Prijateljski mec s cesima

Reaction score
2
wGjBRMw.png


Evo organizirana speed runda sa Česima jednom dosta dobrom ekipom,

A sad kako mi nikad nismo igrali kao tim(mozda par puta) bas kao reprezentacija svi zainteresirani ostavite svoje prijave u ovoj temi.

Meč će biti odigran 6v6 ali odabrat ce se 12 igraca jedna je prva postava a ostalih 6 su zamjene ako netko otpadne.

Naravno ovo Croatia znaci da se odnosi na ovaj server ne striktno na nacionalnost.

Pozeljno bi bilo ove vjestine:

-Snipanje(iz jednog sela)
-Bt
-Određivanje jedinica koja vas napada
-I naravno najvaznije timski rad


Nije bitno ocemo li spusit ko pi*de ili razvalit bitno je da ubijemo dosadu i vidimo na cemu smo :)

U komentar napisite samo prijavljujem se i mozete pitat sta ocete tu

Lista:
Baklava
Ja sam bio pro
Tarrasbulba
MazoCom
Didier Zokora
Nexus
Ku*ata bakica(pjana)
Elvir
Dragon6044.hr
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Volim cehinje, evo ja cu da budem u ekipi, naravno ako moze prva postava, mozete Spidija u drugu hahah :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Imam te sve uslove, i plus jos mnogo toga jel molim te mogu u reprezentaciju i ja ocu i ja
:andjeo::andjeo::andjeo::andjeo::andjeo::andjeo:

znam ja snipat kako os ubaci me ocu i ja molim te molim te molim te
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
-Određivanje jedinica koja vas napada

Znači ono spid brzina 400 ide lakom na tebe kao i obično i ti ćeš da odrediš začas :)

Zovite nexu brata njega vole česi najviše hahahhaha kad mu vide nick bit će ajmo svi njega a vi onda na ostale i dobijete lagano :D
 
Reaction score
2
-Određivanje jedinica koja vas napada

Znači ono spid brzina 400 ide lakom na tebe kao i obično i ti ćeš da odrediš začas :)

Zovite nexu brata njega vole česi najviše hahahhaha kad mu vide nick bit će ajmo svi njega a vi onda na ostale i dobijete lagano :D

brzina ce bit 350x brzina jedinica 0.5 bas radi toga i odredjena distanca izmedju igraca tako da najblizi koji te napadne lakom trebat ce mu 8-9 sec da dodje dovoljno da izmaknes.Zato se rade koplja+laka u pocetku(bar ja)
 
Top