Pozdrav

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Eto, akcija je gotova i sada mogu ići.

Za početak čestitam pravim gradelama na uspješnoj akciji. Jedinu zamjerku imam sebi što sam ignorirao napade dok sam išao na utakmicu, pa se tek kasnije sjetio maknuti :)

Da pređem na stvar.
----------------
Dakle, odlazim s ovog svijeta, doduše ponosan jer nisam nikoga iznevjerio, iako druge to nije sputavalo (mislim na bivše članove REBORN-a i REBJRS-a te OTP-a koji su zajebali saveznike). Ne mislim ništa loše o vama, da se razumijemo, ali trebate se zamisliti malo. Imao sam priliku ostati igrati u Grr i boriti se za postolje jer su sva sela bila puna + 7 spremnih trainova, ali izašao sam zbog takozvanih prijatelja za koje ne bi bilo mjesta. Ti isti, takozvani prijatelji, u nepuna 24 sata spasili su svoju guzicu i prešli k neprijatelju. Eh, di je tu sad poštenje, obraz. Neka, sjetit ćete se jednom toga.

Ovim putem se želim ispričati za sve loše što sam učinio na ovom svijetu, ako sam nekoga uvrijedio, povrijedio. Dao sam uvijek maksimum da pomognem suplemeniku u nevolji, što govore i nagrade (Prilikom slanja pojačanja drugim selima časnom smrću je poginulo 38.877 Vaših jedinica!.... 718 borbi).

Također, uživajte u pobjedi, ima vas 10-ak koji su uistinu zaslužili, a ostali.....
-------------------------------

Nemam ni sam pojma šta sam na kraju napisao, ali

odoh, budite mi pozdravljeni.


ps. ovo je vjerojatno najgluplje oproštajno pismo
pps. možete me naći na sv8 gdje će moj duall vjerojatno prije pročitati i obrisati poruku.. zato i kažem naći, ne kontaktirati


pozdrav svima, Luka
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Luka, vidim tvoj račun u Grr, sećaš li se šta si o njima pričao, a šta o tvojim drugarima iz reborna...???
 

DeletedUser

Guest
Ajde, molim te, prvo prouči sve, a onda zaključuj jer nije sve kako izgleda na prvi pogled :)
 

DeletedUser

Guest
Ode nam Luka Nizetic :(
Haj sa srecom i nauci da igras do sljedeceg puta :D
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Eto, akcija je gotova i sada mogu ići.

Za početak čestitam pravim gradelama na uspješnoj akciji. Jedinu zamjerku imam sebi što sam ignorirao napade dok sam išao na utakmicu, pa se tek kasnije sjetio maknuti :)

Da pređem na stvar.
----------------
Dakle, odlazim s ovog svijeta, doduše ponosan jer nisam nikoga iznevjerio, iako druge to nije sputavalo (mislim na bivše članove REBORN-a i REBJRS-a te OTP-a koji su zajebali saveznike). Ne mislim ništa loše o vama, da se razumijemo, ali trebate se zamisliti malo. Imao sam priliku ostati igrati u Grr i boriti se za postolje jer su sva sela bila puna + 7 spremnih trainova, ali izašao sam zbog takozvanih prijatelja za koje ne bi bilo mjesta. Ti isti, takozvani prijatelji, u nepuna 24 sata spasili su svoju guzicu i prešli k neprijatelju. Eh, di je tu sad poštenje, obraz. Neka, sjetit ćete se jednom toga.

Ovim putem se želim ispričati za sve loše što sam učinio na ovom svijetu, ako sam nekoga uvrijedio, povrijedio. Dao sam uvijek maksimum da pomognem suplemeniku u nevolji, što govore i nagrade (Prilikom slanja pojačanja drugim selima časnom smrću je poginulo 38.877 Vaših jedinica!.... 718 borbi).

Također, uživajte u pobjedi, ima vas 10-ak koji su uistinu zaslužili, a ostali.....
-------------------------------

Nemam ni sam pojma šta sam na kraju napisao, ali

odoh, budite mi pozdravljeni.


ps. ovo je vjerojatno najgluplje oproštajno pismo
pps. možete me naći na sv8 gdje će moj duall vjerojatno prije pročitati i obrisati poruku.. zato i kažem naći, ne kontaktirati


pozdrav svima, Luka


Pozdrav Luka i sretno.

Ipak ovom prilikom želim ti ukazat na nešto što si, kao igrač sa tolikim iskustvom, tribao znat da će se dogodit.

Kad su gradele ponudile savez evidentno si za vrime ankete zloupotrebio to što si imao pristup na više naloga
i mogu reć da si jedini ti kriv što je anketa za jedan (tvoj) glas odbila savez.
Sve dalje šta se dogodilo su očekivane posljedice tvoga upetljavanja.

