Poštovani Igračhi.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo ovako, prvo da mi admini ovo ne diraju, ne pripada ovom dijelu foruma ali pošto se ovo čita više nego forum hr25 napisati ću ovdje.

Već sam jednom na hr24 pisao da ja odustajem nakon što su me ishrdali i nakon što sam mogu reći dušu svoju uložio u OSG, sada kada sam ispunio ono što sam htio vrijeme je da i ja isparim sa ove igrice barem koju godinu odmora ako ne do kraja..

I ako sam na bosanskim serverima fino igrao, od ba1 kada sam se prvi put registrovao i uz malu obuku Diesel xXx igrao pod nickom Dino100, i bio smješten u akademiji plemena ROMA, pa sve do sad tek sada sam ostvario ono sto sam zelio.

Moj cilj je bio da završim kao igrač prvi u svijetu i da moje pleme koje ja vodim, mojim mozgom osvoji i mojom taktikom, na hr25 sam to dočekao i vjerovatno na hr26 ću osvajanje docekatgi uz Andy, koji mi je dosta valjao u mnogim stvarima.

Želja mi je bila da završim kao igrač broj 1 u svijetu, i da moje pleme koje ja vodim osvoji, nisam očekivao da cu oboje dočekati u jednom serveru ali sam eto uspio i dočekao.. na hr26 sam obećao Andy jedn obećanje i ja cu ga odrzati i nakon toga mene više nećete da vidite, svoj rachun cu sa punim srcem ostaviti igraču faree , mislim da je zaista dobar po zastavicama barem ako ništa drugo.

Htio bih javno da se zahvalim na poštovanju koje sam dobio u dva servera od hr24 do hr25, na ovo sam čekao 10 godina i tek sada sam uspio da budem igrač broj jedan koji neće dobiti ban, koji nece zajebati, koji nece izdati, nego koji ce se boriti za svoje ljude i koji ce ga motivisati.. hvala svima za sve, ja ovdje svakako ne pišem po ovom forumu danima, moje je da ispratim iz pozadine hr26 i ja završavam svoju karijetu, eto imao sam potrebu da ovo podijelim :) Bili ruzni komentari ispod, bilo bez ijednog lajka, bez i kakvog odgovora ja sam ovo htio da napišem..

po prvi put sam uspio da kontrolišem svoj temperament, da se izgradim , i da dobijem poštovanje, i kada vratim film unazad u glavi od običnog govnara koji je varao da bi dobio sela, sa desetak multica sa svađama sa adminima praveci ih budalama da to nisu moji accevi evo uspio sam, iskontrolisao sam sebe sam, i sada kada sam uspio da pobijedim sebe pobijedio sam i druge i uzeo server.

Toliku masu igrača imam koji me dizu u nebo, koji me jednostavno vole, toliko ljudi koje sma upoznao u RL ta komunikacija malo retardirano mnogi nece shvatiti ali plemena su dosta uticala na moj život a evo i kako..

preko plemena sam upoznao par momaka koji su mi postali i dan danas frendovi sa kojima izlazim, hodam, pijem, sjedim, plačem, pričam o curama, pričamo u životnim problemima, pomazemo se finansijski, samo hocu da kazem da na ovu igricu mozete da gledate u dva smjera..

Naročito bih istaknuo najboljeg prijatelja sa ove igrice a to je Benjamin Hodzic, Ahmed (ahmedking) , I Dzermin, od svih igrača moram da izdvojim ovu trojicu a evo i zašto ..

kao što rekoh na plemena mozete da gledate u smjeru da budete govno kao što sam ja bio ono najvece, i nije bilo veceg muljatora od mene, slobodno mogu reci da sam doveo to muljanje do neke granice, ali isto tako kada sam upoznao Benjamina Hodzica vama poznatijeg kao BarbarianBoy, samo te scene u glavi kako ide sa mnom da kupujemo hranu za kornjace mojoj profesorici na fakultetu, to blejanje s njim, upoznavanje njegovog buraza.. zivkanje na mob ajmo na kafu ajmo ovo, pozivi ajmo brate u Sarajevo na tekmu..

Upoznavanje Dzermina, preko plemena se upoznamo dodje mi kuci kad je bio ocu tehvid mom kojeg nemam, da me ispostuje,dodje sjede , odem ja njemu, prenocim kod njega i Muje koji nam je u Americi :) Onda upoznavanje igraca Kralj Nedo sofer gradskih buseva, ta budala koja je sa mnom dva sata pricala o plemenima dok smo se vozili sa busem po nekim brdima, to svercanje taj zar u nasim ocima dok pricamo o plemenima a putnici prolaze jebeš kare.. necu da vam kazem samo plemean nego da vam samo prikazem koliko ima dobrih strana ove igre..

