Predlog

DeletedUser

Guest
Evo Mojih Par Predloga :)
Admine Mozda 0va Tema Ne Ide 0vde Pa Je Prebaci Gde Treba :)

Mislio Sam Da Promenite 0vo "Senior Member" I Da Ubacite Nivo Reputacije 0d 1 Do 10
Zato Sto Kad Igrac Napise 0ko 100 Postova 0dma Postaje Senior .

I Smajlice Neke Nadodajte :)

Toliko 0d Mene

L.P. Dule
 

DeletedUser

Guest
Evo Mojih Par Predloga :)
Admine Mozda 0va Tema Ne Ide 0vde Pa Je Prebaci Gde Treba :)

Mislio Sam Da Promenite 0vo "Senior Member" I Da Ubacite Nivo Reputacije 0d 1 Do 10
Zato Sto Kad Igrac Napise 0ko 100 Postova 0dma Postaje Senior .

I Smajlice Neke Nadodajte :)

Toliko 0d Mene

L.P. Dule

Da to nisi kojim slučaj vidio na Plemena.net?
 

DeletedUser

Guest
Polako staviće i ovde, ima vremena,
i tamo su stavili skoro samo nešto novo dodaju
:zid:
 

DeletedUser

Guest
ljudi moji
cekaju vas pripremljeni ti "leveli" spamera, nekih 7 razlicitih rankova ukraseni sa slicicama (koje sam osobno dizajnirao)
Uglavnom malo nas je novi s3 zaokupirao, najvise wickeda koji cisti sve vase multy-e pa ne moze stici nista drugo srediti :D
Ja se nadam da cemo uskoro vidit te rankove na forumu
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
ljudi moji
cekaju vas pripremljeni ti "leveli" spamera, nekih 7 razlicitih rankova ukraseni sa slicicama (koje sam osobno dizajnirao)
Uglavnom malo nas je novi s3 zaokupirao, najvise wickeda koji cisti sve vase multy-e pa ne moze stici nista drugo srediti :D
Ja se nadam da cemo uskoro vidit te rankove na forumu

Samo polako :festa:
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
smajlove definitivno treba dodati, kopirajte malo s drugih foruma :D ...forum.hr,forum ogame-a,forum traviana itd...
te neke seniore membere i tako to ne treba dirati, ovako je baš lijepo, nema trkanja za postovima i novim rangovima...a i reputaciju ne treba uvoditi...na kraju svakog posta će biti "dajte reppa" "repp+" itd...imao sam iskustva s tim :)


eto toliko od mene i samo bih da pozdravim sve koji me poznaju i vas u studiju i režiji :D
 

DeletedUser

Guest
smajlove definitivno treba dodati, kopirajte malo s drugih foruma :D ...forum.hr,forum ogame-a,forum traviana itd...

ne ide to bas tako lako
znamo mi da se moze kopirat, ali ovo je sluzbeni forum jedne online igre, pa nema "kradje" tudjih smiley-a
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
ne ide to bas tako lako
znamo mi da se moze kopirat, ali ovo je sluzbeni forum jedne online igre, pa nema "kradje" tudjih smiley-a

odakle oni znaju da ste uzeli od njih? nisu oni pravili te smajlove sigurno, nego su i oni uzeli od negdje...;)
 

DeletedUser

Guest
i ja se slažem sa time

ako se budu bunili jednostavno ćemo ukloniti smajlije...

nije sad da nas mogu oštetiti nekako a i ne vjerujem da bi znali da koristimo...
milion foruma uzima te smajlije...
 
Top