Podrska

Kralj Jozo

New Member
Reaction score
0
Pozdrav svima... posto vidim da admini nista nece da ucine kad im se pise na upit za podrsku, nadam se da ce barem sada jos neki vidjeti i da ce te ovdje lijepo objasniti.... Molim vas da ne ignorirate ovo kao upit za podrsku i samo uprazno govoriti da ce sve biti rijeseno, jer izgleda da ovo nije fer..... Ako mi mozemo postovati pravila, zasto ih onda vi koji ste ih napisali ne zelite postovati..... Kako je moguce da igraca nema vise od 150 dana aktivno (sto znaci da ga netko sitta cijelo to vrijeme) i da moze igrati normalno nakon toga tj. onda kada treba izvesti akciju.... Evo sam u slucaju da ste vi zaboravili..... Evo vam http://prntscr.com/av5z0o .... No ako i ovo samo ignorirate onda stvarno nemam vise rijeci.... Nadam se da ce se i drugi javiti....
 

Kralj Jozo

New Member
Reaction score
0
Kao sto sam rekao i ovo ce i svaku sljedecu prijavu ignorirati jer ne znaju sto vise da kazu osim radimo na tome.... RAdite na tome toliko dugo.... Stvarno neznam kako vama uspiju zamazati oci....
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
I nista se nije promijenilo,nasi igraci izbrisani nakon 2 tjedna odsutnosti,pojedini dinari bili odstuni godinu dana,a nista...
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Colu smo spustali po bodovima svaki dan i uvijek je pisalo tih godinu dana,osim ako se misli na promjenu bodova pod utjecajem nekog sa acca...A i tko ostane nepromijenjenih bodova preko godinu dana..
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
last activity je uvijek jednak ODA ili Points-u , ovisno sto se zadnje mijenjalo i nema veze s ODD-om

u ovom slucaju sta si ti naveo LAst activity = Points
 
Top