Promjene

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Poštovani igrači,

Želim vas obavijestiti o nekoliko promjena koje se događaju na našoj verziji igre Plemena.

Promjene u pravilima igre

Kao što je to napisano i u ovom topicu, dodali smo nekoliko novih stavki u pravila same igre. Vjerujemo kako je to za svačiju dobrobit, te kako će namjerno i (možda) nenamjerno kršenje pravila zbog kojih su neki igrači banirani prestati, s obzirom da je tu malo jasnije definirano par stavki koje su najčešće predmet rasprava sa supportom.
Za sve koji sitaju račune: Ukoliko imate neki račun na sittu duže od 60 dana, javite se originalnom vlasniku neka krene opet igrati ili prekinite sit odmah i pustite da račun ode u inaktivno stanje te se obriše. U idućim danima uložiti ćemo dodatni napor da kaznimo svaku zloupotrebu ovakvog načina čuvanja računa.

Promjene u teamu

Zbog potrebe za reorganizacijom i unošenja malo svježine u rad odlučio sam se zahvaliti dosadašnjim članovima teama: Ravki, Belay-Boyu i Glanzi.
Želim im se i ovim putem zahvaliti na svom trudu i neprospavanim noćima koje su uložili u rad na Plemenima, osobno ih sve jako cijenim i nadam se kako će se nastaviti družiti s nama i dalje – bilo u ulozi igrača ili „bitter old vet“ komentatora na forumu.
Plava je promovirana u super moderatora, a idućeg mjeseca možete očekivati i natječaj za 2 nova forum moderatora.
U igri svijet 1 GO više nije ravka, taj dio preuzimam ja (WiCkED). Plava i dalje ostaje GO na svijetovima 6 i 7.

Komunikacija na forumu

U proteklih nekoliko dana je jedna vrlo glasna grupa igrača koristila neprimjeren rječnik, postupke i načine za „istjerivanje pravde načistac“. Ovim putem poručujem svima koji nastave s ovakvom praksom pritisaka putem foruma, prozivanjem članova teama i kopiranjem (PRIVATNIH) poruka sa podrške biti će TRAJNO kažnjeni i sa foruma i unutar igre. To jednostavno nije način na koji se razumno može razgovarati i komunicirati i svaki takav postupak ćemo i sad i u budućnosti najoštrije kažnjavati.
Dizanje tenzija ne služi nikome na dobro, dapače samo odmaže u brzom i racionalnom rješavanju bilo kakvog problema.

Toliko za sada. Vaši komentari su svakako dobrodošli. Apeliram da se držite civiliziranog i normalnog načina komunikacije.

Srdačan pozdrav,

WiCkED
Community Manager
Tribal Wars Croatia
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Evo jedan samo prigovor: Glanza je ok admin i nije bilo nikakve potrebe da se njega makne
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Hvala na misljenju. I meni je glanza jako drag, ali eto, jedan malo jaci zaokret smo odlucili napraviti.

Evo kad se već piše ovdje, imam ja jedno pitanje, vezano uz onaj sitt 60 dana. Mislim da to ne valja, jer ljetos su ljudi odlazili u 6. mjesecu na obalu radit i vraćali se u 9. mjesecu i do tada smo ih sittali da im acci ne propadnu, to pravilo bi trebalo doraditi.
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Evo kad se već piše ovdje, imam ja jedno pitanje, vezano uz onaj sitt 60 dana. Mislim da to ne valja, jer ljetos su ljudi odlazili u 6. mjesecu na obalu radit i vraćali se u 9. mjesecu i do tada smo ih sittali da im acci ne propadnu, to pravilo bi trebalo doraditi.
Vjerujem kako je takvih slučajeva iznimno malo. Rekao da je 90% sitova duzih od 60 dana zloupotreba racuna, a 10% stvarno čuva račun nekome tko je duže odsutan.

Ako netko zna da ga nece biti 3mj na igri moze se obratiti supportu oko toga, da znamo o cemu se radi.
 

