Poredak plemena

Status
Not open for further replies.

Meho125

Member
Reaction score
5
>1< [2] [svi]
bordeaux danas u 07:37 sati
Dodatno selo (bonus) Dodatno selo (bonus) (537|492) K45 1.631

ovo je jedino uzeto poslje nego je rečeno da više nećemo barbare...a i to čisto iz dosade jer ima hrpa neiskorištenih plemića, a pošto zbog obaveza ne igram niti jedan drugi server čisto iz dosade pokupljeno i ne vidim što je tu plemenu naškodilo!
bordeaux danas u 07:29 sati
ma zaboli me, pleme samo pokazuje kvalitetu...a ja sam stao sa barbarima i prije pokupio sva živa sela kja su preostala

a to što je nekome bitno dali je neko od nas 6. ili 8. je idiotarija i samo pokazivanje nečijih kompleksa


dobro se zna da je naš ac još u VINA bio prvi na kontinentu i dok god se imalo s kim raTOVATI SMO OSVAJALI I POMAGALI DRUGIMA SKIDATI ODANOST ,FEJKATI DEF SLATI I SVE ŠTO SE U IGRI TREBA...

nemamo se kome za što pravdati, a to što me neki levat izbacio me niti malo ne tangira... eto vam server...ionako je odavno riješen a mene to izbacivanje iz takvog plemena toliko muči da misec dana suze orisati neću moći :p
adio, srišćemo se najesen na drugim serverima


vebit
troy danas u 00:07 sati
zasto nisi stao s barbarima prijatelju ovako bez veze van plemena sad i spreman za noblanje od svih

i da ne zaboravim, VINA su vam rat objavila :boks::ludilo:

Vebite, nemoguce da je poredak igraca u plemenu , a pogotovo ne jedno selo, razlog za ovakav sandijev postupak. To je samo povod, a pravi razlog nikad necemo saznati. Tim prije sto niko i ne razgovara s nama, niti su nam dali ikakvu priliku da ispravimo tu takozvanu gresku.
Po meni je ovo puno veca blamaza od slucaja Osmicevic-SalePG (sve do sad, to je bila najveca , legendarna prevara :) , s tim sto je tad bio tek pocetak servera, a nas su izdali 60 dana prije zatvaranja svijeta ).
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
A jeste se i uvlacili njima :D

Vas acc se najmanje primjetio na ovom sv (mislim od top10).
 

Vebit

Member
Reaction score
0
A jeste se i uvlacili njima :D

Vas acc se najmanje primjetio na ovom sv (mislim od top10).
naš ac je bio prvi na našem kontinentu kad je došlo do spajanja, a nismo ganjali i forsirali koji ćemo biti u poretku već sela vojskom punili a onda se širili...

a i o spajanju mi nismo odlučivali , već ex.vodstvo VINA u kojem nikad bili nismo...

P.S marija , ja ovo ne smatram izdajom već blamažom plemena SLO ... a o razlozima mi se previše ne brazmišlja ...pokupili smo sela i 0d 60 bodova samo da niko osim saveznika ne ostane na karti i rješili server...a ova bedastoća ide na "čast" onom ko ju je napravio:p

a viruj mi da kompleksašima i prepotentnima i poredak zna smetati, jer "velike vođe" teško podnose da je neko ispred njih u poretku i kad se radi o nebitnim pozicijama...jer niko nije imao šanse poremetiti prva 3 mista... a o SLO dovoljno govori i to da i nakon spajanja nisu niti jednu kružnu poslali osim na slovenskom :confused:

mi smo na beti imali balkansko pleme i većina smo se razumili ali ipak se za sve bitno pisalo i na jezicima svih članova plemena ...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top