Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
sad je nap isto :zzz:

Nije isto zna se sta je savez a sta NAP,NAP vrlo lako prelazi u ratno stanje,a savez ako je pravi i ako dva plemena imaju iste ciljeve i bore se zajedno protiv istog protivnika e to je savez,:hmm:
 

DeletedUser

Guest
Nije isto zna se sta je savez a sta NAP,NAP vrlo lako prelazi u ratno stanje,a savez ako je pravi i ako dva plemena imaju iste ciljeve i bore se zajedno protiv istog protivnika e to je savez,:hmm:

loooooooooooool
pa neće vam valjda akademije međusobnoratovati hahahah a vi glavna plemena bit u savezu lol
 

DeletedUser

Guest
gdje sam ja to rekla da ce akademije međusobno ratovati,procitaj malo bolje pa nemamo mi savez samo sa akademijom ili akademija sa glavnim plemenom,
 

audia4

Member
Reaction score
0
sabyy mi imamo svoju politiku oni imaju svoju i drzimo se svoje i briga nas za ostale barem nemamo 16 akademija ko sas kao da ce im to nesto pomoci:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
sabyy mi imamo svoju politiku oni imaju svoju i drzimo se svoje i briga nas za ostale barem nemamo 16 akademija ko sas kao da ce im to nesto pomoci:hahaha:

:hahaha:

volim ja diskutovati sa Danny Ocean
 

DeletedUser

Guest
Što fali tome, tvoja plemena na svakom svijetu funkcioniraju tako! :zid:

Čuj moja plemena, nisu to moja plemena ja samo u njima igram, što ne znači da se slažem s takvom politikom.
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
dani je jedna botina koja pojam nema.... :D to vidjeno i dokazano :D stace on on se samo slepa uz druge kad je on ikom pomogo :D? ? hahahaha bot pa et al sto se voli pravit pametan :D .....
 

DeletedUser

Guest
dani je jedna botina koja pojam nema.... :D to vidjeno i dokazano :D stace on on se samo slepa uz druge kad je on ikom pomogo :D? ? hahahaha bot pa et al sto se voli pravit pametan :D .....

Riječi su suvišne:

GodFather. 30.03. u 10:36 sati
Jutros sam imao izvidjanje od strane dorinih igraca.... (03:00) i pretpostavljo sam bice akcija na mene.... Dok do malopre sam dobio potvrdu od prijatelja da ce biti! Plan im je da me ruse sto prije!


NARODE POTREBAN MI JE DEFF POD HITNO SLATI STO PRE! I STO BRZE! SVAKI IGRAC IZ OVOG PLEMENA NEK POSALJE ONOLIKO KOLIKO MOZE MADA BI JA VOLEO DA AKO MOZETE MALO VISE JER SAD JE BELAJ I VEOMA MI JE HIIIIITNO ZA DEFF! STO PRE TO BOLJE!

DIZE SE ZID DO SUTRA JE LVL 15... NEBOJTE SE SAM MI DAJTE DEFFA DA SE IMAM SCIM BRANIT!



A ti Domingus ti stvarno hoćeš da ja navratim do Petrinje :D
 

DeletedUser

Guest
Kraj trenute diplomacije, nema potrebe za još nekih savezom ovo je "sasvim ok" ,
ahahahah, tek počeo svijet, al ovi već imaju 60% dominacije :D

Čestitke :)

Joj, joj što ovi njemci zezaju sa ovim tribe limitom od 30 članova, nekima to kvari planove :lool:

HAHAHA "Sjelo ruglo nasred puta pa se svakom ruga"
 

DeletedUser

Guest
Kud je ovaj svijet otišao, ko sve citira moje postove, bljak! bljak!
 

DeletedUser

Guest
Domingus, navrati do Željezare na pivu, ti plaćaš ionako me provociraš stalno, mislim da sam zalsužio hahah :andjeo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Domingus, navrati do Željezare na pivu, ti plaćaš ionako me provociraš stalno, mislim da sam zalsužio hahah :andjeo:

Dannya ili voliš ili nevoliš, ali kako god okreneš jedan od boljih igrača na hr serverima :eek:k:

Ok danny, gajbu duguješ za ovu izjavu :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top