Promijena nicka

DeletedUser

Guest
Polako ali sigurno ova se igra uništava do krajnje mjere. 500 PB da se promijeni nick? Pa dajte molim vas... Gdje je nestao onaj famozni odg. preko podrške - "Nažalost nismo vam u mogućnosti promijeniti nick"?

Još će se za PB moći sagraditi full njuka/def i da vidiš "igre" onda. Mislim da je to nakon mogućnosti 20%-tne povećane proizvodnje "logični korak".

A zašto mislim da je ovo sa promijenom nicka glupost je ta da nekog igrača možeš pratiti tokom igre (planiraš na njega ići ili nešta sl.) i jednog dana ono drugi nick. Pa se moraš igrati detektiva da saznaš dali je to selo netko renoblao, dali je to novi član plemena ili šta. Da bi na kraju saznao da je to jedan te isti igrač. Smiješno.

Molim Vas da ovu temu ne zaključavate čisto da vidite reakcije i od drugih IGRAČA.

LP,
Spiderxx
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Stvarno zalosno kako svakog dana ubijaju volju za ovom igrom, svaki dan sve nest gluplje uvode, mada ce neki reci "igraci idu admini ostaju i tako to" al opet koji igraci dolaze oni sto imaju love ne kazem da nemam al opet je to beze kad se uporedi sa onim starim gdje smo se po citav dan mucili da napravimo skriptu da mozemo farmat 50 gradova i na kraju to je sve bilo puno i bolje se napredovalo a sad ofarmamo po 10k gradova i na kraju opet slabo ressa ima i tako to i ove zastave sto su napravljenje su isto beze, mora se kupit da bi imao npr. srecu na 0% jer svaki put od kako su to uveli je ispod -20 zalosno i tako dalje malo sam se zaholco al u biti tako sve i ispadne, i da sta je dobrih npr. igraca otislo a sta je ostalo ? oni sto ne znaju poslat kako treba train a svaki svijet 1 ekipa uzme zbog toga sto nema konkurencije tj. otisla je :O i zbog toga vam se brzo svijetovi zavrsavaju i tako dalje i tako dalje da ne prelazim puno preko teme ove ukratko jos malo pa ce se i paladinu moci haljine kupovat il stikle il nest drugo kao sto je vatreni :predaja:
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
reci cu i ja svoje misljenje.... ja mislim da vec ako se igracima pruza mogucnost promjene nicka, da to mogu napraviti samo jednom...to je postenije nego da mogu svakih 14 dana mjenjati...
a ovo za farmanje i slicno.... pa lako je biti najbolji u farmanju i lako je doci do bodova u pocetku kad mozes lomiti vrijeme gradnje i kad mozes nadograditi rese da idu vise i kad mozes 100 cuda.... treba biti posten i napraviti to sve bez premiuma, i bez pomagala... svaki noobina moze biti najbolji ako si kupi pun klinac premiuma i sve ih ulozi u selo.... eeeeee samo kazem ovo: ajde napravi to bez premiuma... pa da vidimo kakav si zapravo igrac...
zastave su dobre i one pomazu, ali opet, ne vidim logiku kupovanja..... igraj s onim sta dobijes i snalazi se...na muci se poznaju junaci...
 

DeletedUser

Guest
ma meni više od mijenjanja imena smeta što nema nikakvog obrazloženja kako to funkcionira-evo mene zanima ako ja imam npr. isti nick na sv8 i sv9 i sad promjenim ime na sv9 dali će se promjeniti i na sv8...ili će mi možda čak uzet 1000 "zlata"?
što će se dogodit na tw statsu?-jer do sada se ime mijenjalo u igri ali tamo ostajalo staro-eto 2 pitanja ovako ujutro bez da sam popio kavu-sigurno ima još detalja koji nisu jasni

a što se tiče ovih 20% proizvodnje,skraćivanja vremena izgradnje i slično-također sam protiv-premium mi je bio jedno-jest sve ubrzano,olakšano,ali zapravo se radi sve što možeš i bez-doduše primjer mass recruit skripte-regrutiraš u više gradova istovremeno,ali jbg. možeš i bez premiuma regrutirat samo ti treba više vremena,preimenovanje napada-super možeš sa premiumom,ali možeš i bez samo ti treba papir i olovka:lool:

