Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
naprotiv ovo mi je 1 post dje isticem koliko smo jaki :) premotaj film unazad

GodFather. 30.03. u 10:36 sati

NARODE POTREBAN MI JE DEFF POD HITNO SLATI STO PRE! I STO BRZE! SVAKI IGRAC IZ OVOG PLEMENA NEK POSALJE ONOLIKO KOLIKO MOZE MADA BI JA VOLEO DA AKO MOZETE MALO VISE JER SAD JE BELAJ I VEOMA MI JE HIIIIITNO ZA DEFF! STO PRE TO BOLJE!

Hocu da kazem previse visoko letite

,al neka vas opet treba 10 na mene 1 da mi prismrdi a ovde u mom plemenu ima jos ljudi cak i jaci , i stacete onda kad pokusate nesta?

dok ste vi svi vase face izkazali i pokazali kakvi ste "inteligenti" a nevidite kolko ste suplji ;)

odsad cemo ozbiljnije stvari gledati.

Pozdrav

znam da nisam trebo ali eto
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma ne radi se tu o pomaganju, više o zapomaganju,... A ovdje na vanjskom se rugalo drugim igračima, omalovažavalo ih se,... A ispade balon od sapunice... Plink! Da se može, navukao bi i deff sa sv. 7!
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Ma ne radi se tu o pomaganju, više o zapomaganju,... A ovdje na vanjskom se rugalo drugim igračima, omalovažavalo ih se,... A ispade balon od sapunice... Plink! Da se može, navukao bi i deff sa sv. 7!

:hahaha: :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ma ne radi se tu o pomaganju, više o zapomaganju,... A ovdje na vanjskom se rugalo drugim igračima, omalovažavalo ih se,... A ispade balon od sapunice... Plink! Da se može, navukao bi i deff sa sv. 7!

Vidjet cemo ko ce na kraju navlačit deff :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
sad se i zaveznistvo pocelo ZICAT preko foruma hahahahahha dokle dosli
 

DeletedUser

Guest
Saveznici:
Opus
Opus-a
-ULTA-


Kraj trenute diplomacije, nema potrebe za još nekih savezom ovo je "sasvim ok" ,
ahahahah, tek počeo svijet, al ovi već imaju 60% dominacije :D

Čestitke :)

Joj, joj što ovi njemci zezaju sa ovim tribe limitom od 30 članova, nekima to kvari planove :lool:
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top