PredRegistracija za Barbare

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja ne znam sto on fura barbare , pogotovo hr17, gdje sam ga ja kicka iz barbara i katao i josip ga pokupio meni gradovi bili mali, ja ne znam dijete drago kakve ti veze imas sa barbariba al hajd, svejedno nea od tebe nista na ovom serveru
 

haris22

Member
Reaction score
6
Ja ne znam sto on fura barbare , pogotovo hr17, gdje sam ga ja kicka iz barbara i katao i josip ga pokupio meni gradovi bili mali, ja ne znam dijete drago kakve ti veze imas sa barbariba al hajd, svejedno nea od tebe nista na ovom serveru

:love:
 

didier zokora

New Member
Reaction score
0
Ja ne znam sto on fura barbare , pogotovo hr17, gdje sam ga ja kicka iz barbara i katao i josip ga pokupio meni gradovi bili mali, ja ne znam dijete drago kakve ti veze imas sa barbariba al hajd, svejedno nea od tebe nista na ovom serveru

Bruka IME barbara :D
 

DeletedUser

Guest
Necu se obazirat na vasa misljenja jer nisu vazna niti tocna.
 

DeletedUser

Guest
Necu da pisem vec cu da igram i nemojte tu pisat romane i neznam sta nego igrajte i pokazite sta znate.

S postovanjem
 

DeletedUser

Guest
Doctor je pravi vodja Barbara !!! :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Necu da pisem vec cu da igram i nemojte tu pisat romane i neznam sta nego igrajte i pokazite sta znate.

S postovanjem

Ajde mali sagni se i klekni pred Osmicevicem, hr17 ja te otjerao, hr22 preuzeo ti pleme istjerao, hr23 opet kraj mene i jos si mi komsija?
Ja ne znam vishe eto sta da ti uradim, idi dok ti nije kasno pokupi deset igraca svojih jer ostali rade za Osmicevica :$

I noga, ne brukaj ime Barbara ti tamo nisi imao udijela nikakvog, i nemoj da smaras moje clanove porukama dijete drago ono je ekipa koja nece izdat :$

Spidi je bolan u plemenu on je stub plemena, a ti dijete drago hajde okej ja, mene vole odredjeni ljudi
ali jebote dan tebe bas niko ne gotivi niti voli HAHAHAHAHHA

pa brate ti si bolestan cim si moga da glumis zenu stariju :)
Ima Vedad stele u klinici :) neka ti sredi. ajd zivio
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ajde mali sagni se i klekni pred Osmicevicem, hr17 ja te otjerao, hr22 preuzeo ti pleme istjerao, hr23 opet kraj mene i jos si mi komsija?
Ja ne znam vishe eto sta da ti uradim, idi dok ti nije kasno pokupi deset igraca svojih jer ostali rade za Osmicevica :$

I noga, ne brukaj ime Barbara ti tamo nisi imao udijela nikakvog, i nemoj da smaras moje clanove porukama dijete drago ono je ekipa koja nece izdat :$

Spidi je bolan u plemenu on je stub plemena, a ti dijete drago hajde okej ja, mene vole odredjeni ljudi
ali jebote dan tebe bas niko ne gotivi niti voli HAHAHAHAHHA

pa brate ti si bolestan cim si moga da glumis zenu stariju :)
Ima Vedad stele u klinici :) neka ti sredi. ajd zivio

hahahah :D ma đaba komentirate.. kad su oni PRO i osvajaju sv :p
lijepo je reko Doktor da se u igri pokažete, ps ako možete :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top