ali skratit izgradnju građevine u pola ili poboljšat proizvodnju rudnika to ne možeš nikako
što je najtragičnije,postoji riješenje i za to-zove se "postavke svijeta" samo koliko je ikoga briga za to najbolje govori da se već igra sv9 niti jednom igrači nisu imali utjecaja na postavke.....pa eto da se već sad upišem za sve rasprave o budućim svijetovima-postavke brzine,paladina,strijelaca/bez strijelaca,skidanja odanosti,cijene zlatnika,zlatnici/paketići,crkva/bez - ma sve jedno mi,samo maknite ovo "uplati pa vladaj"
 

DeletedUser

Guest
Kako smo krenuli, za pola godine se uvodi postavka da si smanjiš regrutiranje za 50%.


Šta je je, pretjeruje se :ljut:
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Veliki broj novih opcija je bezpotrebno.

Ono što smo nekada imali, i što je bilo zanimljivo to ste uklonili, prvenstveno ciljam na 'Kamp'.

Ove nove opcije i update ruše čar igre! Daj samo love, imat ćeš sve, kud ovo vodi ?
I ovako recesija dere na sve strane, još ste našli da na igri uzimate pare. Pa ima da nastane opšti haos ako se budu nickovi mjenjali, jer se neće znati, ni ko pije, ni ko plaća!

Kao što većina kaže, gdje ono kad smo se patili da nafaramamo jedva 50 gradova,
patili se za 10 vojnika i sjedili čitav dan farmali sa 1 paladinom da bi se to steklo.

Sada plati lovom, imat ćeš i veću proizdvodnju resa, kako je krenulo daj pare, imat ćeš sve, kroz 2 mjeseca svjet će se zatvarati.
Nebi me čudilo kad bi trebalo neko pleme platit npr 7k PB da bi zatvorili svijet, ništa me nebi iznenadilo, jer je to sve za očekivati.

Sada uvod, dobiješ sve na gotovo, samo igraj, zar se igranja ne može objasniti na malo normalni način ?

Kako smo do sada igrali, ništa, učili od drugih, učili sami, čitali tut, a sada sve gore i gore.

Gore, da ne može biti gore, katastrofa!
 
Last edited:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Osobno proveo sam određen broj godina na travianu i vjerujte plemena su jos malo mace za kupovanje opcija, no mogu se sloziti da u zadnje vrijeme ubrzano kroci u tom pravcu. Primjer su zastave, proizvodnja itd... sto mi nikako nije sjelo, a glavni razlog zasto smo mi dosli amo jer je na toj famoznoj drugoj igri postalo pretjerivanje do krajnjih granica. Nadajmo se da se to nece u potpunosti prelit na plemena. Sto se tice ideje da se ukine premium, to je po mom sudu najblaze receno bedasto. Tko god ozbiljnije igra zna da se na velike pakete moze (skupi ekipa zajedno pa uplati), recimo to tako po razumnoj cijeni kupiti, a olaksa igru, jer za igrati ozbiljno iznad, pa recimo 15, 20 sela bez njega je ubij ti Bože. Netko spomenuo olovku, .. mozda jedan dan, ma tjedan, ali dva ili vise pretvorio bi se u zombi racunovođu. Tako da ta sema da vidimo ko je kakav igrac je ravna nuli jer tu bi pobjedio aktivnij i vjerovatno dual trial acc, a spominjanje kvalitete aludirajuci na 24h za komp. je suludo. Sto se tice placanja promjene nicka, a ja bi uveo da je 1000PB i da moze do besvjesti mjenjat. Sumljam da ce biti navala. Iza svakog nicka stoji određen rezultat, a iza onih koji su ga spremni mjenjat u igri stoji .... sto?
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
mislim da nitko nije spominjao ukidanje premiuma, nego se samo spominje pretjerivanje sa koristenjem istoga i kako je lagano napredovati u igri kad mozes prepoloviti vrijeme gradevine, i kad mozes kupiti da ti rese idu 20% vise ili koliko vec... o tome se govori... lakse je kad imas premium, sto zbog mape, sto zbog recimo taganja napada ili bilo cega...ali mi govorimo o ovim pretjerivanjima...


da pitam za tu promjenu nicka... znaci, ja sad zelim promjeniti nick iz BabaPica u Pepeljuga...recimo... prije 9ke sam igrala 8cu i 7cu... jel ostaje BabaPica ili se i na 8ci i 7ci mjenja nick u Pepeljuga? sta bude sa statistikama...malo nam to pojasnite jer nije bas jasno igracima... hvala
 

DeletedUser

Guest
Promjena nicka na jednom svijetu automatski povlaci promjenu tog nicka na svim svjetovima.
Nick je vezan za server a ne za neki pojedinacni svijet.

