Pro Balcanum

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ime saveza: Pro Balcanum
Tag: PRO
Osnivač saveza:pro n00b
Kontakt osoba: Ovisno radi cega nas trebas (razvrstano na profilu saveza)

Kratak opis:
Nista posebno. Članovi saveza PRO su igraći sa KA.hr. Spremana za zaj.... i igru.:D. U KA smo čuli da se ovdje otvorio S2 oslucili smo iskusat srecu sa plemenima. Vecina nas igra prvi puta plemena pa brzo ucimo. igra je zasad 10/10:kul:

Ako imate pitanja! Pucajte!
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Sretno momci,valjda brzo ucite :)

@ Kickyourass K55 znaci jugoistok ..Sve cu ih pojesti uskoro hihi :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Doci na KA vidjet, ces kakav je tamo rusvaj :)

Ne zelim reci puno ime posto nije igra ovog proizvođaca ali igre su tolko slicne da jednostavno naucis sve u 2 dana + FAQ je jako dobro napravljen.

Strana svijeta: Jugoistok!
 

DeletedUser

Guest
dada to smo mi :)))

mix od saveza 300koji je daleko najjaci na ka serveru i trećeg daleko najjačeg napadačkog saveza u ka V.O.S-a :)) zelim dobru zabavu :)
 

DeletedUser

Guest
Bo0geYmAn Und kickyourass... gradite deff i manje pričajte...:D
 

DeletedUser

Guest
Decki pozdrav svima,zelim vam sve najbolje u daljnoj igri...........
 
Last edited by a moderator:

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
dada to smo mi :)))

mix od saveza 300koji je daleko najjaci na ka serveru i trećeg daleko najjačeg napadačkog saveza u ka V.O.S-a :)) zelim dobru zabavu :)

Ovo nije Ka ovo su plemena igram ovu igru skoro 3 godine znam sve o njoj...Mozes ti biti dobar na Ka nemora znacit da si ovdje dobar treba imati iskusnosti..

@ Pizdun a mogo bi ti polako deff pravit nes puno na s2 biti ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Bo0geYmAn, ti si moj idol... već vidim da ćemo postati najbolji prijatelji... kod mene uvijek ima ukrajinki, pa svrati, ali ponesi para... nema džabe ni u stare babe...:D
 

izo10

Member
Reaction score
0
Ovo nije Ka ovo su plemena igram ovu igru skoro 3 godine znam sve o njoj...Mozes ti biti dobar na Ka nemora znacit da si ovdje dobar treba imati iskusnosti..

@ Pizdun a mogo bi ti polako deff pravit nes puno na s2 biti ;)

a zasto pizdun nece dugo biti na sv2 :D
 

DeletedUser

Guest
Ovo nije Ka ovo su plemena igram ovu igru skoro 3 godine znam sve o njoj...Mozes ti biti dobar na Ka nemora znacit da si ovdje dobar treba imati iskusnosti..

@ Pizdun a mogo bi ti polako deff pravit nes puno na s2 biti ;)



samo nemoj požalit na tim riječima... i toliko dugo igram strategije vjerovatno duze neg ti kompjuter imaš...
bahacenje je jedna od najgorih mogucih mana u ovakvim igrama
a tebi je izgleda najdraza
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ovo nije Ka ovo su plemena igram ovu igru skoro 3 godine znam sve o njoj...Mozes ti biti dobar na Ka nemora znacit da si ovdje dobar treba imati iskusnosti..

@ Pizdun a mogo bi ti polako deff pravit nes puno na s2 biti ;)

baš kako Pizdun kaže - najvjerojatnije ćeš nam biti najbolji prijatelj :D
 

DeletedUser

Guest
Dopustit cu vam te male preprike i natjecanja tko ce bit cija farma ali nemojte da se u to pretvori ova tema, za to imate offtopic ili poruke. Vise o savezu pricajte sto je kakvaj itd
 
Status
Not open for further replies.
Top