Plemena: Verzija 8.7

DeletedUser

Guest
Napisano je da ima izmjena koje nama nisu vidljive sto znaci da je vjerovatno ubrzana igra, te su se sredile pokoje greske u kodovima kao i bugovi.

Najvise se radujem radovima na mobilnoj verziji iako ju memogu pronaci za svoj Android :/
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Napisano je da ima izmjena koje nama nisu vidljive sto znaci da je vjerovatno ubrzana igra, te su se sredile pokoje greske u kodovima kao i bugovi.

Najvise se radujem radovima na mobilnoj verziji iako ju memogu pronaci za svoj Android :/
App za android je još uvijek u izradi. Kad bude spremna za izdavanje svakako ćemo obavijestiti igrače.
 

DeletedUser

Guest
To je lijepo za cuti. Ukoliko je tester potreban ... *me whistles*
 

DeletedUser

Guest
evo imam i ja prijedlog stavite da možemo masivno kovati zlatnike znaći da iz jednog sela odaberemo u kojim sve selima želimo kovati i koliko želimo kovati skratite nam muke na sv1
 

DeletedUser

Guest
pa to se može :zid:

odi na akademiju > kovati zlatnike > odabereš sva sela (ako imaš grupe) > odabereš koliko zlatnika po selu (zavisno od resa u selu).
 

DeletedUser

Guest
Da su ljudi na tom svetu imali premijum svo vreme od početka, mogli bi kupiti omanji stan na periferiji, koliko dugo to traje :ludilo:

hahah :)

ma ondje vjerojatno kupuju premium na 7 dana dok traje akcije ili na 3 dana kada se brane :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
jbga, onda ne očekuj da ćeš imati sve pogodnosti kao premium korisnici :)

ali btw, ako timski uzimate, mjesečni premium ti je prihvatljiviji nego da svatko sebi pojedinačno uzima :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
jbga, onda ne očekuj da ćeš imati sve pogodnosti kao premium korisnici :)

ali btw, ako timski uzimate, mjesečni premium ti je prihvatljiviji nego da svatko sebi pojedinačno uzima :eek:k:

ma nadam se sad pobjedi na ovom ljeto uz plemena :)
 
Top