Plemena verzije 8.17

DeletedUser

Guest
Preglupo je puno se menja nagrade su zalost sto kaze luka 5 :D samo da ne ode ova mogucnost da se vrati mapa na staro u novijim verzijama jer nova mapa je katastrofa totalna mi glupost ovo pleme na drugoj strani xd mada prestao sam igrati plemena nekih 1 god ali opet sam tu i ni malo mi se ove izmjene ne svidjaju :D
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro ove nove verzije su nam donijele "svašta" ali tamam kada se naviknemo ,dođu nove..
Ali mislim da je ovo super ,samo se mora naviknuti na promjene u igri sve u svemu nije loše kao što vidim ovdje neke komentare.
Pa to je igra,to se mora mijenjati svakako :D
Da nas tko pita sigurno ne bi bilo ovako.. ali eto šta je tu je :D
 

DeletedUser

Guest
Pa dobro ove nove verzije su nam donijele "svašta" ali tamam kada se naviknemo ,dođu nove..
Ali mislim da je ovo super ,samo se mora naviknuti na promjene u igri sve u svemu nije loše kao što vidim ovdje neke komentare.
Pa to je igra,to se mora mijenjati svakako :D
Da nas tko pita sigurno ne bi bilo ovako.. ali eto šta je tu je :D

nek menjaju oni briga me ali nešto normalnije ne odjavu stavljaju bog sami zna gde karta u izvjetajima znaci dno dna :D
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Preglupo je puno se menja nagrade su zalost sto kaze luka 5 :D samo da ne ode ova mogucnost da se vrati mapa na staro u novijim verzijama jer nova mapa je katastrofa totalna mi glupost ovo pleme na drugoj strani xd mada prestao sam igrati plemena nekih 1 god ali opet sam tu i ni malo mi se ove izmjene ne svidjaju :D

Al slaga, a prestao igrati kada su ga restartovali na hr12 hahahahha
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
zasto jednostavno ne postoji opcija :"da li zelite novu verziju?"
ko oce oce,ko nece da ne zajebavaju covjeka
pa ispade najveca mudrost na ovim plemenima priviknuti se na novu verziju :hahaha::hahaha:
 
Top