Plemena i zima 2015.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Stiže brdo snijega, vjerujem kako će biti i nešto vremena za zimske radosti. Pa povodom toga startamo nagradnu igru - "Plemena i zima 2015", što je dobra prilika za zabaviti se i osvojiti premium nagrade.

Dijelimo iduće nagrade:

1. mjesto: 800 premium bodova
2. mjesto: 500 premium bodova
3. mjesto: 300 premium bodova

Kako osvojiti nagrade?

Budite kreativni. Od vas tražimo neku fotku / grafiku na temu plemena i zime. Na primjer, evo vani ima brdo snijega - napravite neku snježnu kreaciju na temu plemena (paladina, dvorac itd itd), fotkajte i pošaljite. Može i nešto stoto, nevezano uz sam snijeg - bitno je da ima veze s zimom i plemenima. Pustite na mašti na volju, samo da ima veze s temom i da nije neukusno i nedozvoljeno (prostote, nacionalistička vrijeđanja itd).

Svoje radove dodajte u ovoj temi ili nam ih pošaljite na FB.

Pobjednike bira plemena tim (Plava, At Animal i WiCkED), direktnim izborom.

Prihvaćamo vaše prijave do 01.03.2015.

Nemojte se sramiti, ne grizemo ;)

Sretno!
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Stiže brdo snijega, vjerujem kako će biti i nešto vremena za zimske radosti. Pa povodom toga startamo nagradnu igru - "Plemena i zima 2015", što je dobra prilika za zabaviti se i osvojiti premium nagrade.

Dijelimo iduće nagrade:

1. mjesto: 800 premium bodova
2. mjesto: 500 premium bodova
3. mjesto: 300 premium bodova

Kako osvojiti nagrade?

Budite kreativni. Od vas tražimo neku fotku / grafiku na temu plemena i zime. Na primjer, evo vani ima brdo snijega - napravite neku snježnu kreaciju na temu plemena (paladina, dvorac itd itd), fotkajte i pošaljite. Može i nešto stoto, nevezano uz sam snijeg - bitno je da ima veze s zimom i plemenima. Pustite na mašti na volju, samo da ima veze s temom i da nije neukusno i nedozvoljeno (prostote, nacionalistička vrijeđanja itd).

Svoje radove dodajte u ovoj temi ili nam ih pošaljite na FB.

Pobjednike bira plemena tim (Plava, At Animal i WiCkED), direktnim izborom.

Prihvaćamo vaše prijave do 01.03.2015.

Nemojte se sramiti, ne grizemo ;)

Sretno!

Šta ćemo mi kod kojih nema snijega?
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Šta ćemo mi kod kojih nema snijega?
" Može i nešto stoto, nevezano uz sam snijeg - bitno je da ima veze s zimom i plemenima. Pustite na mašti na volju " - ima i opcija bez snijega ;)
 

asolcro

New Member
Reaction score
1
Eto ja sam nesto izradio cisto iz dosade mozda i neku nagradicu pokupim :)
http://prntscr.com/61izubnapravio sam u microsoft power pointu tako da sam samo pritn scrinao :D


 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pizap.com14231531613971.jpgpizap.com14231530190301.jpg

Eto moje 2 .. :)
Ovde je amina123456
morala sam prek bratovog dodat jer ste moj block ovo su od mene znaci
Amina123456
Hvala!! <3
 

DeletedUser

Guest
Solidan početak :)

S obzirom da su neka mjesta doslovno zatrpana snijegom , nadamo se vašoj kreativnosti i fotografijama vaših snježnih radova :)
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Zamolila bih administratora foruma da obrise ove dvije male slicice gore. Sad sam naucila kako se stavlja velika slika :)
I molim vas da me ne banujete zbog ovolikih uzastopnih postova.

 

DeletedUser

Guest
Sve pohvale za radove koje nam šaljete,
pozivamo i ostale igrače da se uključe, vremena još ima dovoljno, a nagrade su zaista ok. :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Od vas tražimo neku fotku / grafiku na temu plemena i zime. Na primjer, evo vani ima brdo snijega - napravite neku snježnu kreaciju na temu plemena (paladina, dvorac itd itd), fotkajte i pošaljite. Može i nešto stoto, nevezano uz sam snijeg - bitno je da ima veze s zimom i plemenima. Pustite na mašti na volju, samo da ima veze s temom i da nije neukusno i nedozvoljeno (prostote, nacionalistička vrijeđanja itd).

Jos par dana za dostavu radova, nagrade su sasvim pristojne pa vas pozivamo da se prikljucite. Plemena HR team.
 
Top