poboljšanja

Vebit

Member
Reaction score
0
nije možda tema za raspravu...
ali evo ova novost ,danas uvedena, da kad čitamo poruke odmah i vidimo dali je taj igrač aktivan mi se baš svidila...možda ima još koja a da je još nisam uočio...drago mi je viditi da se igra "unaprjeđuje" tj. da manje moramo klikati za neke stvari...
samo tako, jer mnogima od nas je ovo i više od igre :eek:ok:

ovo nije reklama ta naše pleme na 16 :andjeo:


vidim i još neka... samo tako :eek:k:
 
Last edited:

Arma007

Member
Reaction score
4
Par puta sam se totalno razočarao u update kada stigne, ali ovaj put me pravo iznenadio, kao da me neko pitao šta treba :)
 

DeletedUser

Guest
Malo je glupavo ako mene pitate, previse ove aktivnosti gde se stigne na poredak je fino, ali bas u porukama :p

A jos gluplji su mi ovi "napadi" - "Farmajući Napad" sto promenise tradicionalni izgled napada sekire u rese :/ Malo bespotrebno mada ko zna sve je pitanje ukusa, a sto se tice Inventara jos uvek nisam dovoljno informisan da bih prokomentirao :p
 

Vebit

Member
Reaction score
0
ne znam dali je to nešto meni do kompa, ali čini mi se da su ove promjene usporile učitavanje igre :confused:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
ne znam dali je to nešto meni do kompa, ali čini mi se da su ove promjene usporile učitavanje igre :confused:
Usporavanje je još najmanji problem.

Kako je krenulo s ovim 'poboljšanjima' bojim se da i ova igrica ne prođe kao pomoćnik farmanja.
Pomoćnik farmanja je u rasulu. Neupotrebljiv.

Molio bih 'razvojne stratege', ako je moguće naravno, da vrate stari pomoćnik farmanja.
 
Top