Rast@ vs RSW

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Atenzione atenzione, Ahtung ahtung, Pažnja pažnja i td itd

U svrhu povecanja povjerenja izmedu nasa dva plemena i bolje suradnje dogovoreno je da nece biti rata izmedu nasa dva plemena sve dok ne ostanemo sami na svijetu

U slucaju da dode do nekakve svade i zatezanja odnosa a samim time i prekida NAP-a bez obzira na razlog i RAST@ i RSW se obvezuju da nakon objave rata drugom plemenu moraju cekati 7 dana do pocetka napadanja.

Primjer.

1.1. se prekinuo nap i objavljen je rat, do 8.1. nitko nesmije poceti napadati drugo pleme.Ovdje se misli na pocetak napadanja a ne na sjedanje napada.
Ovo je dogovoreno sa vodstvom obadva plemena i uzelo se u obzir da smo svi normalni korektni i prije svega "ljudi"

Naravno da kad izbije svada pola toga vise ne vrijedi i svi drugacije razmisljaju jer su nabrijani i zato se oovo sada objavljuje da se zna da cemo postovati dogovore.
Ako neka strana ne ispostuje dogovor ovaj post ce biti objavljen na PUBLIC Forumu a tada ce svi igraci svih hrvatskih svetova a i sire vidjeti tko se ponio nekorektno a to je za cjelo pleme sramota i vjerujem da to nije u interesu nijednom plemenu.




to je poruka od 02.03. svi su upoznati sa situacijom pa pretpostavljam da ovaj rat do 12.06. baš i neće bit nešto zanimljiv.... loše da pada baš pred ljeto,ali i tad se igra.....u svakom slučaju logičan razvoj događaja između ova dva plemena,nakon uspostavljanja kontakta još u prvoj fazi igre dog smo bili na dijagonalnim kontinentima,pa napa koji smo se nadali da će preć u savez,do razočaranja i zahlađenja odnosa, prekida bilo kakve komunikacije naposljetku evo i rata

:kokice:još tjedan dana,pa :pivo: i onda janpi :boks: :festa:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Opa ja prvi kom...Da pocnem...

O samoj objavi rata:
1:Nadam se da ce obadvije strane postovati dogovor o ne napadanju prvih 7 dana rata..Ako je takav dogovor bio onda da ga postujemo do kraja (ja mislim da ovakav pocetak rata niko do sada nije dogovorio :D )

2:pozelio bi srecu kako Rast tako i clanovima moga plemena Rsw u ovom sada ratu..Da bude sto zanimljivije i duze...

3: @Rubo
Nadam se da ces redovno ubacivati statistike rata ovde da mozemo bacati komentare,malo se svadjati i sve to sto ide uz rat...

O samom ratu...

Evo da predstavim plemena:

Rsw
Broj članova: 38
Bodovi 40 najboljih igrača 28.482.071
Ukupni broj bodova: 28.482.071
Sela: 3009

RAST@
Broj članova: 30
Bodovi 40 najboljih igrača 53.166.123
Ukupni broj bodova: 53.166.123
Sela:5517


Koliko sam primjetio Rast@ je rijesila problem sa ne aktivnim racunima,to jeste dovela je par igraca na neke acc sto im je velika prednost...Kod Rsw imam par racuna koji se ne pomjeraju sa bodovima vec dugo...Ukoliko se uspije sve to rijesiti ovaj rat ce biti dug i zanimljiv....

Eto za kraj...Sretno svima...Neka bolji (cisto iz fazona sam napisao :andjeo: ) pobjedi :pivo:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
kao sto sam i mislio

04.E.. (421|589) K54 9,925 VOLFI2 [RSW] mario07 [RAST@] 2011-06-05 22:00:50
 

DeletedUser

Guest
A možda se čovjek zajebo šta, jučer je bio pijna pa mora da je to uzrok :ludilo: Nemorate odma prtom upirat u nekoga....ak je takav dogovor onda će tak i bit. A selo ako je uzeo uzeo sad, ako treba neka mu vrati, uzet će ga opet za tjedan dana :D
 

DeletedUser

Guest
kao sto sam i mislio

04.E.. (421|589) K54 9,925 VOLFI2 [RSW] mario07 [RAST@] 2011-06-05 22:00:50

Eto kao što sam i pretpostavljao. Prvo pitaj VOLFIJA o čemu je riječ a ne tako odma bez razloga optuživati nekoga.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
ja sam pogledao wt stats i vidio ovo...napada sa strane volfija nije bilo...ako sam nesto lose upucen ti mi objasni...ovako kako ja vidim,a i ostali dogovor je pao u vodu za manje od 48h..
 

