Pogled kroz dim

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Zasigurno svi znamo koliko dosadno zna biti čekati da se naš mali paladin vrati sa resursima iz obližnje farme. Neki vrijeme krate spammajući forum, neki rade nešto u nekakvom 'stvarnom životu' (štogod to bilo), neki sjede na chatu, a neki jednostavno idu od plemena do plemena, moleći za pozivnicu. Doduše, problem je što nekad čak i čekanje na taj željeni invite zna potrajati. Evo uzmimo ovo za primjer:

zxqh4n.png


2v97jia.png



Puna minuta čekanja. Da nisam bio 'smiren', poludio bih od iščekivanja.


I tako sam se našao u KOH plemenu. Odmah mi je pogled zapao za sljedeći, označeni dio:


o10sw6.gif



Malo sam se raspitao o čemu se tu točno radi kod jednog od domaćina, i valjda kad netko želi napustiti pleme, Duhovni Vođa pozove sve na okup, zatim se svi uhvate za rukice u krug, i onda pojedinac koji želi napustiti pleme iznosi svoje razloge, a ostali ga kroz suze pokušavaju odgovoriti. Poprilično moćan trenutak, ako pitate mene.

Dodatno se raspitujući o stvarima nevezanim za ovo prethodno, otkrio sam da imaju nebrušeni taktički dijamant u svom plemenu.

2lw4rco.png


Odmah sam si zapisao mentalni podsjetnik: naći gdje na karti se nalazi bih4ever (sasvim ironično, otkrio sam da se nestasna djevojka nalazi u mojih 5x5). 'Tko još juri vojsku prije 1k bodova' vrlo lako izmami podli osmjeh na lice.
 

DeletedUser

Guest
Kao što znamo, 6.0 verzija TW je trebala doći sa ugrađenim sustavom za rezervaciju sela, ali sudeći po KOH-u, izgleda da je došlo do nekih problema, jer su oni već pripremili standardnu forumsku sekciju za rezerviranje:


3486kns.png



Tu sam već počeo brinuti, s takvom proaktivnošću i dugoročnim planiranjem, KOH je ostavio duboki dojam na mene. Pleme kojeg se treba paziti, pomislio sam pri odlasku.


U međuvremenu se paladin vratio, pa sam ga ubrzo opet poslao do obližnjeg barbara. Što sad, pomislih, pa rekoh sebi, ajde da posjetim još koje pleme, s obzirom da se ovaj prethodni posjet pokazao baš ugodnim.


Jedan pogled na tablicu plemena mi je bio dovoljan. Rank 1 pleme, stižem!

~JUST~ do it!, rekoh sebi pišući poruku za pozivnicu. Tu sam nažalost trebao čekati neko vrijeme na pozivnicu:

6nxdmc.png


Prvo što mi je zapalo za oko jest kako su druželjubljivi i srdačni pripadnici ovog plemena. Jedan pogled na diplomatsku listu je bio dovoljan da potvrdi to:

14xmi50.png


Čak se toliko ponose tom svojom dobrotom, da na svom profilu imaju označena sva plemena s kojima su u savezu. Da cijeli svijet zna kako oni vole baš sve.


Jedan njihov član po imenu kezo93 je očito uspješno savladao fino umjeće sarkazma. Bravo kezo93, lijepo sam se nasmijao:

143mek2.png
 

DeletedUser

Guest
Da ne bi samo KOH pleme zasluzilo epitet proaktivnog plemena, izgleda da i momci u JUST-u imaju dugoročne planove:

kdu3a9.png



Po povratku u RAST@ pleme, primjetio sam da imam još malo vremena za brzinski posjet još jednom plemenu. Što ću, kud ću, ajde da posjetim tada trece rangirano pleme DIGITAL ANGEL.


U svoj toj žurbi nisam uspio niti popričati s ljudima, već samo nabrzinu bacio pogled na njihove zapise, i ugledao još jedan znak dugoročnog planiranja. Al stvarno dugoročnog.

e7cnlh.png



I tako je završila moja kratka turneja po plemenima. Što sam iz sveg tog zaključio? Da pod hitno moram rezervirati neko selo za sebe, pa da i ja ispadnem kao da znam kako i gdje ću se razvijati.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Postoje li SPOIL tagovi na ovom forumu, pokusao sam s .net [SPOIL][/SPOIL] ali ne radi?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
svaka cast momak na ovome, bas sam se nasmijao :D

nego nema na forumu [SPOIL], njih ima u igri i koliko sam informiran samo na tw.net na forumu
mozda i to sredimo jednom ;)
 

DeletedUser

Guest
hahah, momak, ti bi bio dobar spijun :)
Mora da si razljutio sefove saveza:)
 

DeletedUser

Guest
Haha koji si ti spijun :)
Sumnjam da ce ti neko pleme poslati pozivnicu posle ovoga :)
 

DeletedUser

Guest
pa nije spijun...samo prikracuje vrime dok ceka da mu se pal vrati :D
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Ma sta nece salju pozive ko manijaci ja ih imam 7 na biranje...Neki cak uvjeravaju da se pozurim jer su ogranicili regrutaciju na 100 clanova ;)
 

DeletedUser

Guest
Prva tema na svijetu dva koja je lijepo napravljena i koja me cak nasmijala hehe. dobar posao :)

Da trebamo taj spoil sredit....
 

DeletedUser

Guest
Sta reci nego,jedno veliko HVALA!!! :D Bilo mi je ugodno ovo citajuci,fino sam se nasmijao,extra tema,svaka cast;)
 

DeletedUser

Guest
|DA| to vise nepostoji tuj jer je greskom napravljeno a svakako ima i botova na igrici sta se tuj moze.....
A sve u svemu dobar si posao odradio......
 

DeletedUser

Guest
bravo dobra tema!

Ljepo upoznavanje nekih od najboljih plemena trenutno na ljestvici
 

DeletedUser

Guest
ajhahahaha lol pomislih ovo neki profici :D:D ti sunce koja plemena ahhaha
neka mene u pro tu mi je najbolje :D
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
haha koji kralj
dugoročni planovi od tih plemena su mi najbolji iako neigram sv2 nije mi žaomšto sam pročitao :D
 

DeletedUser

Guest
Imaju oni cilj što bi radili u budučnosti, a hoče li ga ostvariti!
hhmmm..druga priča
 

DeletedUser

Guest
novi sam pa sam tek sad imao prilike da procitam ovo..

uglavnom,hahahaha xd predobro,stvarno mi je ovo trebalo da se malo nasmijem..:eek:k::eek:k:
 

gensorog

New Member
Reaction score
0
Samo tri plemena

na svijetu dva po moje misljenju vrede samo tri plemena... 1.RASTE 2.RUSWAY 3.BARBARI-koji nikada nece dobiti rat protiv RUSWAYA...
 
Status
Not open for further replies.
Top