Da ne duljim, ne svaljuj krivnju na druge, ovome si ti uzrok.

I kao što u ALAN FORDu lipo kažu
'Kad izgubiš dobitak, dobiješ gubitak'

Dakle, svi oni koji su zbog rasula izazvanog tvojom odlukom već odustali ili će odustat,
bi se tribali ljutit jedino na tebe.
Možda si i imao dobre namjere, ali znaš za onu : put u Pakao je popločan dobrim namjerama.

Da neduljim,

Pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Ja sam glasao jedino s računa na kojem sam igrao, dakle, s rocket scientist.

E pa hvala ti sto sam sam kriv jer ste me izdali. To moram za ubuduce zapamtiti. Dakle, kad te netko izda, ma nije dotični kriv, nego si jedini krivac sam sebi :)
Vrlo pohvalno


Vidim sad lijepo igraš kasa treba po svojima udariti ;)
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Dijete drago,
ovo su posljedice tvoje odluke.
Ako neznaš sagledat posljedice, onda nemoj donosit odluke.
 

DeletedUser

Guest
Moje odluke? Jesam ja sam glasao protiv? 10 je bilo protiv, 9 je bilo za. Ja sam glasao jednom za protiv tako da nije moja odluka, već odluka još devetorice
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Odluka je bila za savez,
ali ste vas 2-3 pritiscima isforsirali to što ste isforsirali,
a ti si bio među najgorljivijim agitatorima.
Anketa nije bila fer, isforsirali ste je i za to si kriv.
 

DeletedUser

Guest
10 je bilo protiv, 9 je bilo za.

Drugim riječima rekao si da sam ja manipulirao tuđom odlukom, ne?
 

DeletedUser

Guest
Evo igram ovaj svijet od početka i nisu mi jasne dvije stvari. Prva ako postoje samo 2 dominantna plemena s kojima je (jednima ili drugima u savezništvu i barem 6 od idućih 8 najjačih plemena) kako se uopće može razgovarati o udruživanju? Znači li to da 90% igrača igra ovu igru da bi gubilo vrijeme na farmanje 3 mjeseca i onda bez pravog rata se udružilo za kraj servera? Oni koji imaju vezu dobiju 200 premium bodova. Ostalim ulizicama ostane samo ono što su polizali tom ultra-mega-turbo plemenu u koje možeš doći samo preko veze.

Ako je tako onda je jedini ispravan zaključak da 90% igrača igra ovu igru da bi dobilo besplatan pomoćnik farmanja (jer to je uglavnom što možeš dobiti za tih 200 premiuma) s tim da velika većina od tih 90% dobije frišku figu na kraju i ovisi o svojim sposobnostima ulizivanja i milosti vođe ultra-mega-turbo plemena.

Moje drugo pitanje upućenima bi glasilo čega se boje ljudi ovdje? Primijetio sam da ima jako puno ljudi koji napuštaju mala plemena (uključujući i moje, ali ne samo moje) jer su u ratu s nekim većim plemenom. Kao da će im to što su izašli donijeti opstanak. Najbolje što im se može dogoditi je da žive mjesec dana dulje, ali i to sumnjam jer bi udruženi sigurno živjeli dulje. Kakvi su to strahovi koji te u jednoj igrici natjeraju da bježiš ko najveća kukavica.

Ja sam protiv Gradela od prvog dana, ali najmanje ovdje zamjeram njima jer oni odrađuju čitavo vrijeme ono što im je u interesu, ali ovdje ima toliko izdajica, kukavica, ulizica da naprosto svijećom moraš tražiti časnog igrača. Kako je uopće moguće da netko prijeđe u neprijateljsko pleme bez ikakvog povoda i da se dva najjača plemena udruže. Time ova igra potpuno gubi smisao i dolazi na razinu tko će više pofarmati. Mogli bismo je izjednačiti sa solitairom.

Moram reći da je meni muka od ovoga svijeta i jedini razlog zašto sam uopće tu su korisnost zastava za buduće servere. Ako netko ovo pročita, a ima imalo časti i Hrvat je neka mi se javi za buduće svjetove. Ovo Hrvat je ne zašto što sam šovinist i mrzim druge nacije jer nisam, već zato jer želim malo uzbuđenja, dobrog rata, suradnje, presretanja trainova, bacanja kontri, suporta, žrtvovanja sebe zbog dobrobiti plemena i slično. Mislim da se s malo (pozitivnog) nacionalnog naboja to može postići. Jer u suportnom dobijemo SVIJET 9 u kojem je glavni cilj što više pofarmati i ulizati se pobjedniku.

