Postavke - Svijet 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja ne da sam vidio prvobitne postavke servera, nego me innogames angazovao da ih sastavim...
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Dobili su ih ljudi sa kojima sam super :)
Ti posto nisi medju njima neces ih ni dobiti,kad bude ukinut hram iz ovih opcija mozda dobijes javno sve opcije koje su poslate iz Njemacke
do tada mozes pricati koliko god hoces da lazem,tvoje rijeci ce me najmanje pogoditi od svih ljudi sa ove igrice i ovog foruma.
Moracu te razocarati nemam zelju da budem clan tima hr odavno ;)
 

DeletedUser

Guest
Mozda se švabo samo šalija, ko zna sto ti je posla,hehe....ajde postavke su kakve jesu....mozemo samo igrat ili neigrat.

Sad ko je kome drag...to je zalosno da se neko mrzi sa nekim ili nevoli radi igre....došli smo se svi zabavljat, amo se pocet tako i ponašat.
 
Reaction score
0
malo vremena zbilja :/

Postavke

Brzina igre: 1.0 bi bilo najbolje po meni
Brzina jedinica: 1.0
Moral: b) neaktivno
Pravilo farme: a) aktivno b) neaktivno (ovo nisam nikad skontao, sta je ovo ustvari? )
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno
Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje
Crkva: b) neaktivno
Noćni bonus: c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: b) Onemogućeno

Jedinice

Paladin: b) aktivan, bez predmeta
Strijelci: b) neaktivno
Milicija: b) onemogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: c)60 polja

Ostalo:


evo neke idealne postavke za jedan svijet :)

E piploce otkad te znam si htjeo samo spavati :(

Dzej
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Znaci ti si znao postavke prije samog admina Wickeda!?! Bravo!
DAJTE NAM TESANOVICA ZA GLAVNOG ADMINA!

Ja da sam dobio prvobitne postavke servera, stavio bi ih sada, da ljudi vise sta su oni uspjeli promjeniti svojim glasanjem,i rekao bi kako sam dosao do toga. Podkrijepio to dokazom. Da vidimo da li mi igraci mozemo i koliko da uticemo na postavke.

Da prevedem: Lazes, izmisljas Tesanovicu.

Zasto bi to krio, sta ja imam od toga... :zid:

kako god okreneš,lagao-ne lagao DAVID je Bog i batina plemena!
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
zanimljive postavke nema sta, samo ne znam kako ce se sad svijet zatvorit :hmm:
 

strava1

New Member
Reaction score
0
ajde postavke su kakve jesu....mozemo samo igrat ili neigrat.

Sad ko je kome drag...to je zalosno da se neko mrzi sa nekim ili nevoli radi igre....došli smo se svi zabavljat, amo se pocet tako i ponašat.


Slažem se postavke su takve kakve jesu idemo se igrat. Davide slaži tamo predregistraciju :D:eek:k:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ma postavke su extra, ne moze sve bit savrseno al ove su po meni skoro pa idealne :)
 

DeletedUser

Guest
Ovim putem zamolio bih admine unaprijed da pripaze na raspored barbara i već na početku spriječe pravljenje istog.

Ako je moguće da bude bar 1 barbar na jednog igrača, a ne 3 igrača na jednog barbara :)
 

DeletedUser

Guest
Ovim putem zamolio bih admine unaprijed da pripaze na raspored barbara i već na početku spriječe pravljenje istog.

Ako je moguće da bude bar 1 barbar na jednog igrača, a ne 3 igrača na jednog barbara :)


Šta fali tome, treba imat i sreće da dobijes selo među barbarima :D
I ako si aktivan i farmas cili dan ni to ni ne zaci nista stignes opet sve ofarmat ;)
 

DeletedUser

Guest
da bi se spriječili barbarski prsteni čiji smo svjedoci na svijetovima 7 i 9, u nove postavke svijeta također je uključen alat koji ih onemogućava. :)
 

strava1

New Member
Reaction score
0
neznam zašto ali meni ne pokazuje svijet 10 iako je wicked napisao da je omogućena predregistracija. samo mi pise da 1,8 i 9 :lool:
 

DeletedUser

Guest
da, vjerojatno još ipak nije aktivirana, imamo i tickete istog sadržaja,
vjerujem da će to wicked riješiti u toku današnjeg dana.
 

DeletedUser

Guest
Samo bih htio reći da svaka čast na uvažavanju pojedinih želja igrača. Naravno da nisu sve mogle proći ali ovo je već samo po sebi primamljivo. Meni osobno radi toga šta nema baklje više (haleluja :) ) i što nema defanja van plemena.

Sad ćmo viditi dal će i dalje ljudi samo offove praviti (i 1 selo sa katama) ili raditi normalniji omjer off i def sela ako misle kao pleme preživiti. ;)
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Postavke mi se veoma sviđaju, vrlo primamljivo zvuči(najbolje do sada, i noćni bonus od 12-08 je odličan, brzina super, paladin ok, defanje odlično), ali je za mene već došao End Game :p
 
Status
Not open for further replies.
Top