Prva osvajanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Morao sam ovo napisati

Prva dva grada pala

-agron
-z00L

momci ne znam dali da vam cestitam ili sta vec
jedan grad 300 bodova, drugi 500 bodova :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ovo je najveca greska koju igraci prave,odmah po akademiju.....Ali njihova stvar,a kako ce zavrsiti?hmmmmm....:D
 

DeletedUser

Guest
Bravo! Sad je jos vaznije da udare po gradjevinama :D jbg, nema onaj devil smajli :D
 

DeletedUser

Guest
Pa počinje se s malim a nastavlja s velikim! ;)

Pa i ovo je nešta, čim imaš dva grada odmah si ispred drugih

Bravo dečki!
 

DeletedUser

Guest
Jako loš potez, osobno sam se razočarao u jednog od tih igrača, jer uzimanje tako niskih barbarskih sela umjesto najkonkurentijeg protivnika u blizini pokazuje nedostatak agresivnosti i spremnosti na rizik. Al to se i mora dogoditi kad u svojih 13x13 imas 4-5 plemenskih kolega. Ako sve prođe dobro, za kojih par sati ćete moći vidjeti kako se ispravno nobla s prvim noblom:)
 

DeletedUser

Guest
bravo care vidim noblo si igraca....
cestitka moja ...
 

DeletedUser

Guest
Igrao sam prije dosta na .net serverima, al sad igram samo hr2
 

DeletedUser

Guest
Nije to los potez ako ga znas iskoristit... ima finta dosta sa noblanjem prvog sela koje je malo, pogotovo ako su bonus...

No naravno ja sam uvijek za noblanje aktivnog igraca u kojem je selo vec izgradjeno
 

DeletedUser

Guest
HaDokken svaka čast vidi se da znaš igrat ... samo tako nastavi :)
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Tisdale (538|542) K55 1,644 furka [VUKOVI] HaDokken [RAST@] 2010-04-07 23:26:31
Tisdale (547|550) K55 2,657 Ladin [CCCP] HaDokken [RAST@] 2010-04-06 16:23:55


Svaka cast!
 

DeletedUser

Guest
Hvala, hvala, al ne svidja mi se ova crkva, bas usporava ekspanziju. Ovaj 1,6k je malcice manji nego sto bih htio, radije bih da sam mogao ici malo dalje po veci grad, al doseg crkve me ogranicava po tom pitanju. Sad iduci grad koji uzmem mora imati vjerojatno min farmu od lvl 19-21 da bih odmah mogao u njega postaviti crkvu. Da ne spominjem da je to 20k claya i 5k farm spacea, tako da ce takav grad biti jako slab s trupama...bleh, stvarno ne volim ove crkve al ajde
 

DeletedUser

Guest
Hvala, hvala, al ne svidja mi se ova crkva, bas usporava ekspanziju. Ovaj 1,6k je malcice manji nego sto bih htio, radije bih da sam mogao ici malo dalje po veci grad, al doseg crkve me ogranicava po tom pitanju. Sad iduci grad koji uzmem mora imati vjerojatno min farmu od lvl 19-21 da bih odmah mogao u njega postaviti crkvu. Da ne spominjem da je to 20k claya i 5k farm spacea, tako da ce takav grad biti jako slab s trupama...bleh, stvarno ne volim ove crkve al ajde

To je sad na pocetku cista muka ali poslije ce biti bolje..nece stvarati problem!
 
Status
Not open for further replies.
Top