Plemena verzije 8.17

vule bradonja

Member
Reaction score
0
katastrofa. da li uopšte postoji mogućnost da se vratim na staro? ima li negdje u postavkama predviđen GUMB za to? :hahaha:
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
Sve je ok samo se treba čovjek navići jbg... samo ove nagrade/postignuća su sad toliko nepregledna da je to strašno...to mi se jedino ne sviđa.. :)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Ne vidim razlog da se poredak dize na 25 igraca po stranici,i da opcija pleme prelazi na drugu stranu
nagrade su srednja zalost :)
 

pajke

Member
Reaction score
5
Aj sto izvjestaje u poruku stavise, aj sto poruku u pleme, aj sto pleme u podesavanja, nego sto odjavu u prijatelje hahahahahahahahahahhahaahhaa, a bas gotivno malo cirkusa :D, karta je jos u trazenju xD
 

vule bradonja

Member
Reaction score
0
hahah i ja sam kartu tražila,a ne znam da li bih je do sutra našla da me nisu upozorili da se nalazi između pregleda i izvještaja. mislim, logično baš :woot:

volim promjene, ali ovo je sve stumbano i ne bi bilo loše kad bi postojala opcija da se onaj kome se ne sviđa, može vratiti na staro, podešavanjem u postavkama
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
cini mi se ako hoces da odes na listu prijatelja,moras ici na svoj profil,pa u prijatelje
smijurija :D
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Evo nekoliko ljudi mi je na pp izrazilo negodovanje izmjenama pa sam i sam odlucio pogledat o cemu se radi. Pa evo promjene jesu, ali dali na bolje, po meni svakako ne. Mozda ne kompletne izmjene ali poglavito ove sto su vezane za pomicanje karte i odjave. Svakako obrazlozenje innogamesa da novi igraci imaju problema sa njenim pronalazenjem nestoji. Naime ako netko prvi put pocima sa igrom, sustav zadataka koji sluze za upoznavanje sa igrom, usto sto ga vode kroz sve osnovne detalje igre i pritom nagrađuju, detaljno ga usmjerava gdje je karta sa jako vidljivom strelicom, a također odjava je bila na vidljivom mjestu. Ovakvim pomicanjem karte i odjave svi koji su dosad igrali plemena su zakinuti sto sada moraju stecenu naviku snalazenja na svom racunu izmjeniti. Moram li dodat da vecina igraca su igraci koji su vec igrali, a ne pocetnici. Ja znam da ce se ljudi naviknuti, ali sasvim promasena i nepotrebna izmjena koja ce izvjesno vrijeme smetati vecini igraca.

Postignuca su lijepa izmjena, dapace i profili ljepse izgledaju te ostale izmjene su vise manje prihvatljive. Ja se nadam da ce ubuduce ove izmjene se bazirati iskljucivo na unaprjeđivanju funkcija, a ne njihovim premjestanjem sa izbornika na dno, sa stranice u izbornik itd itd. Također nadam se da ce se nesto moci uciniti da se stvar popravi, odnosno vrati taj dio kao sto je bio, mada sumljam u taj ishod.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
par dana i svi ćemo se navići na promjene kao i na sve do sad
ima nekih malo nezgodnih stvari ali mislim da je samo ova novost da i igrači bez premiuma mogu ući u statistike i koristiti sve pogodnosti...planer napada, povijest sela i igrača... u svakom slučaju uvelike dovela sve igrače u ravnopravniji položaj, tako da je ovo privikavanje u svakom slučaju isplativa "žrtva" samo za tu novu postavku :eek:k:

jer ipk ne igraju svi sa premiumom i stari igrači će se naviknuti, a "novaci" će imati veću šansu ravnopravno igrati :kokice::pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pa tako je da, trebalo koji dan da se navinemo i opet ce biti po starom. moja jedina zelja je da srede premium bodove da se mogu kupovati preko sms-a, ostalo sve je super.
 

