Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo čisto da se nešto ozbiljnije napiše na ovom dijelu foruma!​


kaonapada.jpg



kaobranitelj.jpg


ukupnoplemena.jpg
 

basha1000

New Member
Reaction score
0
GodFather. 30.03. u 10:36 sati
Jutros sam imao izvidjanje od strane dorinih igraca.... (03:00) i pretpostavljo sam bice akcija na mene.... Dok do malopre sam dobio potvrdu od prijatelja da ce biti! Plan im je da me ruse sto prije!


NARODE POTREBAN MI JE DEFF POD HITNO SLATI STO PRE! I STO BRZE! SVAKI IGRAC IZ OVOG PLEMENA NEK POSALJE ONOLIKO KOLIKO MOZE MADA BI JA VOLEO DA AKO MOZETE MALO VISE JER SAD JE BELAJ I VEOMA MI JE HIIIIITNO ZA DEFF! STO PRE TO BOLJE!

DIZE SE ZID DO SUTRA JE LVL 15... NEBOJTE SE SAM MI DAJTE DEFFA DA SE IMAM SCIM BRANIT!


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
jao panike zbog par izvidjaca ahhahahahahahahahahahahah uzbunio cijelo pleme

hahahahahahahahahhahahaaha
sta bi bilo da sam ja krenuo na tebe

ne blamiraj se ti pff

jos primjetim da nisi pismen
procitaj malo pravopis
 

DeletedUser

Guest
ma nemam komentara.
godfather (facepalm) :zid:

koja panika,kao da su opalili 5full nuka :hmm:
 

avantura

Member
Reaction score
0
Da nije tragićno bilo bi komićno, ja mene budale sa kim sam ja našao pregovarat
hahahahahahah
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
GodFather. 30.03. u 10:36 sati
Jutros sam imao izvidjanje od strane dorinih igraca.... (03:00) i pretpostavljo sam bice akcija na mene.... Dok do malopre sam dobio potvrdu od prijatelja da ce biti! Plan im je da me ruse sto prije!


NARODE POTREBAN MI JE DEFF POD HITNO SLATI STO PRE! I STO BRZE! SVAKI IGRAC IZ OVOG PLEMENA NEK POSALJE ONOLIKO KOLIKO MOZE MADA BI JA VOLEO DA AKO MOZETE MALO VISE JER SAD JE BELAJ I VEOMA MI JE HIIIIITNO ZA DEFF! STO PRE TO BOLJE!

DIZE SE ZID DO SUTRA JE LVL 15... NEBOJTE SE SAM MI DAJTE DEFFA DA SE IMAM SCIM BRANIT!


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
jao panike zbog par izvidjaca ahhahahahahahahahahahahah uzbunio cijelo pleme

hahahahahahahahahhahahaaha
sta bi bilo da sam ja krenuo na tebe

ne blamiraj se ti pff

jos primjetim da nisi pismen
procitaj malo pravopis


Eto i sad ste otjerali lika s foruma, ko sad da nas zabavlja ovdje? :(:zid:
 

basha1000

New Member
Reaction score
0
joj što meni nešto smrdi, jel to netko napunio pelenu

hahahahhahahahahah:festa::festa::festa::festa::hahaha::hahaha:

Godfather. Godfather. Godfather. Godfather. Godfather. Godfather.


javi seeeeeeeeee:lool::lool::lool::lool::lool:
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 Pangea Ultima 31.534
2 Anonymous 29.274
3 Opus dei 26.000
4 Bad Boyz 20.475
5 BANGARANG 16.318




:)
polako sve ce doci na svoje mesto ;)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Čini mi se da nas svakim svojim odgovorom samo približavaš svojem moćnom plemenu, budiš želju da zaista vidimo od čega si iskovan... Ima jedna stara: pas koji laje...... :andjeo:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Čini mi se da nas svakim svojim odgovorom samo približavaš svojem moćnom plemenu, budiš želju da zaista vidimo od čega si iskovan... Ima jedna stara: pas koji laje...... :andjeo:

:hmm:
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
naprotiv ovo mi je 1 post dje isticem koliko smo jaki :) premotaj film unazad od pocetka drzimo od na 1 mjestu a nismo rekli niti se falili, dok su anonimni cim su presli i bili prvi na sva vrata vidi vidi mi smo prvi.


Hocu da kazem previse visoko letite pazite kad padnete, i nek sam ja najgori, i jesam se prosipo vise puta i nek sam ja bot po vasem ,al neka vas opet treba 10 na mene 1 da mi prismrdi a ovde u mom plemenu ima jos ljudi cak i jaci , i stacete onda kad pokusate nesta? hah daj nemoj me zasmijavat vec igraj tu igricu i uzivaj dok mozes,


Nije djaba receno :

"Skromnost je vrlina mudrih"

dok ste vi svi vase face izkazali i pokazali kakvi ste "inteligenti" a nevidite kolko ste suplji ;) , obratite paznju koliko se ozbiljnijih i jacih igraca javilo koji znaju igrat? Dok vi znate samo kokodakat , I stvarno nemam vise zelje da se raspravljam sa gusterima koji 3 ciste nemaju, odsad cemo ozbiljnije stvari gledati.

Pozdrav
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
naprotiv ovo mi je 1 post dje isticem koliko smo jaki :) premotaj film unazad od pocetka drzimo od na 1 mjestu a nismo rekli niti se falili, dok su anonimni cim su presli i bili prvi na sva vrata vidi vidi mi smo prvi.


Hocu da kazem previse visoko letite pazite kad padnete, i nek sam ja najgori, i jesam se prosipo vise puta i nek sam ja bot po vasem ,al neka vas opet treba 10 na mene 1 da mi prismrdi a ovde u mom plemenu ima jos ljudi cak i jaci , i stacete onda kad pokusate nesta? hah daj nemoj me zasmijavat vec igraj tu igricu i uzivaj dok mozes,


Nije djaba receno :

"Skromnost je vrlina mudrih"

dok ste vi svi vase face izkazali i pokazali kakvi ste "inteligenti" a nevidite kolko ste suplji ;) , obratite paznju koliko se ozbiljnijih i jacih igraca javilo koji znaju igrat? Dok vi znate samo kokodakat , I stvarno nemam vise zelje da se raspravljam sa gusterima koji 3 ciste nemaju, odsad cemo ozbiljnije stvari gledati.

Pozdrav

Što nije skromnost vrlina skromnih :D Sry na spamu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top