Rasprava oko prijetnje !

Status
Not open for further replies.

Lord NapoleoN

New Member
Reaction score
0
Zikas: Nerazumem covjek je dobijo sit od osnivaca plemena i sada to iskorsitava u svoju korist i skida cinove i prava clanovima plemena a njemu je taj covjek dao jednostavno da cuva dok se ne vrati da mu gradi vojsku i razvija se a on je to iskoristio i igra se sa cinovima ime mu je Zikas ja mislim da on zasluzuje ban ! Da se malo opameti na neki period !
 

DeletedUser

Guest
Zikas: Nerazumem covjek je dobijo sit od osnivaca plemena i sada to iskorsitava u svoju korist
A kakva je to korist koju ja dobivam? Ako je glavni vođa odsutan, a član vodstva nakon toga poziva i daje sve ovlasti igracu koji je na prvom mjestu raspustio pleme zbog bahatosti, tko tu onda iskoristava svoje ovlasti? Ja sam vam samo oduzeo mogucnost da to opet ponovite dok se osnivac vrati i nista drugo osim toga ...imao sam opravdane namjere i nista nisam iskoristio to provjeri s bilo kim u plemenu. Ako koga detaljnije zanima rasplet događaja slobodno mi se javite u pm imam napravit samo copy/paste da bi ste sve informacije doznali. Pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Napustite oba pleme i osnujete svaki sebi pleme i imat ce te oba cinove,problem rijesen :D
 
Reaction score
0
:eek:ok: Po meni dajem ti svo pravo nije dobro od njega... treba uvijek da bude dobar za pleme phuu ja glasujem za BAN

Trawo ? kako tetka?
 

DeletedUser

Guest
Pa stvarno kako moze da to uradi...tako je dzej,odma mu treba ban zalijepit..,:zid:
 

simplzakurakagejosi

New Member
Reaction score
0
da objasnim u kratkim crtama. Imali mi pleme koje je raspustio lord napoleon sad lyoko opet napravio pleme i dao zikasu da mu čuva račun. -templar- je imao čin desne ruke i bez prethodnog dogovora sa "vrhom" plemena opet primio napoleona i čak šta više dao i njemu čin desne ruke. To nas je razljutilo sve i onom -templar-u je sklonjena čin dok se ne vrati lyoko da vidi šta se dešava da slučajno ne napravi još neku glupost i to je to... tj nije.. sad logično da je klinac iziritiran na svaki mogući način pokušao da sjebe zikasa ne mareći za posledice. e sad je to to.. evo ja dajem sitt ko god hoće da se uveri. čak i na našem forumu u tajnoj sobi ima
 

simplzakurakagejosi

New Member
Reaction score
0
i da.. još ovo. -templar- je primio lord napoleon-a pod izgovorom da je to njeov brat i da je kupio acc od starog vlasnika..ako iko od vas veruje u vo nek.. onda ne znam.. Daj meni ban stoli me bojko..nije mi problem da počnem ponovo samo nemoj pleme da raspustiš ko god da si... jedva smo okupili komšiluk ceo onde i sredili pleme..
 
Last edited:

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nadlezni dosao.
Ajmo svi kazna po 100 pb , zbog narusavanja javnog reda i mira.
Javi te mi se u PP , da vam kazem gdje da prebacite PB.

:hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top