vule bradonja

Member
Reaction score
0
ako su izjednačili igrače sa premiumom sa ovima koji ga nemaju, onda je to korak nabolje koji nisam primijetila i bravo za to. koristim premium, pa ne vidim takve promjene. ono što mene smeta je to što nema opcija da mogu da se vratim na stare postavke po pitanju ovih nebitnih - šminka stvari. osjećam se kao u marketu, kad svako malo preture svu robu s jednog kraja na drugi kraj, taman kad pohvataš gdje se šta nalazi. nadam se da će u narednom update-u imati razumijevanja za nas matore i da će nam dati mogućnost izbora, kao što možemo da koristimo klasični pregled sela umjesto grafičkog i sl
 

Vebit

Member
Reaction score
0
nije u potpunosti izjednačeno, ne može se preko drugog igrača ući u statistike, ali može preko svoga sa onom zadnjom ikonom desno...bar je dostupan planer i ostalo bez dodatnih skripti , vidio sam jer na 15 još nisam aktivirao premium ...
a onda se vjerovatno može i do podataka o drugima kad se već uđe, nisam probao pa nisam siguran:confused:
a meni osobno jedino smeta ona slikovnica od prikaza nagrada ... osićam se ko alisa u ozu
:ludilo:
ionako ih je previše, a ničemu ne služe, ne igramo za nagrade već za sela, ajde još one napadač-branitelj dana , sječa plemića i slične koje pokazuju neke vojne uspjehe...ali one tipa koliko prijatelja su mi nešto sasvim nepotrebno ... ali ima onih koji im se vesele i 'ko sam ja da ih osuđujem :D
 

DeletedUser

Guest
samo molim vas vratite staru kartu samo to!!!!! ovo je katastrofalna verzija
 

DeletedUser

Guest
u92flZ7.png
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Slažem se s vulom i vebitom,
i da još dodam ono što mene jako nervira:

kad uđeš u selo pa one strelice (gore lijevo) za sljedeće/prethodno selo se stalno miču livo/desno kako ideš iz sela u selo, pa ih stalno moraš ponovo 'tražit' mišem. Katastrofa :ludilo:
Onog ko je tu ubacio 'centralno poravnanje' bi tribalo... :boks:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
ako su izjednačili igrače sa premiumom sa ovima koji ga nemaju, onda je to korak nabolje koji nisam primijetila i bravo za to. koristim premium, pa ne vidim takve promjene. ono što mene smeta je to što nema opcija da mogu da se vratim na stare postavke po pitanju ovih nebitnih - šminka stvari. osjećam se kao u marketu, kad svako malo preture svu robu s jednog kraja na drugi kraj, taman kad pohvataš gdje se šta nalazi. nadam se da će u narednom update-u imati razumijevanja za nas matore i da će nam dati mogućnost izbora, kao što možemo da koristimo klasični pregled sela umjesto grafičkog i sl
tako je to kad se uđe u godine,posenili i teško privikava na novo :lool:

zato mlađi uživaju u sličicama, a nama staroj kljusadi ostaje samo :predaja:
 

DeletedUser

Guest
tako je to kad se uđe u godine,posenili i teško privikava na novo :lool:

zato mlađi uživaju u sličicama, a nama staroj kljusadi ostaje samo :predaja:
Živio govornik :pivo:

Ma sve slabije i slabije, svako malo neka nova glupost.. :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
tako je to kad se uđe u godine,posenili i teško privikava na novo :lool:

zato mlađi uživaju u sličicama, a nama staroj kljusadi ostaje samo :predaja:



bgm mi mladji aktivirali klasicni pregled.. ono novo kad odes na kartu fujj! izgleda, ma nemam rijeci kako izgleda, ukratko mi se nesvidja, a kolko sam prico nijedna osoba mi nije rekla da joj se svidja ovo novo, al sta ces, naviknit cemo se :)
 
Top