Naravno moj brat, upoznavanje Ahmeda iz Srebrenika (AhmedKing) poziv na mobitel u pola cetri ujutro, '' brate moj hajde izadji da zapalimo '' i onako izadjem u papučama nagovori me da sjedem u auto da odemo do pekare na burek, onako vratim se u pet sati kuci u papucama .. ovo je samo dio ljudi koje sam upoznao na ovoj igrici, i hvala administracijo sto sam ovdje proveo godina i godina i sto ste mi doveli toliko dobrih ljudi koji imam u imeniku.. naravno necu zaboraviti spomenuti Azura Jogeta, dečka koji je toliko meni drag kojeg sam upoznao, moj labilni plemenaš !

Hocu da vam kazem da sam ja svoje zavrsio,i nemojte da budete govno, nemoj da budete spijun, nemoj da budete varalica ova igrica vam moze dosta dobro donijeti, ja vam do sutra mogu pricati koliko sam ljudi upoznao ovdje i sa koliko ljudi sam i dan danas u kontaktu.. osjecaj kada sam upisao fakultet i stojim na stanici dva lika pricaju gledaju u mene kaze jesi ti Osmičević? budite prije svega čovjek ne budite nikad kao ono što sam ja bio i sve ce te postici..

ja bih samo jos da istaknem meni posebne ljude kao što su Smayke, Tahir, Josip, Nihad, LordShone, Pjana i Vedad, Lord Pamy, Kublaj Kan, Albin, Tomo, Molzy i još mnoge drugi neka se ne ljuti niko ako nekog nisam stavio, hvala vam za sve momci , i zivili vi meni 100 godina, puno sreće, zdravlja, para i ljubavi a jos cemo se mi cuti jos cu ja da zavrsim ovaj server sa stilom u top 10, rekreacijski malo ce zvucati glupo ali ja i faree uopste ne igramo hr26 toliko u fullu..

i naravno, faree legenda velika od igrača, igračina biti njegov duall ili on vaš je nesto neprocjenjivo, blago onom ko igra s njim samo cu to reci nema potrebe da se dopisujemo i da govorimo pratimo se :)


hvala svima za sve, budite ljudi, i igrajte pametno osvajanje je pičkin dim, prijateljstvo bratsvo je za ono što trebate dočekati, ja sam sve dočekao hrpu ljudi koja me prati, prave prijatelje, jebeni rank 1, i jebeno moje pleme da osvoji, nije puno samo 10 godina igre.. sretno, i sve najbolje u zivotu , plemena ce uvijek ostati u mom djetinjstvu.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
wheeeeeeere is the biiiiiiiiig show?

a nes s nama jel u subotu na tekmu da malo i u ilijas svratimo :/ samo steta sto je smajkan otiso u dojcland
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
wheeeeeeere is the biiiiiiiiig show?

a nes s nama jel u subotu na tekmu da malo i u ilijas svratimo :/ samo steta sto je smajkan otiso u dojcland


Obećao sam kad se završi hr25 kad zvanicno sve pokupimo nagrade, da cu vas skupiti sve sa kantona i sire ako budem u mogucnosti i da posjedim sa vama, onako jaranski da se skupimo to cu da odrzim ne sikiraj se <3
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
hvala i tebi brate moj za sve <3 nije sto si mi jaran i brat, al ljudi Dino nije onakav kakav vam se cini, covjek je ljudina <3

brate pazi, obecanje je dug :p zato pazi sta si obecao hahaha :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Onaj osjećaj kad ti Wicked lajkuje post :p

Dino znaš da smo se uvijek svađali ali ispravljali to uvijek nekako zajebancijom... Dobar si ti čovjek i iskreno volio bih te upoznati u rl, a to barem nije teško, eto Tuzle blizu je i tebi i meni. Sve najbolje, živio ti meni 100 godina i odblokiraj me sa fejsa ba da ti mogu lajkat pjesme u pola noći kad izbaciš :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Dino je najbolji primjer da se sve moze kad se ima mozga, stane, okrene oko sebe i razmisli.
Ovaj Adin npr i ostali "zajebanti" su obicna nula sta je Dino bio. Ovi "stariji" to znaju, na hr20 npr nije mogao uci u pisljivi Loyal zbog svog ponasanja, a na hr25 je poderao i to kao vodja, uzeo svijet u rekordnom vremenu.
Dino je najbolji primjer da se sve moze kad se hoce i ima mozga.
Sve najbolje buraz u RL: Sto se tice igre "bravo majstore", sto se tice RL, deri naprijed i cuvaj curu, a ako kojim slucajem "zakarabasate" vrati nam se opet makar negdje na duala :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dino je najbolji primjer da se sve moze kad se ima mozga, stane, okrene oko sebe i razmisli.
Ovaj Adin npr i ostali "zajebanti" su obicna nula sta je Dino bio. Ovi "stariji" to znaju, na hr20 npr nije mogao uci u pisljivi Loyal zbog svog ponasanja, a na hr25 je poderao i to kao vodja, uzeo svijet u rekordnom vremenu.
Dino je najbolji primjer da se sve moze kad se hoce i ima mozga.
Sve najbolje buraz u RL: Sto se tice igre "bravo majstore", sto se tice RL, deri naprijed i cuvaj curu, a ako kojim slucajem "zakarabasate" vrati nam se opet makar negdje na duala :D

Čim bude noga eto mene hahahahaha :3
 
Top