A dobro, ko ima premiuma za bacanje neka mjenja nick svaka 3 dana.
Ja njega svakako obojim u posebnu boju i pobjeci ne moze. :D

Malo je previse ovo sto se sa premiumom,znaci parama, moze napraviti skoro sve u igri,
ali nisu nam admini krivi za to (evo nesto za sta oni konacno nisu krivi :) ) ,oni jednostavno uvode i predstavljaju novine koje im stignu. Oni na to ne mogu da uticu.

ALI!
Mogu da uticu da neki novi svijet ima postavke po zelji vecine igraca.
To smo vidjeli na ba serveru da moze, pa zasto ne bi moglo i ovdje.
 

DeletedUser

Guest
Osobno proveo sam određen broj godina na travianu i vjerujte plemena su jos malo mace za kupovanje opcija, no mogu se sloziti da u zadnje vrijeme ubrzano kroci u tom pravcu. Primjer su zastave, proizvodnja itd... sto mi nikako nije sjelo, a glavni razlog zasto smo mi dosli amo jer je na toj famoznoj drugoj igri postalo pretjerivanje do krajnjih granica. Nadajmo se da se to nece u potpunosti prelit na plemena. Sto se tice ideje da se ukine premium, to je po mom sudu najblaze receno bedasto. Tko god ozbiljnije igra zna da se na velike pakete moze (skupi ekipa zajedno pa uplati), recimo to tako po razumnoj cijeni kupiti, a olaksa igru, jer za igrati ozbiljno iznad, pa recimo 15, 20 sela bez njega je ubij ti Bože. Netko spomenuo olovku, .. mozda jedan dan, ma tjedan, ali dva ili vise pretvorio bi se u zombi racunovođu. Tako da ta sema da vidimo ko je kakav igrac je ravna nuli jer tu bi pobjedio aktivnij i vjerovatno dual trial acc, a spominjanje kvalitete aludirajuci na 24h za komp. je suludo. Sto se tice placanja promjene nicka, a ja bi uveo da je 1000PB i da moze do besvjesti mjenjat. Sumljam da ce biti navala. Iza svakog nicka stoji određen rezultat, a iza onih koji su ga spremni mjenjat u igri stoji .... sto?

Nisam igrao travian prije ali ako je tamo još gore što se tiče kupovanja onda svaka čast onima koji i dalje to igraju.

Fakat me strah pomisliti kamo ovo sve vodi. Evo baš neki dan doživio, protivnički igrač 2x digao zid sa 0 na 20 u roku pol sata. Dam se kladiti da taj igrač ima i ostale opcije uključene... A sela bi mu pala bez toga, no sa premiumom, se obranio. Naglašavam - PREMIUMOM!

Onda dalje, ljudi koji imaju iphone, stižu im notifikacije kad ih tko napada na mob. Totalna glupost. Svojevremeno se pokušavalo primjeniti bota za plemena/TW koji bi ili upozoravao da je napad poslan ili sam izmicao vojsku ili sam tagirao pa je on ipak na sreću uspješno blokiran. A sad kada gledate, ljudi koji imaju iphone, nema šanse da ga iznenadite. Gubi se čar igre i smisao čekanja do sitnih sati radi izviđanja i napadanja.

Kao što je trollarn rekao, više se nitko ni ne trudi raditi skriptu za farmanje kad imaju pomočnika. Sad svi farmaju (manje-više) i gubi se prednost onima koji su znali i htjeli naučiti kako koristiti LEGALNE skripte i sve te silne koordinate stavljati za pojedino selo.

Primjera ima jako puno. Znam da tu admini nisu krivi ali eto, meni kao igraču starog kova, ovo uništava volju za igranjem jer na kraju ispada da što si više spreman para ulupat u plemena, to ćeš bolji biti.
 

