Rasprava oko prijetnje !

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
i da.. još ovo. -templar- je primio lord napoleon-a pod izgovorom da je to njeov brat i da je kupio acc od starog vlasnika..ako iko od vas veruje u vo nek.. onda ne znam.. Daj meni ban stoli me bojko..nije mi problem da počnem ponovo samo nemoj pleme da raspustiš ko god da si... jedva smo okupili komšiluk ceo onde i sredili pleme..
aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu , pa vi javno prodajete račune...cilo pleme banovati :ljut:

ja sam na sv4 popušio ban i za manje ... ajmo administratori , svima 14 dana blokade a ove što prodaju trajno
pa će naučiti,kao ja onomad, da se ne piše iskreno na forumu :ludilo:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
ja vam predlazem da se nadjete negde i da na ruke resite ovaj veliki problem koji imate u plemenu..tako se radi u velikim plemenima :) :p
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ja vam predlazem da se nadjete negde i da na ruke resite ovaj veliki problem koji imate u plemenu..tako se radi u velikim plemenima :) :p

sto ti je,za ovo treba odma trajni ban na svim tribal wars serverima :confused:
 
Reaction score
0
ja vam predlazem da se nadjete negde i da na ruke resite ovaj veliki problem koji imate u plemenu..tako se radi u velikim plemenima :) :p

:eek:ok: Eto vam dobar prijedlog.. ovo ja predlazem samo trebate mislit a sto ste dosli na javni dobra ideja bgmi... sad samo da resite to i gotovo vi picite coece...
 
Status
Not open for further replies.
Top