RASTA vs WST

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Ma nije problem volje, ja je imam i imat ću je dok me ne restartate :D Problem je što su mi otišli bolji igrači, predali acc drugim igračima koje ja ne poznam najbolje i onda još se ne javljaju nikako.

Ma nema potrebe za vrijeđanjem, pa ovo je igra, daleko ste organiziraniji, uigrani i bolji od nas. Tako da za nekakvim drugačiji komentarima nema potrebe. Eto pitanje je samo još koliko će vam trebati da nas riješite, ali mislim da vam neće trebati dugo :D Ali neka, treba vam pleme za zagrijavanje :D jer izvjesno je sada da će ostati 3 plemena sigurno. Vi, RSW i DBB. A kako će se onda stvari odvijati vidjet će se. Uglavnom budem to popratio svakako, pa makar na twstats-u :D

Rispekt stari,,znamo da imate problema ali evo da vas pohvalim (a pogotovo tvoje nuke koje kazu da znas igrati) istina je da od kada vas je napustio disorder niste promijenili ime niti raspustali pleme sto je za pohvalu jer oni ocajnicki potezi disordera svaki put kad bi mi napali on raspusti pleme i osnuje novo da spasi statistiku.Veliki razlog naseg brzeg napretka je i taj sto ne noblamo barbaska sela osim tu i tamo strateskih pozicija za crkve i sl, a to se nemoze reci za vecinu vasih igraca i tu gube vremena i vremena da ih izgrade.Mi ponoblamo izgradena sela koje brzo se napune vojskom a vas cro sandokan nobla dnevno 10 barbi i misli da se stim moze braniti i da mu dokazemo suprotno fino ovaj vikend mu uzeli 15 sela i nema vise defa ni za 10 sela a covjek je u top 10 igraca -sramota
a o suportanju suplemenasa da ne pricamo zalosno kako ljudi nemogu skuziti bit igrice
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
kao sto rekoh izvjestavati cemo cas redovnije nego do sada,,,

U zadnjiih 5 dana pleme WST ostalo bez pola deffa,more offa potroseno na samo 2 sela i 3 renoblanja sela a zidovi ostali u rijetko kojem selu pa je rezultat od otvaranja kampova u petak do danas ovkav:

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 5
Side 2: 40
Difference: 35

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 46,506
Side 2: 305,056
Difference: 258,550

chart
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Čestitam vam...nema šta. Razbijate :pivo:

A ovi moji suigrači iz plemena su toliko strašni da bi ih i sam napadao. Puko sam ko kokica danas kad sam vidio šta rade :zid:
 

DeletedUser

Guest
Eto mali update xD Dobri smo....haha

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 843
Side 2: 2,608
Difference: 1,765

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 39
Side 2: 230
Difference: 191

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 3,281,797
Side 2: 15,006,956
Difference: 11,725,159

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 297,956
Side 2: 1,725,190
Difference: 1,427,234

chart
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
tjedni izvjestaj:

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 30
Difference: 28

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 19,539
Side 2: 266,767
Difference: 247,228

chart
 

DeletedUser

Guest
Ja ljudi nemam ništa protiv vas ali da na ovakav način još uvijek morate igrati protiv nas je jako sramotno za takvo pleme. Pa trebali bi nas pregaziti i bez ikakvih dodatnih informacija i neznam čega još.


MilosGak danas u 18:28 sati
zzz jobube, mislim da se znamo sa hr1, gde si ti igrao u zagoru neko vreme...ili gresim?

Ovako, bicu konkretan...trazim duall duze vreme, niko iz mog plemena nece, pa eto, da priupitam i neprijateljska, mada ti za mene nisi neprijatelj ako se vec znamo, i ako smo neki svet igrali zajendo u istom plemenu...

Dali hoces da igramo duall?
Noblamo tvoja gradova, igramo na mom accu?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ispravi me ako griješim,ali ti si totalno promašio temu...
ovdje bi se trebali stavljat izvještaji,statistike,komentari...našeg rata, a ne vaše interne trzavice
 

DeletedUser

Guest
ne griješiš ništa....ali isto tako već je bilo svakakvih razgovora koje se ne tiču statistike i ostalog. Osim toga, naslov je RASTA vs WST...nigdje ne piše statistika tu. :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ne griješiš ništa....ali isto tako već je bilo svakakvih razgovora koje se ne tiču statistike i ostalog. Osim toga, naslov je RASTA vs WST...nigdje ne piše statistika tu. :D

oprosti mr. gyorke , ali vi ste pušioničari , nikad nisam bio špijun , malo ste s sjebali..vozdra :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
da se razumijemo, to nisam ja tamo više :D račun predao kicku i poslije toga ništa neznam... jedino što znam... da je i kick promijenio meni pass... lijepo ne? ;)