DeletedUser

Guest
Sve na svijetu ima dvije strane - dobru i losu pa tako i svaki update vezan za bilo koju igru. Siguran sam da developeri i admini prije donosenja svake odluke prvo vagaju te strane i provode mnogo testiranja kako bi vidjeli hoce li to pomoci ili odmoci.

Vezano za mijenjanje nicka ... a ono. Nebi trebalo imati velikog utjecaja na igru, no postoje neke osobe koje su htjele promijeniti svoj nick no ukoliko vec zele ispumiti taj hir neka to i dobro plate.

Ne mozemo kriviti admine za poteze visih osoba jer oni (inace) nemogu odabrati koji update zele a koji ne. Uzivajmo u igri i borimo se za ono sto zelimo.
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Budimo realni, ne odlučuje Igor o tome što će se moći, a što ne. On može odlučiti nešto, ali ipak su tu švabe čija je zadnja. Ideja je ok, tko može neka si promijeni nick. Ostali šta se može :)
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Kao sto vidis Nenade stvari se mjenjaju veoma brzo,ko dugo igra ovu igru za njega su svake nove promjene tesko prihvatljive :mad:
Neki koji su do sada promjenuli nick u igri,koliko sam ja primjetio stari nick im ocitava se u statistici,a korisnicko ime se mjenja na svim svjetovima cini mi se,kao sto Boris rece ;)
Slazem se sa atom da se poveca cijena promjene nicka a da obicni premium (mjesecni) se makar malo smanji,mozda po staroj cijeni da bude :andjeo:
Nasi dragi clanovi tima sa wickedom na celu nisu krivi za bilo kakve promjene,"Veliki brat" iz Njemacke se mora slusati :zid:
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
još na sv4 koji mi je bio prvi server od starta do bana :kisa: ali i taj ban me naučio mudrije igrati , sam za neke stvari tvrdio da su više stvar informatike nego srednjovjekovne strategije...da pojednostavim i vrlo slab igrač s dobrim kompom je lako mogao poslati vlakić a isto to je i sa protumjerama
danas svaki iole iskusan igrač to zna ili ima na plemenskom forumu pa i na glavnom upute i stvarno treba biti dibidus da to iz desetak pokušaja ne svlada ...
s vrimenom su došle tajne, pa zastave...i sve to igru čini zanimljivijomtj. više je pretvara u strategiju što,kad , kako i gdje ... a sad ovo kupovanje je dvojbeno... lako je za skraćivanje gradnje i te uobičajne "stare" stvari koje je premium omogućavao...je srednjovjekovna tematika ali živimo u surovom kapitalizmu i ko ima više para više može i kupovati...ali ako se neće truditi igrati uzalud mu to, još bolje da dižu brže ima se više za osvojiti :hmm:
ali zastave bi ipak trebale biti nagrade za zadatke i pobijene neprijatelje i stjecati se iskustvom i kvalitetom igre ...
a to mijenjanje nadimaka, pa ko voli nek izvoli , mene osobno ionako ne zanima koje je uspjehe ili neuspjehe imao netko na prošlim-drugim serverima već svaki server za sebe...a tu mi se neće sakriti nitko s promjenom nadimka,bar ne neko od onih koji su mi bitni na kontinentu jer ću ih pronaći po selima a nek oni troše kad imaju što ... a mislim da je svakom imalo iskusnom igraču sasvim dovoljno 230 PB za osnovne stvari i pomoćnik farmanja i nikakav problem nije (uigranoj ekipi) da jedan kupi 5 kila i onda to podjeli sa 5-6 igrača i stvarno ne ispada neki trošak...eto meni su samo te zastave dvojbene, sve ostalo je uzalud onome tko nije aktivan...a i te se zastave skupe u 2 servera bez problema ako se ratuje a ne samo farma i barbare kupi...i evo i tu ću se ponoviti, i one su uzalud ako igračili igrači na računu nisu aktivni , ti se samo više živciraju kad popuše selo ili restart pa im preostaje samo da :ljut::kisa::zid::zid::zid:
dok ostali uživaju u igri i druženju ...aj živi vi meni bili :festa:
:kokice:
 
Top