Ne ponovio sa ovakav svijet nikada više.
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
iste price, drugi svijetovi :D

evo jedno pivo za sve vas da mi budete lijepi i zdravi a ko ima sta protiv farmanja neka se meni javi na degenek :D

ko je zeljan ratovanja po 2 godine neka ide na tw.net i neka ratuje koliko hoce, ko je zeljan farmanja i bitke za resurse i guzicu neka ostane :D

i veliki pozdrav mojim ribicama <3
 

čupava kuglica

Active Member
Reaction score
8
Evo igram ovaj svijet od početka i nisu mi jasne dvije stvari. Prva ako postoje samo 2 dominantna plemena s kojima je (jednima ili drugima u savezništvu i barem 6 od idućih 8 najjačih plemena) kako se uopće može razgovarati o udruživanju? Znači li to da 90% igrača igra ovu igru da bi gubilo vrijeme na farmanje 3 mjeseca i onda bez pravog rata se udružilo za kraj servera? Oni koji imaju vezu dobiju 200 premium bodova. Ostalim ulizicama ostane samo ono što su polizali tom ultra-mega-turbo plemenu u koje možeš doći samo preko veze.

Ako je tako onda je jedini ispravan zaključak da 90% igrača igra ovu igru da bi dobilo besplatan pomoćnik farmanja (jer to je uglavnom što možeš dobiti za tih 200 premiuma) s tim da velika većina od tih 90% dobije frišku figu na kraju i ovisi o svojim sposobnostima ulizivanja i milosti vođe ultra-mega-turbo plemena.

Moje drugo pitanje upućenima bi glasilo čega se boje ljudi ovdje? Primijetio sam da ima jako puno ljudi koji napuštaju mala plemena (uključujući i moje, ali ne samo moje) jer su u ratu s nekim većim plemenom. Kao da će im to što su izašli donijeti opstanak. Najbolje što im se može dogoditi je da žive mjesec dana dulje, ali i to sumnjam jer bi udruženi sigurno živjeli dulje. Kakvi su to strahovi koji te u jednoj igrici natjeraju da bježiš ko najveća kukavica.

Ja sam protiv Gradela od prvog dana, ali najmanje ovdje zamjeram njima jer oni odrađuju čitavo vrijeme ono što im je u interesu, ali ovdje ima toliko izdajica, kukavica, ulizica da naprosto svijećom moraš tražiti časnog igrača. Kako je uopće moguće da netko prijeđe u neprijateljsko pleme bez ikakvog povoda i da se dva najjača plemena udruže. Time ova igra potpuno gubi smisao i dolazi na razinu tko će više pofarmati. Mogli bismo je izjednačiti sa solitairom.

Moram reći da je meni muka od ovoga svijeta i jedini razlog zašto sam uopće tu su korisnost zastava za buduće servere. Ako netko ovo pročita, a ima imalo časti i Hrvat je neka mi se javi za buduće svjetove. Ovo Hrvat je ne zašto što sam šovinist i mrzim druge nacije jer nisam, već zato jer želim malo uzbuđenja, dobrog rata, suradnje, presretanja trainova, bacanja kontri, suporta, žrtvovanja sebe zbog dobrobiti plemena i slično. Mislim da se s malo (pozitivnog) nacionalnog naboja to može postići. Jer u suportnom dobijemo SVIJET 9 u kojem je glavni cilj što više pofarmati i ulizati se pobjedniku.

Ne ponovio sa ovakav svijet nikada više.

Sad cu ti ja objasniti ovo prvo pitanje.

Dodjes do trenutka kad se ratuje samo za neaktivne naloge, znaci u oba plemena je aktivno konstantno sittovanje i borba za nekog drugog i to dojadi ljudima, kako jednom plemenu tako i drugom...

Recimo na mene od pocetka servera je poslato 2 traina, jedan od ~PlAvUsA~ i jedan od REBORN i to je sve. Sve ostalo su bili fejkovi od REBORN. Dok sam sa druge strane na 3-4 naloga u plemenu preko sitta presjekao preko 50 trainova od pocetka servera. Vremenom to dojadi, kako meni, tako i protivniku da se stalno branimo i borimo sa naloga od ljudi koji nisu u mogucnosti da se odbrane ili nisi mogli biti aktivni. Glavni razlog je taj da ti ljudi i ti nalozi ne zasluzuju da osvoje server, zato se da prednost ljudima koji jesu zasluzni za desetine noci provedenih pored kompa i sjecenje plemica i sa sjekirama.

Nadam se da sam ti pojasnio :)
 
Status
Not open for further replies.
Top