P.S. da si bar nešta korisno napravio sa acc-om nebi ništa rekao, ostao isti odkad sam otišao (6. mjesec)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
da se razumijemo, to nisam ja tamo više :D račun predao kicku i poslije toga ništa neznam... jedino što znam... da je i kick promijenio meni pass... lijepo ne? ;)

P.S. da si bar nešta korisno napravio sa acc-om nebi ništa rekao, ostao isti odkad sam otišao (6. mjesec)

istina nije mis e dalo ništa bez premiuma....a i nije bilo nekakvih plemesnih akcija da učestvujem sve je individuala... da je eko imam aktivnog igraća za acc ja bi se pomako , ali tako podmuklo nisam nikad doživio
 

DeletedUser

Guest
Uredu kick, vrijeđaj koliko želiš...samo tako i znaš komunicirat.

P.S. ispričavam se administratoru jer sam očito krivo postavio post. Ovo je krenulo u tatalno krivom smijeru, nevezano za temu, pa neka obriše sve što je nepotrebno.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
ne , vi mene vrijeđate , prvo pošten ssam i neću da mješam svijetove , to što sam ja imo prijatelja u rasti , to vam je smetalo , e pa znaš ja imam i neprijatelje u rasti , može ti to svatko potvrditi ja sam ratovo sa rastom na hr1 za tvoju informaciju , ali prijatelj ili neprijatelj na nekom drugom svojetu , nije važno , ja pošto sam bio slabo aktivna na hr2 dao sam jednom igraću na kojeg sam naletio da igra svama ba3 šifru da igra dual....jer sam mislio da će biti aktivniji , čovjeka nije bilo mjesecima i sad se vrati i uzme mi nalog , po tvom naređenju , ja nisam skonto što se događa i kontaktiro vas da znate da ga kaznite , nisam pravio probleme samo sam očekivo da ga noblate i sve ok , ti si molio da ne rečem rasti , ja sam treako da neću reći rasti ukoliko vi to učinite i zato sam vas kontaktiro je jer to ok od mene da vas prvo kontaktiram , ja sam došao na taj acc preko jobubea..on me je doveo i ne bi nikad bez razlog napustio pleme s tim acc om ili špijunuirati , nije mi palo na pamet , iako me netko pito , ja mislim milos gak ili vista ili ne sječam se tko ,ali ja sam rekao da to ne dolazi u obzir , to se malo raspitajte , pa će te vidit , moliš me da ne rečem rasti a zapravo ti si mi ga smjestio i emsad e da izvinite neče mene niko jebat , što sam ja bolji prema ostalim to vi gori prema meni , , fuck off all wst :mad:
 

DeletedUser

Guest
Ma briga me šta god da kažeš. Meni nitko neće igrat u plemenu da ima jedan acc u nekom plemenu s kojima nemam ništa, a sa drugim kod nas. A dok ste bili dual igrali ste manje nego ja sam svoj acc. I uopće se nemam namjeru s tobom prepirat. Ja protiv tebe osobno nemam ništa, ali to mi se nije svidjelo i gotovo, i normalno da sam mu rekao da mijenja pass. A iskreno me i briga više, ugasit ćemo svi račune i gotovo...najbolje, iovako će nas rasta sve potamanit :D
 

DeletedUser

Guest
Ja ljudi nemam ništa protiv vas ali da na ovakav način još uvijek morate igrati protiv nas je jako sramotno za takvo pleme. Pa trebali bi nas pregaziti i bez ikakvih dodatnih informacija i neznam čega još.


MilosGak danas u 18:28 sati
zzz jobube, mislim da se znamo sa hr1, gde si ti igrao u zagoru neko vreme...ili gresim?

Ovako, bicu konkretan...trazim duall duze vreme, niko iz mog plemena nece, pa eto, da priupitam i neprijateljska, mada ti za mene nisi neprijatelj ako se vec znamo, i ako smo neki svet igrali zajendo u istom plemenu...

Dali hoces da igramo duall?
Noblamo tvoja gradova, igramo na mom accu?



meni ovo izgleda ko ponuda za Duall Acc.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
i evo nam zadnjeg izvjestaja jer nam se pleme WST raspustilo ne komletno ali 90% clanova je osnovalo novo mas recrut pleme TBN

izvjestaj je za forever i stim zakljucujemo ovu temu

Side 1:
Tribes: WST
Side 2:
Tribes: RAST@

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 41
Side 2: 255
Difference: 214

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 316,964
Side 2: 1,949,923
Difference: 1,632,959

chart
 

DeletedUser

Guest
Nek im je vijecna slava....pocivao u miru WST....


idemo dalje....slijedeciiiii :D :D :eek:k::hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top