Prevaranti

Status
Not open for further replies.

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
TAG : Izrodi

Vođa: 0smicevic ?


Eh da se i mi predstavimo, nase pleme je sastavljeno od 5 igraca trenutno, a i za dalje. :D
Naš cilj nije da osvajamo ovaj server, bas suprotno mi cemo da osporimo sve na nasem kontinentu ukljucujuci i ove zmajeve, igramo neposteno, trazit cemo spijune i ako ih vec imamo :$ i druga plemena razarat iznutra, na nasem opisu plemena bit ce druga plemena i pisat ce se da li su off da li su deff :p kada idu u skolu, ko je koliko star, kakav je ko sa vojskom i tako to. :D

Znaci poenta je zabavit se, druge pokosit i to je to..

Glavni prevarant je : 0smicevic ? sa visegodisnjim iskustvom za izradjivanje pro i amateur igracha.

Zelim svima srecu, bolje vam je da sa nama imate savez nego da vam sve igrace izvidjamo redom i kacimo po nasem opisu plemena, ne moguce nas je unistiti, mi smo kao Toni , uvijek se vracamo. :D

Ovim putem pozdravljam sve koji nas poznaju i druga Tonija.
I RaZora i njegove penzionere, shvatio sam zasto Trane ima ime plemena '' penzioneri '' poceo je celavit (dokaz slike na facebooku) pa je tako stavio penzioneri da ga niko ne zeza..

Idemo da zagorčamo igru svima! :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
to-nisam-ja-to-je-moja-shauma.jpg


ugusi me zamalo ahahhah :hahaha:


Sretno :pivo:
 

0smicevic ?

Member
Reaction score
0
Pa da , obojica smo strašni igrači '' mjauuu ''

Zamolio bih ove zmajeve da me kontaktiraju u vezi diplomatije, pa da razmislim da li oću, a ti Trane mojne da pitaš, tebe cu lično da napadam. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top