Postavke - svijet 16

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sreco moja aj prvo procitaj. Nisam rekao .NET nego US.
.NET je engleski server, a .US americki.

Bas smo ja i rubo igrali na US11, i isti je broj igraca a ima mnogo vise kontinenata.

živa istina,bili u top20,a igrali bez premiuma s tim da smo imali pomoćnik farmanja,ali isto tako da smo bili u top 20 po OD bodovima i dosta usporeni.....nije neka namjera hvaljenja,odigrali onako osrednje,a bili oko 20 tog mjesta-znači definitivno nije neki zahtjevni svijet i nema puno ful aktivnih igrača-nešto slično ko hr,ali zato puno više kontinenata,barbari mislim do 1k da su bili,ali ima ih,znači fino se farma,a uzimaju se prvenstveno igrači...isto tako ako se logiraš mjesec dana kasnije vrlo lako i brzo postaješ konkurentan
tamo imaju i postavke da igra sama svaki napad random šalje sa do 2 sekunde +-,pa ti pošalji trejn ili sječu u takvim okolnostima :)
ne kažem da bi te postavke bilo bolje ili gore,ali evo sv16 se bliži,a nikad nešto slično nije bilo kod nas,sve te postavke kako jednom tako svima i sve je stvar prilagodbe,zato i navijam da se izbace ove koje nekima donose prednosti-a tu najviše mislim na multy acceve i na paladine


u biti evo i slikovni prikaz: http://prntscr.com/2j45bs

ima li kod nas neki svijet da je tako oko centra mape....i pardon nije bilo 1000 bodova barb sela,već 1500,ali su jako sporo napredovala
 
Last edited by a moderator:

Mrkey

Member
Reaction score
2
Slažem se s Rubom, oko ovog da je Paladin s predmetima izvor multi računa. Drugi izvor multija je slobodno slanje deffa okolo, a neki jednostavno tako vole igrati (sa više računa).
Neka promjena i novitada je potrebna i dobrodošla, novi uvjeti će opet biti jednaki svima, pa ko se prije i bolje prilagodi......:pivo:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Hvala svima na komentarima, pokusati cemo uzeti u obzir sva razmisljanja i glasove vecine koji su komentirali. Konacne postavke ce se znati kroz nekoliko dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top