racun

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
zanimame zasto jedan igrac nemoze uci na svoj racun dali je mozda dobijo ban..?

i ako ima neki popis razloga i clanova koji su dobili ban pa bi molijo da me uputite da provjerim....kazem ako postoji...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sve ok...nema ban nego nije mogo otvorit stranicu od igre...izgleda da je bilo u pitanju windows pa ga instalira opet.... ;)

a mene i dalje zanima dali postoji nekakav popis igraca koji su dobili ban...?
 

DeletedUser

Guest
Ne postoji, provjerit mozes tako da napadnes igraca i vidis jel je ban il ne. Ili ako si lider plemena ili baron onda imas u mogucnosti vidjet svoje igrace u kakvom su statusu.
 

DeletedUser

Guest
ok... izgleda da mu je neko zablokiro ip adresu...na sve moze klikat na netu i sve stima moze i na ovaj forum od igre samo nemze u igu...dali je to mozda razlog blokiranja ip adrese ako je i ako moze netko od vas odblokirat bio bih vrlo zahvalan..
 

DeletedUser

Guest
@ludimilojko - o banovima se ne raspravlja na forumu, za to imas podrska
druga stvar ukoliko ne moze ucitati stranicu nikako problem mu je u racunalu (firewall ili nesto trece), a ukoliko je dobio ban pise mu jasno i glasno kad se pokusa logirat na racun
 

DeletedUser

Guest
ok... hvala..ovdje od mene necete vise vidjeti o banovima postove...hvala na trudu...
 

DeletedUser

Guest
Brzi savjet je onaj osnovni, neka izbrise sve cookiese i te stvari i sve ce vjerojatno bit ok.
 

DeletedUser

Guest
eo uso je u igru samo nemoze slat poruke ali mislim da ce sve biti ok..... preko nekog programa je dosao i skinijo blokadu ip adrse
 
Status
Not open for further replies.
Top