RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
MISLIM DA JE OVO TREENUTNO JEDINI RAT NA S2 PA CEMO OTVORITI TEMU GDJE I TREBA BITI I REDOVNO VAS IZVJESTAVATI :


TRENUTNI REZULTAT:

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 779
Side 2: 2,351
Difference: 1,572

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 35
Side 2: 179
Difference: 144

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 2,906,599
Side 2: 13,110,913
Difference: 10,204,314

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 260,507
Side 2: 1,314,525
Difference: 1,054,018

chart


Za ponedjeljak obecavam hrpu zanimljivih izvjestaja i drasticnu promjenu rezultata pa stoga trcite u kladionice odigrati hendikep na RASTU akademiju plemena BEVA s1
 

DeletedUser

Guest
Nije teško ali šta bi trebali, pustit ih da se igraju :zid:
Ratujemo još sa dva plemena istodobno tako da je statistika realno mogla biti bolja da smo se svi fokusirali na njih...

Edit: pardon, tri plemena....
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: RAST@
Side 2:
Tribes: BLACK, BLACKa

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 131
Side 2: 6
Difference: 125

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 913,727
Side 2: 30,612
Difference: 883,115

chart
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: RAST@
Side 2:
Tribes: V/S

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 20
Side 2: 1
Difference: 19

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 126,079
Side 2: 8,075
Difference: 118,004

chart
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: RAST@
Side 2:
Tribes: RomEmp

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 50
Side 2: 9
Difference: 41

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 328,937
Side 2: 81,843
Difference: 247,094

chart


Happy?
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
heheh a bas tako jedini pravi rat a era ja se nisam htio toliko hvaliti ali kad inzistiras eto ti jos uvjerljivijeg prikaza dominacije RASTA plemena
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
ma znam da RAST@ dere ove ostale nubare a WST je dobar ali imaju hendikep tj puno manje sela! ali ne kazem da je vama lako protiv njih :p
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
da imaju hendikep jer smo im uzeli ta sela,,pa svi smo zajedno poceli na tom svijetu i nema bas nekog opravdanja osim da su lose organizirane kornjace

a sada evo rezultata prvog naleta akcije koja ce trajati dok jos ima kampova :

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 18
Difference: 17

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 9,308
Side 2: 122,285
Difference: 112,977

chart
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
a zaboravio si da su neki cim su vidjeli da ih malo pritiscete presli iz WST kod vas!

a sto se tice akcije :pivo:
 

marli

Member
Reaction score
0
da?? o covjece prosvijetli me.. :D
ja ocito nisam u pravoj rasti kad ne znam otkud nam igraci dolaze :D
 

marli

Member
Reaction score
0
tek sam sad vidjela kako je zavrisla tvoja igra na sv2 pa mi je jasno otkud trabunjanja.. :D
uzivaj.. :*
 

DeletedUser

Guest
Hehe, teško da je pravi al ajde. Malo smo pleme, pola ljudi odustao tak da ostaje sve na par pojedinaca. A protiv vas znamo da nemamo iovako teorije, pa imate tri puta više sela od nas. I s time da vas većina zna igrati dok kod nas je to malo drugačije. Jbg, krenuli ste ovaj svijet kako bi svi trebali krenuti, imali ste jakog saveznika na drugom K, sad ste se recimo spojili. Samo se čeka još da se riješite nas, BLACK-ovaca, Rome i onda će vam tek nadam se bit zanimljivo. Ovo je sve laganini za vas.

Ja samo čekam dan kad ćte nas sve restartat, jer iovako smo gotovi....sami smo potiv vas u ovom ratu i što je najgore još mi pomažemo druga plemena neka. Ali šta reć....želim vam čestitat već sad jer jasno je da smo gotovi. Sretno vam u nastavku igre. Ako ovako nastavite osvojit ćete svijet vrlo vjerojatno. ;)
 

marli

Member
Reaction score
0
hvala na zeljama.
takoder smatram da vi jeste jedni od rijetkih koji vrijede malo muke na ovom svijetu, a sad ima i boljih i losijih pojedinaca medu vama :)
mozda bi bilo samo malo teze nama da ste slozniji recimo. iako to mogu nagadati al mi se cini da to nekako fali.
sto se tice pomaganja tu ste sami uzeli ocito krive saveznike :)
mi smo oduvijek imali samo jedan nap.
tu bi doduse i replicirala da se nismo spojili sa barbarom jer tesko da se pridruzenje 10-tak igraca zeljnih igre, i koji su aktivni moze nazvati spajanje, pleme se ugasilo a kod nas su limitirano dosli oni koji su zeljeli nastaviti u rasti.
nas je bilo 30-tak sad 40-tak a broj sela je istina velik zahvaljujuci aktivnosti i igri nasih igraca. al citav uspjeh i je u tome sto je ekipa od pocetka bila jedna i vec uhodana tako da nije bilo problema s a nicim i nikim.
stvarno mogu reci da je ovo pleme za pozelit. :)

da ne smijem zaboravit nase glavno pleme, u kojem se nadamo da cemo biti dovoljno dobri da budemo mi koji smo sad u njihovoj akademiji-- beva rules!
 

DeletedUser

Guest
No da, to sam vidio da nije cijeli barbar u potpunosit, no uglavnom su igrači prešli koji su nosili pleme to. A imaš tu pravo što se tiče složenosti kod nas, ali nije to problem najveći, problem je što ste svim igračima ubili i malo optimizma da bi nešta mogli napraviti :D :D Sad ih pola ne igra, a o tome tko i šta neću govorit da vam samo još više olakšam :D Iovako smo lake mete već :D

Vjerujem da ste jako složno pleme, stvarno se vidi da ste uigrani i koordinirani. Svaka vam čast na trudu koji ulažete. Nema vam se šta prigovoriti, bolji ste puno i to je to.
 

marli

Member
Reaction score
0
:) da zahvaljujuci njima mislim da cemo ako ne naidemo na neke tvrde orahe brzo rijesiti ostatk crvenih tockica
drago mi je eto da netko normalno pise bez da vrijeda ili ima ispade. jer bilo je i takvih kod vas koji su pod pritiskom pukli kao kokice :kokice:
steta sto nema optimizma, iako je slicna situacija bila na jednom drugom svjetu (u razlici u broju sela) pa se isto ratovalo i neki i dalje ratuju a najjaci se raspali, to se i nama moze desiti, (mislim ovo da naidemo na neko pleme koje se suprostavlja) :D , mozda biste vi bili to samo da imate malo vise volje :)
 

DeletedUser

Guest
Ma nije problem volje, ja je imam i imat ću je dok me ne restartate :D Problem je što su mi otišli bolji igrači, predali acc drugim igračima koje ja ne poznam najbolje i onda još se ne javljaju nikako.

Ma nema potrebe za vrijeđanjem, pa ovo je igra, daleko ste organiziraniji, uigrani i bolji od nas. Tako da za nekakvim drugačiji komentarima nema potrebe. Eto pitanje je samo još koliko će vam trebati da nas riješite, ali mislim da vam neće trebati dugo :D Ali neka, treba vam pleme za zagrijavanje :D jer izvjesno je sada da će ostati 3 plemena sigurno. Vi, RSW i DBB. A kako će se onda stvari odvijati vidjet će se. Uglavnom budem to popratio svakako, pa makar na twstats-u :D
 
Status
Not open for further replies.
Top