Prijedlozi za nove funkcionalnosti igre

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom da se bliži kraj godine i da skupljamo ideje za novu, voljeli bi čuti vaše prijedlog i ideje za poboljšanje igre. Imate li neke prijedloge i želje kojima bi se naši developeri mogli pozabaviti u idućoj godini?

Vaše prijedloge (bar one kvalitetne) ću proslijediti u centralu, te oni MOŽDA mogu biti implementirani u igru iduće godine.

Evo prilike svim kreativcima :)
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Rekao bih da se ukine osmatračnica, ali to pretpostavljam nije adekvatan primjer
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Može neka zgradica koja ima mogućnost da identifikuje napad čim krene u 10 jedinica gore dole,te zastavu i bonuse,sve sve..al da se ne daje puno na izgradnju nego 50 70 60 recimo od pečene gline sa kamenim temeljom ,i hajmo se svi obrisat :)
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Treba omgućiti kupovanje vojske(ili ubrzana novačenja) al ne preko onih događaja nego direktno i treba uvest protektorat od bana za one koji kupe 10k prema na serveru :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hajmo kupovat vojsku sviju mi. Daj opciju 5k pba nuka, i cim kupis nuku automatski dobijes 30 level farme, mislim to bi bilo extra, hvala lijepo, good talk, bye
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Predlazem da se prvo sredi funkcionalnost igre i foruma sto se tice fašizma, nacionalizma, vrijeđanja na nacionalnoj, pa čak i na vjerskoj osnovi.
Kad se to sve sredi, vratiti one stare opcije igre, ako ne svuda, barem samo na domeni www.plemena.hr.com , jer vjeruj mi da će onda barem ovdje na ovom serveru se vratiti većina igrača.. ne znam kako to do sad niste skapirali po svim ovim komentarima na forumu, ma da mislim da i ne čitate vi iz administracije ove komentare koliko toliko, da uđete u search ukucate riječi tipa jebem, govno, glup si itd pa dijelite kaznene bodove koje nikad ne završe banom.. ne znam kad sam zadnji put vidio da je neko banovan ovdje...

evo primjera ovog napačenog djeteta pod nickom koljemsrbe...nisu svi srbi Karadžić i Mladić...

lijep poyydrav i selam za braću muslimane, prijatelje pravoslavce i katolike
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Predlazem da se prvo sredi funkcionalnost igre i foruma sto se tice fašizma, nacionalizma, vrijeđanja na nacionalnoj, pa čak i na vjerskoj osnovi.
Kad se to sve sredi, vratiti one stare opcije igre, ako ne svuda, barem samo na domeni www.plemena.hr.com , jer vjeruj mi da će onda barem ovdje na ovom serveru se vratiti većina igrača.. ne znam kako to do sad niste skapirali po svim ovim komentarima na forumu, ma da mislim da i ne čitate vi iz administracije ove komentare koliko toliko, da uđete u search ukucate riječi tipa jebem, govno, glup si itd pa dijelite kaznene bodove koje nikad ne završe banom.. ne znam kad sam zadnji put vidio da je neko banovan ovdje...

evo primjera ovog napačenog djeteta pod nickom koljemsrbe...nisu svi srbi Karadžić i Mladić...

lijep poyydrav i selam za braću muslimane, prijatelje pravoslavce i katolike
Nisu svi slucajevi isti i nije uvijek najmanja uvreda zavrijedila ban. Svakako se trudimo maknuti bilo kakvo vrijeđanje ili nacionalisticke provokacije s foruma - tako je i igrac kojeg si spomenuo baniran s foruma.
 
Top