, vi napravite nešto lijepo a mi dođemo sa sprejevima, zašaramo sve... još ako se nekome i piški.... I to nije mržnja, suparništvo ili nešto slično, činimo to iz obične, prizemne ljubomore.... Općenito nam je vrijednosni sustav narušen, poznajemo i priznajemo samo destrukciju kao takvu, pozitivne norme su nama strane, crno nam je draga boja a higijenske navike su odavno izostale... Sinovi Mordora, kažem vam...
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
A pusti ih boris(kriv za sve) vidiš da nemaju svoju temu.. pa moraju na našoj pisat..


a i šta bi napisali???

možda ovako nešto.

mi smo veliko i snažno pleme
nosimo to teško breme
tuđe nemožemo pa noblamo svoje
glavni neprijatelj nam je plave boje :hmm:
Ako u poretku malo padnemo
tad akademiji priliku dadnemo
pa njihova sela imaju prođu
jer onda u glavno pleme dođu
i nije važno što akademcu selo mora past
mrijet za voljenog vođu je čast
pa će tada vidjet moći
kako će mu sela u top5 doći



:festa::festa:

evo-budući da mi nemamo akademiju, ja dajem našem voljenom vođi svoje najljepše selo:love:
 
Status
Not open for further replies.
Top