DeletedUser

Guest
Promjena je svakako bila potrebna. Svaka cast za ovo :pivo:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Imam i ja jedno pitanje, kad si vec tu :D
Da li postoji mogucnost da se rijesi sledeci scenario: Neki igrac (A) igra recimo svijet 1...i sa istim nickom se prijavio na recimo svijet 2...igra svijet 2 neko vrijeme i zeli da odustane. A drugi igrac (B) zeli da preuzme njegov racun na sv2. Ali, ne zeli igrac A da mu igrac B ulazi na sv1, niti B zeli da mu A ulazi na sv2. Da li postoji resenje za takvu situaciju?
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Imam i ja jedno pitanje, kad si vec tu :D
Da li postoji mogucnost da se rijesi sledeci scenario: Neki igrac (A) igra recimo svijet 1...i sa istim nickom se prijavio na recimo svijet 2...igra svijet 2 neko vrijeme i zeli da odustane. A drugi igrac (B) zeli da preuzme njegov racun na sv2. Ali, ne zeli igrac A da mu igrac B ulazi na sv1, niti B zeli da mu A ulazi na sv2. Da li postoji resenje za takvu situaciju?
Na žalost ne. U početku nismo ni dozvoljavali preuzimanje računa, tako da programski nije ni predviđena moguća situacija, sad je kasno da se sve mijenja.
 

DeletedUser

Guest
Cim ljudi krenu masovno pisati Innogamesu,krenu i promjene...

Moje pitanje je:

Sta cete uciniti sa stetom koja je vec do sada napravljena?
Sa hrpom nezasluzenih banova na forumu, sa hrpom istih takvih banova u igri, sa muckanjima i namjestanjima koja je doticna trojka cinila, uz, valjda ovo nece biti shvaceno kao vrijedjanje, uz vas blagoslov?

Sta ce biti sa povjerenjem koje su mnogi igraci izgubili u admine?

Da li mislite i dalje, da ce nedozvoljavanje komentarisanja rada admina i moderatora biti dobro rijesenje, i za igru i za forum?

Zasto se ne ugledati na slovenacki forum???

Ocekujem fer odgovore, bez bana i brisanja ovog posta...

Hvala.
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Cim ljudi krenu masovno pisati Innogamesu,krenu i promjene...

Moje pitanje je:

Sta cete uciniti sa stetom koja je vec do sada napravljena?
Sa hrpom nezasluzenih banova na forumu, sa hrpom istih takvih banova u igri, sa muckanjima i namjestanjima koja je doticna trojka cinila, uz, valjda ovo nece biti shvaceno kao vrijedjanje, uz vas blagoslov?

Sta ce biti sa povjerenjem koje su mnogi igraci izgubili u admine?

Da li mislite i dalje, da ce nedozvoljavanje komentarisanja rada admina i moderatora biti dobro rijesenje, i za igru i za forum?

Zasto se ne ugledati na slovenacki forum???

Ocekujem fer odgovore, bez bana i brisanja ovog posta...

Hvala.
Masovno pisanje innogamesu vam je iskreno donjelo više štete nego koristi, iskreno govoreći.

Šteta koja je napravljena od spomenute trojke? Ne znam o čemu govoriš. Njima sam se zahvalio iz potrebe za reorganizacijom, radili su sasvim korektan i pošten posao. I tu je priča završena što se mene tiče.

Što se povjerenja u admine tiče - ja tu ne mogu ništa, admini će i dalje, kao i do sad raditi svoj posao maksimalno korektno i fer. Ako netko smatra da to nije tako, ne mogu ga ja prisiliti da to gleda tako.

Što se slovenskog foruma tiče - i tamo nije dozvoljeno raspravljanje o banovima. Možete pogledati malo pomnije sve postove, neka vam ih netko prevede. A i da je - na našem forumu se držimo internacionalne prakse da se o tome ne raspravlja javno, što je i sasvim logično. Služba za podršku postoji s razlogom.

Ujedno, s obzirom da prema IP adresi vidim da je ovo multi račun, baniram ga.

Hvala na pitanju.
 

DeletedUser

Guest
........

Hmmmm...moglo bi se mnogo o tome al neka...vidjet cemo kako ce biti sada, nadam se da se nece ulazit na racune igraca ili slicno kao i do sada, s duznim postovanjem prema svima
 
Status
Not open for further replies.
Top