Plemena verzija 7.2 - komentari

DeletedUser

Guest
Ovako, pošto nema još ove teme, imam jedan komentar koji na nadogradnju verzije...

Naime, odkad je došlo do promjene, podosta reporta kada se objavi na forumu izgleda ovako:

52702353.jpg


Da pojasnim... Riječ je o običnom izviđanju, fejkanju šta god... Ali prikazuje nekakve gubitke u "Količini" i red ispod kad se radi o "Gubici" nema ih... Vjerujem da je riječ o bugu ali volio bih potvrdu da vidim da li je riječ do mog browser-a ili se još radi na prilagodbi pa treba strpljenja da se to ispravi...

Dalje... prilikom proslijeđivanja poruka, dodaje se oznaka [Fwd] = forward iliti proslijediti i to je ok... ali recimo ja nekom proslijedim, piše mu [Fwd] i onda ako on nekom proslijedi piše mu [Fwd][Fwd] ako pak taj neki treći proslijedi onda bi pisalo [Fwd][Fwd][Fwd] itd... u konačnici, ako na to dodate i naslov poruke koji može biti poduži (ne tipa pozz, pozdrav i sl.) dobijete cijelu kobasicu...

Možda sam ovo samo ja, ali mislim da je čist dosta da jednom piše [Fwd] da se prepozna poruka koja je proslijeđena a koja je ne...

ali da ne bude da samo kudim, moram i pohvaliti prilikom mass recruit-a mogućnost izbora brojke koja se želi da se recruit-a... dok je dosad bilo to samo moguće preko skripte...također za akademiju, moguće je klikniti na "postojeći plemići" i vidite gdje ih imate (makar ako imate grupu sa noblovima ovo vam je to praktički ali može vam se dogoditi da nemate označene sela sa noblovima pa ih ovako lako možete locirati) a što je po meni još bolje, možete viditi točno gdje vam se grade plemići... i vjerujem da postoji još podosta toga što je unaprijeđeno i svaka čast...

ali eto, malo me smeta ono kod reporta i kod proslijeđenih poruka... ostalo je milina :)
 
Top