DeletedUser

Guest
ja sam pogledao wt stats i vidio ovo...
hahah i onda si odma bez da pitaš ikoga što je bilo brže bolje na glavni forum-dojam kao da si čekao da se na tw stats to pokaže
napada sa strane volfija nije bilo...
-to si isto vidio na tw stats ili ti je on to potvrdio?
ako sam nesto lose upucen ti mi objasni...
meni se čini da si dobro upućen samo se izmotavaš,ako nisi samo na mapi pogledaj di je to selo i bit će ti puno jasnije
ovako kako ja vidim,a i ostali dogovor je pao u vodu za manje od 48h..
-kaže gyorke: "Eto kao što sam i pretpostavljao. Prvo pitaj VOLFIJA o čemu je riječ a ne tako odma bez razloga optuživati nekoga."
 

DeletedUser

Guest
ja sam pogledao wt stats i vidio ovo...napada sa strane volfija nije bilo...ako sam nesto lose upucen ti mi objasni...ovako kako ja vidim,a i ostali dogovor je pao u vodu za manje od 48h..

Pa šta ti ja imam objašnjavat?? :hahaha::hahaha: El si ti s njim u plemenu ili ja? :confused:
 

DeletedUser

Guest
ja sam pogledao wt stats i vidio ovo...napada sa strane volfija nije bilo...ako sam nesto lose upucen ti mi objasni...ovako kako ja vidim,a i ostali dogovor je pao u vodu za manje od 48h..

pitaj volfija prije nego ovako optužuješ... to je sve što ću ti reći...
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Rubo

Odes na pleme/plemenski ratova bla bla i vidis detalje...kod nas pise volfi nema jednog sela i da ima 104 porazena protivnika kao odbranilac... kao napadac nista...po tome sam zakljuci...

Sto se tice 1 tacke dnevnog reda...normalno da odmah na vanjski to mi je posao svadjati se ovde :D


@spiderxx

Cuo sam se jutros...objasnio mi je...
Ti igras na acc mario....Moja greska i imas pp :pivo:
 

DeletedUser

Guest
sve 5, idemo dalje :)

nema RSW-a? :woot:
 
Last edited by a moderator:

starcevica

Member
Reaction score
1
Yap...


Premjesti Izbriši << >>
Naslov VOLFI2 je raspustio Vaše pleme
Poslano 12.06.11. 00:05:55
VOLFI2 je raspustio Vaše pleme.
Premjesti Izbriši << >>


e sad ce biti kud koji mili moji hahhahhahha :D
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
ajde ljudi aktivirajte se malo ode zanima me ovaj rat a vi sve šutke ratujete:(:(
 

DeletedUser

Guest
nema rata :(

starcevica i laci prešli u rastu, ostali mislim pobarbarili (velika večina RSW-a) i sad je glavni rat RAST@ vs. SP (mislim da su pojedini igrač ex RSW-a prešli k njima još)

Ime plemena: Rastafarians.
Oznaka: RAST@
Broj članova: 32
Bodovi 40 najboljih igrača 63.353.786
Ukupni broj bodova: 63.353.786
Prosječni broj bodova: 1.979.805
Poredak: 1
Poraženi protivnici: 498.709.637 (1.)

vs.

Ime plemena: SAMO PRIJATELJI
Oznaka: SP
Broj članova: 31
Bodovi 40 najboljih igrača 12.179.426
Ukupni broj bodova: 12.179.426
Prosječni broj bodova: 392.884
Poredak: 2
Poraženi protivnici: 174.521.124 (2.)


+

još neka manja plemena... i to ti ukratko to :)
 
Status
Not open for further replies.
Top